Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień Świra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 12-01-2008, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi napisała:
zuzka ja mam identycznie to samo.Ale ja jeszcze jestem pewna,ze nie mam i stresuje sie niepotrzebnie.Albo mam filmy,ze zgubilam porfel i wrzeszcze na wszystkich,zeby mi pomogli szukac Zakłopotana

Dokladnie tak samo. Czasami zdarza mi sie wszystko z torebki wuwalic na ulicy Zszokowana

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 12-01-2008, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja wprost nienawidzę jak ktoś mówi z pełną buzią. Poprostu mam na to alergię. Nie lubię jak ktoś "chucha" i dmucha na mnie w kolejce.

A jak teraz pomyślę o tym to mam full odchyłów... od stojącego kubka nie w tym miejscu po "nieumiejętne korzystanie z chodnika". Dziwne ale... jak stoją baby na środku chodnika i gadają a inni muszą na nie uważać to czysta głupota.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 12-01-2008, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio nie wyjdę z domu bez mp3 i słuchawek do telefonu. Nawet jak ich nie będę używać, to muszę je mieć.
I oczywiście rękawiczki to podstawa. Nawet dziiaj jak mieliśmy 12 stopni musiałam się po nie wrócić.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Alex11

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Nie 13-01-2008, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo sie boje jak np. siedze na fotelu albo krzesle i moj I. przechla mnie tak leciutko do tylu. Zaczynam wrzeszczesc i tak dalej.
Po prostu panicznie boje sie leciec do tylu nawet z wysokosci 50 cm Złośliwa
Powrót do góry

Special

PostWysłany: Nie 13-01-2008, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hehe, każdy ma chyba takie.. swoje dziwactwa Uśmiechnięta ja się boje do niektórych nawet przyznać Bardzo szczęśliwa bo to jest naprawdę straszne, ale nie ma sie co tym przejmować i jest ok Uśmiechnięta
Powrót do góry

Alex11

PostWysłany: Nie 13-01-2008, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Special ale chyba do jakiego anonimowo mozesz sie przyznac Podejrzliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 13-01-2008, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze dopiszę, że nie cierpię jak ktoś mi przerywa kiedy mówię Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Alex11

PostWysłany: Nie 13-01-2008, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Ja jeszcze dopiszę, że nie cierpię jak ktoś mi przerywa kiedy mówię Diablica lub Bardzo wściekła

Uuu mnie to doprowadza do furii ale wtedy stosuje zasade : Gadaj se zdrow sam do siebie Puszcza oko
Powrót do góry

Special

PostWysłany: Nie 13-01-2008, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No moge anonimowo niby, ale kto wie czy to nie wpadnie w niepowołane ręce Złośliwa chociaz teraz jak tak mysle, to nie umiem wymyslic ;p
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 13-01-2008, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:

Ty po prostu chamstwa nie znosisz Bardzo szczęśliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 13-01-2008, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Doprowadza mnie do pasji jak ktoś mówi z pełną buzią. I jeszcze jak chcę coś powiedzieć, a ta druga nie daje mi dojść do głosu. Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Nie 13-01-2008, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy już mówiłam, ale mnie doprowadza do furii jak ktoś mlaska. Ten dźwięk wywołuje u mnie nie pochamowaną złość i irytację.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 13-01-2008, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zauważyłam, że mnie denerwuje jak u mnie na mieszkaniu ktoś po prysznicu zostawia porozstawiane po całej wannie płyny i szampony. Od razu je ustawiam na miejscu i zamykam, bo zazwyczaj są otwarte.
I nie mogę znieść płatków kosmetycznych po demakijażu na umywalce. Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 14-01-2008, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Nie wiem czy już mówiłam, ale mnie doprowadza do furii jak ktoś mlaska. Ten dźwięk wywołuje u mnie nie pochamowaną złość i irytację.

Wyjełas mi to z ust,mój R. to robi i w tym momencie mam ochote go udusić. Nie znosze jak ktos mi przerywa drzemke Diablica lub Bardzo wściekła ,nie znosze nieumytej wanny po kapieli,pozostawiania brudnych szklanek gdzie popadnie. Przewraca oczami
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 21-01-2008, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:

Ja mam to samo - mogłabym zabić Złośliwa

Kolejne dziwctwo - na suszarce umyte naczynia ustawiam w odpowiednim porządku. Jak M. poustawia inaczej to mnie szlag trafia Złośliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: