Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień Świra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 25-07-2008, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam manię wracania i sprawdzania cay zamknęłam mieszkanie, raz dzwoniłam nawet do koleżanki żeby poszła i sprawdziła- bo mieszka obok.
Jak wychodzę to zamykam wszystkie okna. Nie lubię gdy idę do sklepu, a stoi jakaś starsza osoba-niektóre takie osoby mają specyficzny zapach i raz aż mnie odrzuciło. Wkurza mnie jak koszą trawę na osiedlu, a ja mam ochotę pospać-robią to bardzo rano. Wściekła Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pią 25-07-2008, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytam gazety od końca..zawsze Crazy
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 20-10-2008, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzień świra ?
U mnie to normalka.
Jakiś miesiąc temu koleżanka dała mi swoją kratę od aparatu.Miałam jej coś ze zdjęciami porobić.
Kartę położyłam na ławie i włączyłam laptopa.
Jak sięgnęłam po kartę ,to już jej tam nie było.
Przeszukaliśmy z mężem cały dom.
Nawet dywany odwijałam Przewraca oczami .
Szaleństwo aaaaa .
Nie znalazłam jej do dziś.
Ja chyba zwariowałam.
Odchodzę od zmysłów do tej pory.
Nie mogę zrozumieć jak coś tak może zginąć.
To mogło się przydażyć tylko mnie Crazy
Powrót do góry

brunecia

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 11-04-2010, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem w stanie wrócić się spod bloku lub nawet z auta jak nie mam pewności czy zamknęłam drzwi lub zakręciłam gaz lub wyłączyłam żelazko czy prostownice Puszcza oko
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sprawdzam drzwi i gaz - przed każdym wyjściem i przed spaniem, oczywiście po milion razy. Niezdecydowana Bardzo szczęśliwa
Przed wyjściem z domu sprawdzam tez czy mam zapięty rozporek Śmiejąca się, a na ulicy - czy mam wszystko w torbie.
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 2:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zanim wyjdę z domu, to potrafię kilkanaście razy sprawdzać czy gaz jest zakręcony, czy wszystko wyłączyłam i pozakręcałam. Kiedyś nawet potrafiłam wrócić się dobry kawałek od domu, żeby upewnić się czy aby na pewno gaz zakręciłam. Był zakręcony, a ja mało co nie spóźniłam się na autobus do pracy. Śmiejąca się
Albo czasami mam tak, że zamknę drzwi na klucz, a potem ciągle sprawdzam czy aby są zamknięte. Zdarzyło się już parę razy tak, że gdy byłam poza domem, to zastanawiałam się, czy dom jest zamknięty, bo nie umiałam sobie przypomnieć czy go zamknęłam. Po powrocie okazywało się, że jednak tak. Ot, taki człowiek zakręcony jest. Śmiejąca się
Powrót do góry

monika_2721

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Olka, ja z zamykaniem drzwi mam to samo. Zamknę, idę do pracy a potem siedzę i myślę czy na pewno zamknęłam. Przewraca oczami
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika_2721 napisała:
Olka, ja z zamykaniem drzwi mam to samo. Zamknę, idę do pracy a potem siedzę i myślę czy na pewno zamknęłam. Przewraca oczami

Niektóre rzeczy robi się odruchowo, że szybko człowiek o tym zapomina. A potem zachodzi w głowę, czy daną czynność wykonał. Uśmiechnięta
Ja też mam tak jak Fretka, że potrafię się zatrzymać i sprawdzić w torebce, czy aby wzięłam portfel czy klucze.
Powrót do góry

Morgan

PostWysłany: Pią 16-11-2012, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak sobie rozpamiętuję i dochodzę do wniosku,że nie mam czegoś takiego,sprawdzam zamknięte drzwi,ale tylko raz gdy przy nich stoję,nie zaprzątam sobie głowy tymi drzwiami przez cały czas.
Powrót do góry

Dru

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 14-12-2012, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też tak mam z ciagłym sprawdzaniem zawartości torebki, w kółko szukam telefonu, portfela, chyba mamy za dużo rzeczy na głowie i z tego wynika nasze roztrzepanie...

Podpis Te nogi zawsze będą skrzyżowane.
Powrót do góry

bober

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 27-12-2012, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przeważnie jak mam lecieć samolotem, to przed wyjściem z domu i potem w aucie sprawdzam czy mam dowód osobisty i bilet, a potem sprawdzam to kolejny raz i potem ostatni raz na lotnisku Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 28-12-2012, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gaz i zamknięte drzwi to notorycznie sprawdzam. Złośliwa
Raz pojechałam na zajęcia a wcześniej gotowałam zupę. Cały dzień siedziałam i się zastanawiałam czy na pewno gaz zakręciłam, czy się garnek nie spali, zupa nie wygotuje..
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 28-12-2012, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam fioła na punkcie sprawdzania gazu i drzwi a no i wody czy dobrze zakręciłam kran w kuchni. Jak coś wcześniej prasowałam sprawdzam żelazko z dobre 5 razy. Drzwi już zamknięte muszę pociągnąć tez parę razy żeby upewnić się że je zamknęłam Złośliwa.
I też notorycznie sprawdzam torebkę czy mam klucze, telefon. Złośliwa
Wolę sprawdzić 100 razy niż później żałować.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Linka

PostWysłany: Pią 28-12-2012, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Drzwi, gaz, żelazko zawsze sprawdzam. Kilka razy patrzę w torbę i sprawdzam czy wzięłam telefon. W drodze do samochodu macam kieszeń czy wzięłam klucze od domu zanim zatrzasnę drzwi i się okaże, że klucze zostały w domu. Puszcza oko

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 02-01-2013, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tak mam na punkcie pracy. Był czas - w wakacje Złośliwa, ze często jakieś niby drobne, ale czasem niestety znaczące błędy popełniałam i potem sprawdzałam po 5 razy wszystko...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: