Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień Świra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 21-01-2008, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Kolejne dziwctwo - na suszarce umyte naczynia ustawiam w odpowiednim porządku. Jak M. poustawia inaczej to mnie szlag trafia Złośliwa

Ja mam tak ze zmywarką. Jak ktoś wstawi w mieszkaniu, to ja i tak potem po swojemu przestawiam. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Ktos

PostWysłany: Czw 24-01-2008, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam całe mnóstwo zboczeń od sprawdzania wszystkiego milion razy do mlaskania. Z rzeczy które wymieniłyście nie dotyczą mnie tylko otwarte szafki i porządek na suszarce, natomiast dodatkowo np:

-głośność muzyki w mp3 mam zawsze ustawioną na pełne 5 czyli albo 5,10,15,20,25 nie zniosłabym na przykład poziomu 17
-nie lubię jak ktoś przy mnie je jabłko lub winogrono
-nie lubię dźwięku jak się miesza coś w kubku łyżeczką
-nienawidzę widoku ciągącego się rozpuszczonego sera
-niedobrze mi się robi jak ktoś w mojej obecności ma czkawkę
-każdy przedmiot u mnie w domu musi być odsunięty od krawędzi o minimum 5 cm
-lubię kiedy poziom wody w wannie jak biorę kąpiel osiąga pułap 2 cm niżej niż to kółko odpływowe
-nie lubię otwartych, niezakręconych butelek
-boję się przechodzić koło potłuczonego szkła bo mam wizja jak przewracam się w te odłamki twarzą
-nie lubię kiedy ktoś schodzi za mną po schodach, natomiast wchodzić nie lubię za kimś
-boję się ptaków (efekt oglądania filmu "Ptaki" w dzieciństwie)

i wiele wiele innych Uśmiechnięta

zapomniałam o najważniejszym: po wyjściu z domu wielokrotnie sprawdzam czy napewno jestem całkowicie ubrana, czy nie wyszłam w dresie albo kapciach lub np zupełnie bez spodni ... doprowadza mnie to do szału bo nigdy mi się niezdarzyło nie ubrać
Powrót do góry

uliczka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 25-01-2008, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja się boje tego, że jak mój luby będzie mnie łaskotał to się uduszę ze śmiechu. Brrr... Na samą myśl o łaskotaniu mam dreszcze, zwijam sie w kulke i chowam pod kocyk.
Dodatkowo nie cierpię brudnego kubka postawionego koło moich kosmetyków, odkręconej pasty, piasku na mydle (w lecie).
Mam tez fobie na punkcie ułożenia poduszek na kanapie i przewróconej książki na regale.
Nie piję nic w szklance, zasypiam na brzuchu. Trzymam telefon pod poduszką, a jak dzwoni w nocy rzucam go na podłogę (mam miękki dywan na szczęście). Gdy wstaję zawsze robię to prawą nogą, nie odsłaniam zasłon, dopóki się porządnie nie wyszykuję.
Uwielbiam jeść cytrynę <mniam>!

Podpis "Prawdziwie kochasz wtedy, gdy nie wiesz dlaczego"
Lew Tołstoj
Powrót do góry

CyberMycha

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 08-07-2008, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy wcześniej nie zastanawiałam się nad swoimi "dziwactwami", aż do przeczytania tego wątku Zszokowana

* Co do bułeczek "dupeczek" to się uśmiałam, bo ja też zjadam tylko je, a dolne częśći podrzucam mojemu P...
* W autobusie nie lubię trzymać się poręczy, bo odrazu czuję, że mam brudne ręce, fuuu... Blee
* Jak z kimś idę, to muszę być zawsze po tego kogoś prawej stronie,
* Jak coś pichcę nowego, i muszę zajrzeć w przepis, to robię to z 10x aby się upewnić czy dodałam wszystkie składniki i czy w odpowiednich ilościach..
* Zawsze zasypiam na brzuchu,głową koniecznie w prawą stronę, bo inaczej nie zasnę Bardzo szczęśliwa
* Przed wyjsciem z domu, zawsze sprawdzam czy mam klucz w torebce.. a drzwi na klucz zamykać nie muszę bo się same zatrzaskują..
* Gdy mam włosy na twarzy, ogarnia mnie ogromna panika i odrazu zaczynam się dusić..
* Nie cierpię skrobania łyżką o garnek, bo wtedy ciarki mnie przechodzą i bolą mnie wtedy "zęby" wrrr Diablica lub Bardzo wściekła
* No i wstaję zawsze obiema nogami naraz Złośliwa (najpierw siadam na łóżko a potem spuszczam z niego obie nogi na podłogę..)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Izma

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 15-07-2008, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje dziwactwa:
-nie pijam zimnych napojów z kubka
-chocbym była nie wiem jak spóźniona nie wyjdę z domu jesli nie umyje zębów
-kiedy wychodzę ze sklepu srawdzam czy na pewno nie zostawiłam w nim portfela,potem w drodze do domu robię to jeszcze kilka razy
-nie mogę zasnąc jesli zostawiłam jakies nie pozmywane naczynia
-idąc po miescie przeglądam się w każdej mijanej szybie sprawdzając czy nie odstają mi włosy
-a to zostało mi po ciąży:nie wyjdę z domu jesli nie zrobię siku nawet jesli mi się nie chce,kiedy jestem w miejscu,w którym nie mogę skożystac z toalety boję się,że zachwilę mi się zachce siusiu
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 15-07-2008, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje dziwactwa:
- na kibelkach siadam normalnie tylko u siebie, dwóch babć, K. i przyjaciółki, nigdzie indziej nie usiądę
- sztućce w restauracji muszę zawsze wyczyścić
- lubię chodzić środkiem chodnika i najczęściej tak chodzę
- gdy idę z kimś musza być po jego prawej stronie
- odgłoś paznokci na tablicy, styropianu na szybie i im pochodny doprawadza mnie do furii
- wkurza mnie jak brudne naczynia stawiane są koło zlewu
- jak zamykam drzwi w pracy muszę sprawdzić czy zamknęłam co najmniej z 5 razy...

Chyba na razie tyle Uśmiechnięta

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 18-07-2008, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zauważyłam u siebie ostatnio, że np. nie mogę leżeć nie przykryta. muszę się przykryć chociaż swetrem lub lekkim kocem, nawet jak jest gorąco. Poza tym, nie umiem zasnąć bez skarpetek. Od razu budzę się w nocy bo mam zimne stopy, co nie daje mi spać Przewraca oczami

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 18-07-2008, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O rany!A ja myślałam ze tylko ja tak mam Bardzo szczęśliwa
Ja tez nie zasne nie przykryta,nawet jak jest upał musi byc cieniutkie przescieradło.Tez sprawdzam czy zakrecilam gaz,czy zamknelam drzwi od domu i samochodu,czy zamknelam okna w samochodzie.Przed snem sprawdzam czy wyłaczyłam wszystko,nie zasne przy właczonym komputerze.Sypiam tylko na brzuchu i musze miec duzo miejsca na nogi.Sypiam zawsze przy uchylonym oknie,nawet w zimie,inaczej mam wrazenie ze sie dusze.Nie siadam na publicznych kibelkach.

Fajny temat. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 18-07-2008, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie zasnę przy otwartej, ani nawet lekko uchylonej szafie. Przewraca oczami
Powrót do góry

Wisienkaa

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 18-07-2008, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubie jak sie ludzie ocieraja o mnie w autobusie. Mam jeszcze coś takiego, że strasznie mnie obrzydza jakbym miala zjeść ta sama łyżką co ktoś inny jogurt, nie lubię sie dzielić jogurtem, ani serkami, blee. Jak wychodzę z domu to zawsze spr czy mam komórkę, portfel i klucze w torebce, a że wielką mam torebkę to ciężko mi w niej coś zneleśćPuszcza oko
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 18-07-2008, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

- tak jak juz ktos pisał musze byc czyms przykryta
- nie zasne przy otwartej albo uchylonej szafie, zawsze wstane i domkne!
- nienawidze jak cos mi swieci w oczy, rano zawsze musze miec zaslonięte roleta okna, inaczej zaraz sie obudze
- nigdy w zyciu nie usiąde na kibelku w publicznej toalecie, nawet u moich dziadków nie siadam, tylko u siebie w domu i w domu mojego P. Przewraca oczami

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooo niezłe macie te "fobie" Uśmiechnięta

u mnie jest kilka:
- jak wychodzę z domu i dotykam czegokolwiek, zwłaszcza poręczy na klatkach, w autobusach to muszę od razu umyć ręce, zresztą ja myję ręce 30 razy w ciągu dnia...bo ciąglę czuję zarazki
- nie piję z butelki po kimś
- nie siadam na kibelku, jedynie w domu..
- nie głaszczę obcych zwierząt, choćby wyglądały jak puszysta biała czyściutka kuleczka
- nie lubię zasypiać, albo siedzieć w pokoju w którym pies lub kot zostawił sierść...będę się kręciła całą noc a nie zasne
- przed wyjściem z domu sprawdzam wszystko co się da...
-jak nie zamknę wszystkich szafek, albo nie ustawię wszystkiego na swoje miejsce to nie mogę spokojnie posiedzieć
- staniki zawsze układam wypukłą częścią miseczki do dołu
- nie zasnę jak się nie umyję i jak nie umyję zębów (przyzwyczajenie od stałego aparatu)
- zawsze smaruję się balsamem od dołu do góry...inaczej muszę poprawiać bo czuję jakieś niedoskonałości
- nie jem spodów od bułek

to są tylko te takie które zazwyczaj się uwidaczniają...
Jest tego o wiele więcej..ale jak trafią mi się jakieś bardziej nie codzienne to zapiszę Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak sobie czytam i mi się właśnie przypomniało: nie cierpię odgłosu suchej bułki ja ściera się ją na tarce i zaciskam wtedy mocno zęby i muszę wyjść z kuchni Crazy A ostatnio mam coś takiego, że denerwuje mnie otwarta klapa od sedesu i nawet jak ktoś nie zamknie, jak potrafię wejść i ją zamknąć... Złośliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi się przypomniało, że boję się strzelającego korka od szampana- jak ktoś otwiera szampana to mnie nigdy nie ma w pokoju, bo boję się że dostanę w.... oko Bardzo szczęśliwa

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Sro 23-07-2008, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje kolejne małe dziwactwo: zawsze jak rano wstaje, to pilnuję się żeby wstać prawą noga Złośliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: