Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień Świra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SzklanaDama

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 13-02-2013, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O, fajny temat. Uśmiechnięta Ja mam masę takich odruchów. Na przykład:
-myję ręce po 40 razy dziennie, w szkole najczęściej (siedzę sobie spokojnie w ławce, dotknę jej częścią dłoni i zaraz muszę lecieć i je myć), nawet w domu często myję, czuję, że mi się "kleją" i zaraz muszę je wymyć,
-zapominam, czy zamknęłam drzwi, a kiedy je zamykam to też muszę nimi "szarpnąć" w sensie sprawdzić, czy na pewno zamknęłam. Raz jak szłam na busa rano, wychodziłam z domu jako ostatnia i oczywiście odprawiłam ten cały rytuał z zamykaniem, a potem stałam, czekałam na busa i aż musiałam zadzwonić do sąsiadki, żeby to sprawdziła bo bałam się, że jednak nie zamknęłam,
-jak się już zabieram za jakąś książkę to muszę ją przeczytać do końca,
-jak wycieram kurze to zawsze po 2 razy
i wiele, wiele innych. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 05-03-2013, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z kolei nie lubię jak drzwi do sypialni albo mojego pokoju są otwarte, od razu je muszę zamknąć.
Herbata w przeźroczystej szklance smakuje mi o wiele bardziej niż w ciemnym kubku. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam talent do zostawiania żelazka i światła. Szczególnie gdy się spieszę. Staram się to teraz bardzo mocno kontrolować i sprawdzam 10 razy.
Powrót do góry

AnnaKarenina

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 11-04-2013, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hahahaaa... fajny temat!
Ja tez myję ręce wieeeele razy dziennie. Mąż wpaja mi, żeby zawsze sprawdzać czy wszystkie okna przed wyjściem są zamknięte. A jak nie poczuje telefonu przy pierwszym sprawdzeniu ręką w torbie, to zaczynam panicznie grzebać i szukać go wszędzie... Uśmiechnięta... ajajajjj...
Powrót do góry

Minique91

PostWysłany: Wto 23-04-2013, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też zawsze zapominam czy drzwi zamknęłam i sie wracam żeby sprawdzić. I zawsze jak gdzieś jade czy po prostu wychodze z domu sprawdzam po 20 razy czy wszystko wzięłam, a potem i tak wpadam w panikę czy czegoś nie zapomniałam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 23-04-2013, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przypomnialam sobie kolejne fobie. Nie cierpie otwartych drzwi wejsciowych (zawsze zamkniete na zamek), do sypialni i nie zrobie siusiu przy otwartych drzwiach lazienki nawet jak jestem sama w domu.
Nie zasne jak mam naczynia nieumyte. Zawsze przed snem schodze do kuchni i sprawdzam czy wszystko jest umyte i nie ma nic na suszarce.
Nie cierpie pic goracych napojow ze szklanki, nie lubie malych kubkow. Najgorsze jest chorobliwa punktualnosc. Zawsze wychodze z domu grubo przed czasem, jak sa korki to mam atak paniki, ze nie zdaze nawet jesli mam czas w zapasie. Zasypiam na lewym boku i to tylko jak mam wlaczone radio lub film nienawidze ciszy. Nie wyjde z domu bez ksiazki, potrafie sie nawet wrocic z przystanku albo po prostu wejsc do sklepu i kupic "cos na droge". Tak jak to czytam to wydaje mi sie, ze psychiczna jestem a jest tego o wiele wiecej.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: