Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziwne imiona cz. II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 24-06-2012, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lizka napisała:
No właśnie nie. Złośliwa

Z resztą Oliwier podoba mi się, a Oliwia już nie i naprawdę jakoś wydaje mi sie to imię dziwne mimo, że jest popularne. Nie nazwałabym tak dziecka.

Rozumiem, że coś się może nie podobać, ale co jest dziwnego w tym imieniu? Podejrzliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lizka

PostWysłany: Nie 24-06-2012, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Rozumiem, że coś się może nie podobać, ale co jest dziwnego w tym imieniu? Podejrzliwa

Nie potrafię Ci powiedzieć, co jest dziwnego w tym imieniu. Po prostu jakoś mi nie podchodzi na tyle, że jest dla mnie dziwne. A temat nie jest o niepopularnych imionach tylko o dziwnych- więc tylko wspomniałam, ze Oliwia jest dla mnie takim imieniem.

Podpis 05.09.2008 r.Zakochany
Every moment is good to change everything.
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 23-07-2012, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio podczas weekendu poznałam chłopca- Lubka. Okazało się, że to Lubomir. Świetny dzieciak, ale z takim imieniem styczność miałam pierwszy raz. Uśmiechnięta

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

bober

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 18-01-2013, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja ciocia ma na imię Wirginia. Bardzo szczęśliwa

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 19-01-2013, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W przedszkolu jak byłam na praktykach był mały Horacy.;D Mówili na niego Horaś- tak całkiem miło brzmi, ale mimo wszystko dziwne imię.
A moja mama miała kiedyś się opiekować chłopcem, który miał na imię Gniewko- chyba Gniewomir, ale nie mam pewności.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Olaa!!

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 19-01-2013, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja koleżanka kilka tygodni temu urodziła synka, mały dostał na imię William Uśmiechnięta, Tata małago jest Finem więc stąd to imię, jednak w Polsce jest ono dosyć dziwne Uśmiechnięta.

Podpis "Żyjemy ciągle obok siebie,
w swoje marzenia zapatrzeni,
więc zanim się spotkamy w niebie,
bądźmy ze sobą tu na ziemi."
Powrót do góry

lilianka11

Zodiak: Rak

PostWysłany: Sob 19-01-2013, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
A moja mama miała kiedyś się opiekować chłopcem, który miał na imię Gniewko- chyba Gniewomir, ale nie mam pewności.Uśmiechnięta

Gniewomir albo Gniewosz - kiedy chodziłam do technikum, moja koleżanka z klasy miała chłopaka właśnie o takim imieniu.
Natomiast ja mam kolegę o bardzo nietypowym imieniu - Gwidon i, żeby było śmieszniej, nazwisko ma z kolei najpospolitsze w Polsce - Kowalski. Śmiejąca się
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Pią 25-01-2013, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zbylut. Nie dziwne? Puszcza oko

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 25-01-2013, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Linka napisała:
Zbylut. Nie dziwne? Puszcza oko

To jest imię? Zszokowana Mój kolega ma tak na nazwisko. Śmiejąca się Mogli mu zrobić Zbylut do kwadratu. Śmiech do łez
Powrót do góry

lilianka11

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 25-01-2013, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na początku tego wątku napisano, że mieli wycofać takie imiona jak Miłość czy Nadzieja. Tutaj skojarzyła mi się sytuacja, kiedy moja koleżanka urodziła córeczkę i miała strasznie wrednego lekarza; chciała dać jej na imię Nadia, przy czym on powiedział, że jest to zdrobnienie od imienia Nadzieja i takie imię może nadać córeczce. W rezultacie zmieniła zdanie i nazwała małą Natalia.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sob 26-01-2013, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
To jest imię? Zszokowana Mój kolega ma tak na nazwisko. Śmiejąca się Mogli mu zrobić Zbylut do kwadratu. Śmiech do łez

No... To jest imię. Nawet osobiście poznałam nie tak dawno takiego pana. Złośliwa

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 26-01-2013, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam klientkę o imieniu Longina Śmiejąca się.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

Doti1000pns

PostWysłany: Pon 28-01-2013, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja kuzynka nazwała syna Melchior.

Ostatnio jak było święto Trzech Króli to mówili w wiadomościach, że jest tylko jedna osoba zameldowana w Warszawie o takim imieniu. I to był syn mojej kuzynki. Bardzo szczęśliwa

Podpis „Człowieka można znacznie lepiej poznać obserwując jego reakcje wtedy, kiedy przegrywa, niż wówczas, gdy wygrywa.”
Powrót do góry

sunajka897

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 25-02-2013, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam sąsiadkę Leokadię Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 26-02-2013, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunajka897 napisała:
Mam sąsiadkę Leokadię Bardzo szczęśliwa .

Ale to przecież normalne imię. Podejrzliwa Złośliwa

Mnie się ostatnio rzucają w oczy Ady, Idy i Igi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: