Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień Świra
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 18-10-2007, 20:28    Temat postu: Dzień Świra Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj dwa razy wracałam się spod windy, żeby sprawdzić czy zamknęłam drzwi na klucz. Zdarzyło mi się to już nie pierwszy raz.
Czy Wy też macie jakieś dziwactwa, które mogą się wydawać śmieszne, ale jednocześnie czasem utrudniają życie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

LeeLoo

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 18-10-2007, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze przed wyjściem z domu sprawdzam czy wyłączyłam junkers i czy wszystkie kurki od gazu są zakręcone dokładnie. Nienawidzę tego odruchu, gdyż wpajano mi go od małego dziecka Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 18-10-2007, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze jak wychodzę z domu i zamykam drzwi na klucz to szrpię drzwi za klamkę, żeby sprawdzić czy na pewno są zamknięte. A najlepsze jest to nie raz mam tak, że jeszcze w drodze do pracy zastanawiam się po kilka razy czy na pewno zamknęłam drzwi Bardzo uśmiechnięta .

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 18-10-2007, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ewryl mam dokładnie tak samo jak Ty.
Dodam jeszcze, że jak już wracam z pracy to zawsze, codziennie się zastanawiam czy abym na pewno zamknęła te drzwi i wyjęła klucz.
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 18-10-2007, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam jeszcze jeden motyw Bardzo uśmiechnięta . Bardzo często budzę się w nocy, żeby sprawdzić czy aby na pewno ustawilam budzik. Oczywiście prawie za każdym razem jest ustawiony Przewraca oczami . Chyba tylko raz zdarzyło mi się, że zapomniałam go włączyć Złośliwa .

Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 18-10-2007, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze nie mogę spokojnie ustać w windzie, ani usiedzieć w autobusie gdy obok mnie znajduje się osoba kaszląca.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 18-10-2007, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ewryl napisała:
Ja zawsze jak wychodzę z domu i zamykam drzwi na klucz to szrpię drzwi za klamkę, żeby sprawdzić czy na pewno są zamknięte. A najlepsze jest to nie raz mam tak, że jeszcze w drodze do pracy zastanawiam się po kilka razy czy na pewno zamknęłam drzwi Bardzo uśmiechnięta .

Dokładnie mam tak samo, ale myślę że to dobre dziwactwo Złośliwa Ja mam jeszcze coś takiego, że wieczorem jak jestem w domciu, to zawsze po kilka razy sprawdzam, czy zamknęłam drzwi na zasuwkę.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 19-10-2007, 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam mase takich rzeczy Zszokowana
Zanim wyjde z domu kilkanascie razy sprawdzam czy mam klucze, telefon i portfel, wyjde z domu, staje na uliy i znow sprawdzam Zszokowana
Przed wyjazdem szykuje paszport, kartei klucze. Na lotnisku wpadam w panike, ze nie mam czegos...
Beznadzieja, jest takich rzeczy cala masa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 19-10-2007, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Zanim wyjde z domu kilkanascie razy sprawdzam czy mam klucze, telefon i portfel, wyjde z domu, staje na uliy i znow sprawdzam Zszokowana

Właśnie zapomniałam o tym, też mam coś takiego Lekko zdziwiony Nie wiem skąd to się bierze.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 19-10-2007, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasami tez dzarza mi się, że jak robię coś w kuchni to po kilka razy sprawdzam czy aby na pewno wyłączyłam gaz. Raz zdarzyło mi się nie wyłączyć, ale na całe szczęście szybko to zauważyłam Przewraca oczami .

Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 19-10-2007, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojoj. Nie powiem wam wszystkiego, bo mnie mnie za świra uznacie. Złośliwa Ale: jak wychodzę z domu to zwykle myślę lub mówię (jesli mam do kogo) "Ciekawe czy zamknęłam mieszkanie?" mimo, że zawsze sprawdzam czy jest zamknięte. W drodze do domu również nęka mnie niepokój czy aby na pewno drzwi są zamknięte. Niezdecydowana
Jak wychodzę rano z domu, a mąż zostaje to zamykam go na jeden raz (mamy gerde, wiec dwa razy przekręcony klucz w zamku uruchamia blokade i nie da sie otworzyć drzwi od środka). Potem, aż do zgadania sie z mężem martwię się czy to był tylko jeden obrót. Złośliwa
Nagminnie nie mogę niczego znaleźć. Zawsze chowam wszystko "żeby nie zginęło" i ciągle coś mi psikusa robi. A już do rytuału weszło "zgubienie" karty od bankomatu. Parę razy polały się łzy. Karta jednak zawsze wychodziła do wierzchu. Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

janina21

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 19-10-2007, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Ja jak coś zapomnie i wrócę do domu po ,to co zapomniałm ,to wtedy uspakajam się stoję i odliczm do 10 -ciu.

Albo siedzę 5 minut przed podróżą zanim wyjdę z domu.Potem sprawdzam wszystko czy zakręciłam gaz .wodę ,prąd.

Nidgy już nie prasuję przed podróżą. Kiedy wyszłam z autobusu PKS i wróciłam do domu tylko dlatego ,ażeby sprawdzić czy wyłączyłam żelazko.
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Pią 19-10-2007, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Mam mase takich rzeczy Zszokowana
Przed wyjazdem szykuje paszport, kartei klucze. Na lotnisku wpadam w panike, ze nie mam czegos...
Beznadzieja, jest takich rzeczy cala masa Bardzo szczęśliwa

Też tak miałam całe lata . Skutecznie z tym walczę Puszcza oko Już jest super Uśmiechnięta . Najgorsze są kurki od gazu i sprawdzanie czy drzwi zamknięte Bardzo smutna To mam po rodzicach. Oni tez tak robili Uśmiechnięta Na szczęście połówek tego nie ma. Uśmiechnięta

Dołączone po 1 minucie 19 sekundach:

O prasowaniu przed wyjściem mowy nie ma.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 19-10-2007, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ewryl napisała:
Bardzo często budzę się w nocy, żeby sprawdzić czy aby na pewno ustawilam budzik. Oczywiście prawie za każdym razem jest ustawiony Przewraca oczami . Chyba tylko raz zdarzyło mi się, że zapomniałam go włączyć Złośliwa .

To jest też mój świr! Bardzo szczęśliwa

O zamykaniu domu nigdy jakoś nie pamiętam, przeważnie nie zamykam domu na klucz w ogóle. Zakłopotana
Psy latają na podwórku, więc chyba nikt i tak nie wejdzie. Puszcza oko
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 19-10-2007, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam coś takiego: zawsze jak mam chodzić po schodach, to zawsze widzę w myślach jak się przewracam Bardzo smutna . Nie cierpię stać na skraju czegoś, przy krawędzi, bo mam takie uczucie, że lecę właśnie w stronę przepaści.
Nie cierpię trzymać się w autobusie czy tramwaju, bo mam wrażenie, że mam brudne ręce (tam tyle zarazków) Blee .
Jeść zaczynam na ogół od tego co jest najmniej smaczne, by na koniec delektować się rarytasem. Uśmiechnięta
Nigdy, prze nigdy nie położę się spać jak nie umyję tyłka Zakłopotana .

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: