Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dyskoteka, pub czy domówka?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 12:38    Temat postu: Dyskoteka, pub czy domówka? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak teraz spedzacie wolny wiczór np. sobotni. Ja musze powiedzieć,że od ślubu byłam na dyskotece ze 2 razy w pubie też nie wiele więcej Zakłopotana . Po pierwsze sie już nie chce, bo czuje sie tam jak z innej epoki(na dyskotekach),a po drugie szkoda mi kasy, wole posiedzieć w domu ze znajomymi.
Jak to wygląda u was? Jeżeli chodzicie to wolicie same czy z połówka?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja powiem szczerze,że tez nie pamiętam kiedy byłam z J ostatnio na dyskotece Zakłopotana Zakłopotana Zakłopotana Jak jestem na jakiś wygibusach to z reguły jest to integracja z pracy i wtedy jestem sama. Najczęściej spędzamy czas w gronie znajomych w domu. Wszyscy nasi znajomi mają juz swoje mieszkania i raz u jednych się spotykamy, raz u drugich Puszcza oko Ale ostatnio postanowiliśmy z J,że przyszedł czas żeby poszaleć na dyskotekach ale się niestety rozchorowałam i nigdzie nie poszliśmy Niezdecydowana Ale co się odwlecze to nie uciecze Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze byłam typem domatora. Zdarzyło się wyjśc na dyskotekę czy pubu, ale nigdy mnie to specjalnie nie kręciło. Bardzo lubiłam wychodzić z obecnym mężem do klubu bilardowego - we dwoje. Teraz jak mamy małą córcię nigdzie nie wychodzimy.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MOj W. lubi do klubówch chodzić (posiedzieć przy piwie. Przewraca oczami ) Jeśli zawsze zależałoby to ode mnie to zdecydowanie wolałabym posiedzieć w domku.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja różnie, w zależności od humoru. Teraz częściej siedzimy ze znajomymi w domu, bo każy po kolei chce zobaczyć mieszkanie, ale zawsze jak się robi cieplej to częściej gdzieś wychodzimy.
Generalnie w zimie- domówka, w lecie- puub lub dyskoteka.

Na dyskoteki czasem chodzę z mężem, a czasem bez, zależy z kim.

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

kazal4

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A my z moim M niemal każdą sobotę spędzamy ze znajomymi, chodzimy do pub-ów, albo robimy imprezki domowe. Oczywiście przez sezon zimowy, latem troszkę inaczej spędzamy sobotnie wieczory Uśmiechnięta
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przed ślubem - głównie dyskoteki. Najczęściej jeżdziliśmy do Białobrzeg - wtedy tam była jedna z fajniejszych. Potem był bardzo długi okres ze u nas sie drzwi nie zamykały i wiecznie graliśmy w karty. To trwało gdzieś z rok. Potem do znajomych albo gdzieś na kolację - ale już dużo rzadziej. A teraz czasami jak poprosimy o opiekę nad Zuzą to lecimy ze znajomymi na kolację. Ale mój mąż to coraz częściej by już siedział w domku - spotkania w knajpie ma prawie codziennie z jakimiś kontrahentami więc dla niego to już żadna rewelacja. Tylko mi troszkę przykro - bo ja bym jeszcze połaziła Płacze lub Bardzo smutna .
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
Przed ślubem - głównie dyskoteki. Najczęściej jeżdziliśmy do Białobrzeg - wtedy tam była jedna z fajniejszych. Potem był bardzo długi okres ze u nas sie drzwi nie zamykały i wiecznie graliśmy w karty. To trwało gdzieś z rok. Potem do znajomych albo gdzieś na kolację - ale już dużo rzadziej. A teraz czasami jak poprosimy o opiekę nad Zuzą to lecimy ze znajomymi na kolację. Ale mój mąż to coraz częściej by już siedział w domku - spotkania w knajpie ma prawie codziennie z jakimiś kontrahentami więc dla niego to już żadna rewelacja. Tylko mi troszkę przykro - bo ja bym jeszcze połaziła Płacze lub Bardzo smutna .

peel to nie wiesz co robić? Telefon do przyjaciółki opcjonalnie siostry, Zuzka do kąpieli, do tatusia a Ty na balety Puszcza oko

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś chodziłam bardzo często na dyskoteki i do pubów. Teraz najzwyczajniej w świecie mi się nie chce Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agatka1984 napisała:
pl35 napisała:

peel to nie wiesz co robić? Telefon do przyjaciółki opcjonalnie siostry, Zuzka do kąpieli, do tatusia a Ty na balety Puszcza oko

Ale to już nie to samo jak z meżem. Z koleżankami co pewien czas wychodzę - aleto zupełnie inny klimat.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Im jestem starsza tym bardziej wole domowe imprezy. Chociaz jak w fajnym pubie i z milym towarzystwie to moge wyjsc. Dyskotek juz od dawna nie lubie, za glosno, za duzo malolat, przpraszam jak kogos urazilam Puszcza oko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chyba się starzeję i jakoś przestało mnie rajcować noce życie poza domem. Skonsternowana
Kiedyś nie mogłam w domu usiedzieć... i dyskoteki (chociaż nigdy z wielkim entuzjazmem) i puby.

Jeszcze z pół roku temu może rok, nie było tygodnia bez wyjścia do kina i jakiegoś żarełka...

Teraz niestety prawie wcale nie wychodzimy do ludzi... Smutna
No może nie wcale ale rzadko... Skonsternowana

Ale na jutro jesteśmy umówieni ze znajomymi na kino i żarełko w knajpce tak więc troszkę się odchamię Bardzo szczęśliwa [/url]
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja na tyle dziwaczna jestem, że nie pamiętam w swoim życiu okresu kiedy lubiłam chodzić na dyskoteki czy do pubu. Od zawsze najmilej się czuję spędzając czas w domku.
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś lubiłam chodzić na dyskoteki, albo do pubu ze znajomymi. Ale od jakiegoś czasu nie ma to, jak domek Puszcza oko

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 10-02-2007, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja i mój B jesteśmy typami, które nie znoszą dyskotek.
Może nie uwierzycie, ale nigdy nie byłam z moim B na dyskotece Bardzo szczęśliwa . Ja odwiedziłam disco raz wżyciu w 2 klasie liceum, natomiast mój B nigdy nie był w takim mijescu Bardzo uśmiechnięta .

Kiedyś namiętnie chodziliśmy do pubu na piwko i spotykaliśmy się tam ze znajomymi. Teraz głównie siedzimy w domku, lub odwiedzamy innych znajomych Złośliwa .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Skocz do: