Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Tusze do drukarek
Wiosenne Porządki 2014
Pomóż nam posprzątać forum.

Dzbanki z filtrami do wody
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 22:09    Temat postu: Dzbanki z filtrami do wody Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś kupiłam Britę, dzbanek z filtrem do wody. Póki co za dużo wypowiedzieć się nie mogę, ale woda rzeczywiście smakuje znacznie lepiej. Mimo, że tu u mnie bez obaw można pić wodę prosto z kranu, czasem nawet taka woda podawana jest za darmo w restauracjach, pubach to mi ta woda w ogóle nie smakuje. Po przefiltrowaniu jest o wiele lepsza.
Zamierzam tej wody używać do picia, do zup, mycia zębów itp.

A Wy używacie takich dzbanków? Jesteście zadowolone?

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zakochane w torebkach - Bibiana.p
Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majeczko czy mogłabyś wkleić fotkę tego dzbanka. U mnie woda też jest dobrej jakości, ale ja mam też obawy przed wypiciem prosto z kranu. JUż jakiś czas się zastanawiałam nad takim dzbankiem, ale nikt ze znajomych nie używał. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja ja tez myslalam nad takim dzbankiem, jak to jest z tym filtrem, jak czesto trzeba go wymieniac?

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oto ten dzbanek, dokładnie to jest Brita Maxtra:

Filtr zalecają zmieniać co miesiąc, ale np. na tym dzbanku co ja mam jest maly wyświetlacz pokazujący zyżycie się filtra. Będzie to na pewno przydatne. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajna sprawa. Brałaś z Argosu?

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko kupiliśmy go w Tesco, w Północnej, kosztował 11 funtów, ale z tego co widziałam Argos ma na nie teraz jakieś promocje.
Same filtry też nie są aż tak drogie, jeden filtr jest zazwyczaj dołączony do dzbanka. Jest też opcja odesłania go w razie gdyby było się nie zadowolonym. Puszcza oko

Powrót do góry

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam dokładnie taki sam ja wkleiła Majek od listopada.
Zdecydowałam się za radą Van'yess Uśmiechnięta (tu są rozważania na ten temat http://www.forum.kobiet.pl/twarda-woda-i-czajnik-jak-sobie-z-tym-poradzic-t137221.html )
Filtr wymieniam raz w miesiącu, no chyba że nas nie ma przez kilka dni albo mało wody się używa to wtedy trochę dłużej.
Ogólnie jestem zadowolona bo jest prosty w obsłudze a i woda smakuje o wiele lepiej. No i czajnika do gotowania nie muszę już czyścić co dwa tygodnie Uśmiechnięta .

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taki dzbanek fajna sprawa. Uśmiechnięta Zaczynam się nad nim poważnie zastanawiać, bo prawdopodobnie będę dalej mieszkać w Hucie, a woda tu twarda jak cholera. Niezdecydowana

Podpis Semper Fidelis

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniu, wierz mi, że nie jak cholera. Albo jak cholera, ale wtedy nie wiem jak co jest twarda woda w Lublinie Neutralna.

Też się przymierzam do zakupu Brity. Jakie są ceny u nas, Flo?
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do picia ta woda jest okropna, ale włosy mi się po niej super układają na przykład. Zszokowana

Podpis Semper Fidelis

Powrót do góry

Coccinelle

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam taki dzbanek i ta woda smakuje dla mnie lepiej niż z butelki
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nakręciłam się na ten dzbanek. Jutro będę na zakupach to muszę się rozjerzeć za czymś takim. Uśmiechnięta

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 13-03-2010, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mój mądry chłopak powiedział mi, że można założyć filtr Brity bezpośrednio na rurę i wychodzi to taniej, a efekt jest dokładnie taki sam. Uśmiechnięta

Podpis Semper Fidelis

Powrót do góry

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 14-03-2010, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
A mój mądry chłopak powiedział mi, że można założyć filtr Brity bezpośrednio na rurę i wychodzi to taniej, a efekt jest dokładnie taki sam. Uśmiechnięta

Ciekawy wynalazek, tylko nie bardzo sobie wyobrażam jak można zmajstrować takie coś.
Mari dokładnie nie pamiętam ale za czajnik z jednym filtrem w komplecie płaciliśmy coś koło 70 zł a filtry chyba coś koło 10 zł wychodzą.

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 15-03-2010, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:

Można ale i tak trzeba co pół roku chyba wzywać kogoś z serwisu i zmieniać filtr. Tak mają moi teściowie. No chyba, że jest coś nowszego, bo oni ten filtr mają już kilka lat.

Ja mam dzbanek Brita Fjord - jest lekko spłąszczony, dzięki czemu mieści się na drzwiach lodówki. Rzeczywiście woda lepsza, wymieniam filtr co 4-5 tygodni.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: