Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień Matki -prezent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zdzichu_Pędziwiatr

PostWysłany: Pon 23-05-2016, 19:15    Temat postu: Dzień Matki -prezent Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Panie, dziewczęta Myślę nad jakimś prezentem dla mamy na zbliżający się dzień matki i nie wiem co mógłbym dać. I nie chcę aby to były po prostu kwiaty czy jakaś biżuteria której ma sporo. Chciałbym podarować coś co nie ma może wymiaru materialnego (biżuteria), użytkowego (np czajnik) itd tylko no właśnie nie wiem jak to nazwać taką wdzięczność dziecka dla rodzica, podkreślającego znaczenie tego święta no coś w ten deseń jak zwał tak zwał
Macie jakieś pomysły ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 07-05-2017, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam podobny problem i sama nie wiem co kupić mamie. Tak sobie pomyślałam że może jakiś masaż w spa lub wizyta u kosmetyczki, sama nie wiem.
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 08-05-2017, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie dziś zwerbowała reklama i chyba kupie jakąś kawe albo herbate, ale nie taką ze sklepu Złośliwa. W galeriach są stoiska z takimi różnymi stalowymi.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 09-05-2017, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kupiliśmy zegarki dla naszych mam
Ja dostanę bizuterię z mleka mamy
Powrót do góry

JoollaannttA

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 18-05-2017, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze zamawiam kwiaty /link usunięty/ Bardzo ciekawa oferta, która doskonale się sprawdza. Akurat do tego można dołożyć jakiś fajny element, który się sprawdzi jako dodatek.
Powrót do góry

igula11

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 21-11-2017, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama przeżywa ostatnio drugą młodość, dlatego postanowiłam jej w tym pomóc. Postawiłam na modne bluzy damskie , bo postanowiła odświeżyć swoją garderobę. Uważam że każda kobieta zasługuje na modne stroje w swojej szafie a takie są teraz bluzy dla kobiet. Mogą one gładkie lub z ciekawymi wzorami.
Powrót do góry

Ewelina Bedkowska

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 23-11-2017, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama była bardzo zadowolona, jak dostałą od mnie brata voucher na wizytę w Spa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: