Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzbanki z filtrami do wody
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KotekAnia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 26-06-2013, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z własnego doświadczenia dziewczyny polecam wam zainwestować w taki filtr kuchenny, który montuje się bezpośrednio w zlewozmywaku (tzn wylewkę się montuje).

Plusem takiego rozwiązania jest to, że mamy stały dostęp do czystej wody i wymienia się wkłady co rok. Oczywiście cena jest odpowiednia, ale woda filtrowana jest nie tylko z kamienia, ale również innych zanieczyszczeń.

Ja używam akurat FT-Line, ale jest wiele innych zamienników. Polecam to, co mam. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 21-03-2014, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się właśnie rozglądam za jakimś dzbankiem z filtrem. Widzę, że większość z Was poleca Britę. A co sądzicie o Dafi? Ma któraś? Bo teraz u nas będzie na nie niezła promocja Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 21-03-2014, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio D. kupił dla rodzicow, właśnie w promocji. Fajny jest. My mamy jakiś no name, wiec na razie miech sobie bedzie. Dla mnie brita jest za droga. Wkłady kupuję w rossmanie jak są w promocji za 17 zl 3 szt, ale to też dlatego, że nie czesto jesteśmy w marketach. Nie wiem w sumie po ile sa te wkłady Dafi.
Powrót do góry

Zabek

PostWysłany: Nie 23-03-2014, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Te wkłady są normalizowane. Na przykład wkład Dafi Classic pasuje do dzbanków:
- Dafi
- Brita
- Kenwood
- Laica
- Anna
- Tip
- Aro

Wkłady do dzbanków trzeba wymieniać co 2-4 tygodnie (w zależności od wody). Czasami bardziej opłaca się zainwestować w filtr pod zlew Puszcza oko np. FT-Line 3, Puricom Stella, czy (niezwykle popularny teraz) reklamowany w TV filtr Brita Active. Uśmiechnięta
Powrót do góry

alki_3456

PostWysłany: Pon 24-03-2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie miałam dzbankowy, ale finansowo średnio, bo woda była zanieczyszczona dość mocno i wkłady wymieniałam tak co 2 tygodnie. Mam osmotyczny z Bregusa. Badzo sobie chwalę to rozwiązanie, bo mam takie ilości przefiltrowanej wody, jakich potrzebuje. Jestem alergiczką, a tutaj mam pewność, że woda jest dokładnie przefiltrowana. Można też powiedzieć, że jest to wygodniejsze niż dzbankowy. Wydaje mi się, że też zdrowsze.
Oczywiście przy wyborze trzeba brać pod uwagę ilość członków rodziny, zużycie wody i jej jakość. Ja osobiście nie żałuje.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 25-03-2014, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam Dafi Puszcza oko. Na razie ciężko powiedzieć czy jestem zadowolona. Wiem jedno- woda ma inny smak Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

AgnieszkaGrzelaz

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 02-04-2016, 10:28    Temat postu: Dzbanek Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to sie bardzo cieszę, ze u mnie zawsze można brać wodę z kranu i jets tak czysta, ze bez niczego, bez żadnych filtrów mozna ją spokojnie pić. Teraz juz robi się coraz cieplej, znowu zacznę robic wodę z mięta i cytryną, albo cytryna, grapefruit, pomarańcza, arbuz, polecam super orzeźwia! w sklepie Dajar kupowałam takie różne dzbanki ciekawe, dlatego też ciągnęło mnie żeby cos robić, bo nie chciałam żeby się tlyko kurzyły Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: