Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziurki na rajstopach od butów
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 16:16    Temat postu: Dziurki na rajstopach od butów Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, miałyście może problem z butami, które dziurawią rajstopy? Kupiłam sobie ostatnio botki, nie jakieś najtańsze, z Baty, więc skórka, gwarancja itd. Zaczęłam w nich chodzić i co tylko je ściągałam, to miałam na rajstopach lub podkolanówkach dziury na największych palcach u stóp. Paznokcie zadbane, żadnych złamań, spiłowane wszystko, rajstopy nowe, z różnych firm - wszystko wskazuje na to, że to wina butów. Już kiedyś miałam taki problem, ale skończył się wraz z pozbyciem starych i tak już butów. Nie wiem, co mogę z tym zrobić - szkoda butów, bo są super i wygodne, a skarpetek do nich nie da się założyć. Macie jakiś pomysł może, jak to rozwiązać?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 16:23    Temat postu: Re Dziurki na rajstopach od butów Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
Macie jakiś pomysł może, jak to rozwiązać?

Może spróbuj wyścielać od środka czubek buta jakimś delikatnym i cieniutkim kawałkiem materiału, dosłownie troszkę, żeby nie piłowało. Puszcza oko Wtedy rajstopa nie będzie miala bezpośrednigo kontaktu z butem. Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Robi się to w obu butach?
Jeśli tak, to raczej taka juz uroda butów. Myślę, że reklamacja by nie przeszła. Chociaż kto wie? Można by było spróbować w ostateczności.

Spróbuj z tym materiałem, jak pisze dzastek, ale nie sądzę, żeby to było wygodne.

Ps. A jakie to buty jeśli można wiedzieć? Bo ja tez niedawno kupowałam w Bacie i ostatnio właśnie z dużego palca poleciało mi oczko, ale było to jednorazowo, więc obwiniłam rajstopy.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Często mi się tak zdarza, ale niestety nie znalazłam na to żadnego rozwiązania.
Faktycznie szkoda butów jak ze skóry są wykonane.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Borykam się niestety z podobnym problem, no i to w najlepszych butach. Bardzo smutna Ja włożyłam troszkę waty w czubek, no i pomogło. Watę wymieniam co co jakiś czas. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to widzę, że nie tylko ja mam ten problem Niezdecydowana. Dzięki dziewczyny, spróbuję z tą watą, bo z materiałem nie mam pomysłu za bardzo, co włożyć.

Myślałam jeszcze, żeby na rajstopy ewentualnie zakładać stopki, są trochę grubsze i nie będą wystawać, ale nie wiem, czy i one ocaleją Niezdecydowana.

Efrell
, a buty takie:

Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari, też z takim problemem się borykałam. Raz po pryskałam lakierem do włosów rajstopy tam w miejscach na palce i nie miałam dziur.
A buty bardzo ładne.Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lakierem do włosów?! W życiu bym nie wpadła Uśmiechnięta. Ale jak to niby działa?
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasami mam dziwne pomysły. Złośliwa
Po pryskaj od zewnętrznej i wewnętrznej stronie rajstopy. To nie jest magia, po prostu lakier utrwala.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sob 22-10-2011, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ten lakier potem się spiera, czy rajstopa zostaje taka lekko sztywna?
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sob 22-10-2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pryskam na rajstopę tam gdzie są palce od strony wewnętrznej i zewnętrznej, zostawiam na parę minut, żeby zesztywniało i zakładam.

Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sob 22-10-2011, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Popsikałam dziś rajstopy tym lakierem i dziurki są mniejsze, ale są Niezdecydowana. Może za mało lakieru, bo rzeczywiście ostrożnie i niepewnie to zrobiłam Złośliwa.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sob 22-10-2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari, ja jak psikam to nie mam dziur. Nie wiem dlaczego u Ciebie są. Niezdecydowana Może za słaby masz lakier?

Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sob 22-10-2011, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun, nie, wiesz co, ja chyba po prostu przesadziłam z ostrożnością. Popsikałam sobie lakierem palce i wtarłam w podkolanówki Bardzo szczęśliwa. Następnym razem nie będę taka oszczędna, może zadziała Uśmiechnięta.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sob 22-10-2011, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari, genialna jesteś. Bardzo szczęśliwa Zrób tak jak Ci pisałam, oby to pomogło. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: