Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziwne imiona cz. II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angelina73

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 27-05-2011, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Imiona same w sobie mogą być różne. Ale w połączeniu z nazwiskiem to dopiero są "kwiatki"np.Róża i Malwina Kapuśniak albo Kiełbasa. Ludzie mają fantazję ale wyobrażni niewiele. Biedne są takie dzieci w szkole... Przewraca oczami

Podpis Gdzie jesteś Mały Książę????

Uwagi  Prosze pamietac o spacji po znakach interpunkcyjnych.
Zuzka.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

leel

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 29-07-2011, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja spotkałam się z takimi dziwnymi imionami, jak Lucas, Samantha, Vanessa. Moim zdaniem rodzice nadając takie imiona chcą wyróżnić swoje dzieci, a tak naprawdę narażają je na nieprzyjemności np. w szkole Neutralna .
Powrót do góry

angelina73

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 29-07-2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój kolega ma na imię Sylwiusz, wnuk szefa- Mieszko. Cool
Jak rodziłam moją Julkę, to w szpitalu leżała dziewczyna, która dała swojemu maluchowi na imię Nicola, a w domu miała jeszcze Vanessę.Uśmiechnięta
No i każdego dnia dzwoniła do męża i pytała: " Co porabia nasza Wandzia??" Bardzo szczęśliwa .
No i gdzie tu sens i logika? Przecież gdyby dała jej na imię Wanda ,to by było prościej. Śmiejąca się
Moja kuzynka, jak miała 5 lat dowiedziała się, że jej ciotka urodziła syna.
Za skarby świata nie chciała powiedzieć, jak ma on na imię... ale kiedy ją przyciśnięto, powiedziała ze łzami w oczach,że Denis...tylko, że zamiast "D" w imieniu powiedziała" P"... Zakłopotana .
I to tyle na temat dziwnych imion.

Podpis Gdzie jesteś Mały Książę????
Powrót do góry

Zatroskana01

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w sąsiedztwie są bracia jeden ma na imię Otmar a drugi Ernest. Zszokowana

Siedziałam też z koleżanką która ma na imię Rachela, imię znane z Biblii ale jednak nie dość popularne Uśmiechnięta

Podpis 30 VII 2010 - witaj Kluseczko:*

14 VIII - zaręczyny inlove
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ernest, śliczne imię. Może dlatego, że w rodzinie mam Ernestynę i już jestem przyzwyczajona. Puszcza oko
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 05-09-2011, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takim dziwniejszym imieniem z którym się spotkałam jest imię żeńskie Teodozja.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 07-09-2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodziłam do klasy w liceum z Oktawiuszem.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

Tuśka.

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znajoma dała córce na imię Irma. W praktyce i tak wszyscy nazywają ją Irminką.

Podpis Od tej chwili, do końca świata... MY - 1999
Zośka - 2000/Kacper i Kuba - 2005/Oleńka - 2011

Mam już wszystko.
Powrót do góry

liviaaugusta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 08-10-2011, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrosułka i Sykstus.
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miesiąc temu w Zwierciadle czytałam felieton Anny Janko na temat imion. (Zainteresowanym podaję link: http://zwierciadlo.pl/2011/lifestyle/felieton/imie-niejedno-ma-imie)

Destiny Loveth, Claudette, Koko, Kaszmir Amber - co to za imiona? Może nie jestem nowoczesna, ale dla mnie jest to żenujące, bo już nawet nie śmieszne.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

september napisała:
Destiny Loveth, Claudette, Koko, Kaszmir Amber - co to za imiona? Może nie jestem nowoczesna, ale dla mnie jest to żenujące, bo już nawet nie śmieszne.

W Ameryce czy jakimś anglojęzycznym kraju to w miarę typowe imiona, ale w Polsce, jeśli oboje rodzice to Polacy i nie ma w planach wyjazdu na stałe to faktycznie śmieszne. Ale każdy ma inne zdanie, mnie tylko szkoda dzieciaka. Smutna
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To imiona zaczerpnięte z polskiego podwórka Puszcza oko. Koko i Kaszmir Amber to dzieci Kasi Figury.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

september napisała:
To imiona zaczerpnięte z polskiego podwórka Puszcza oko. Koko i Kaszmir Amber to dzieci Kasi Figury.

Ale to nie są polskie imiona tylko wydziwianie ich rodziców. Złośliwa Chociaż chyba ich tata nie jest Polakiem i dla niego te imiona są normalne? Podejrzliwa Jak dla mnie imię powinno być dostosowane do otoczenia, w którym dzieci dorastają. Złośliwa A takie zapożyczenia z innych krajów są trochę nie na miejscu, jakby nie było już polskich imion albo polskich odpowiedników.
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A pewnie, że wydziwianie rodziców. Może rodzice chcieliby, żeby indywidualność ich pociech była na początku wyrażana poprzez dziwne imię Puszcza oko?

Zastanawiam się jeszcze, jak miała na imię Anna Janko najpierw. Bo sama wspomina w felietonie, że imię zmieniła urzędowo, kiedy była pełnoletnia.

Wiem, jakie jeszcze imię pamiętam ze szkoły. Roland.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 01-11-2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co się orientuje mąż Kasi Figury polakiem nie jest. Puszcza oko
Moim zdaniem to tylko i wyłącznie sprawa rodziców jakie dają imię. Może w danym regionie nie jest ono wcale jakieś nadzwyczajnie dziwne?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

Skocz do: