Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dziwne zwyczaje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 03-01-2010, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Maja ja kiedys tez poprosilam o cytryne to koles przyniosl mi cala!!!

He he... dobre.
Ja kiedyś w pracy poprosiłam o cytrynę, bo chciałam sobie ukroić do herbaty a kolega mówi do mnie, że on mi da pomoarańczę bo jest słodsza. Śmiejąca się On myślał, ze ja chcę cytrynę zjeść. Przewraca oczami Nawet nie wpadł na to, że to do herbaty.

A z kawą to mój znajomy miał przeboje ze swoim koegą, Szkotem. Mój kolega Polak jak go zapraszał na kawę, to zawsze robił mu zwykła ziarnistą, po turecku. A oni tu takiej nie piją. Ten Szkot, chcąc być bardzo kulturalnym zjadał wszystkie fusy po wypiciu kawy, bo myślał ze tak się to robi. Śmiejąca się Po kilku tygodniach, ten Szkot przyjechał do mojego kolegi i jak ten mu zaczął robić kawę, to Szkot mówi do niego: Ale zrób mi herbatę, bo tego na końcu kawy nie da się zjeść. Śmiejąca się
Ja padłam jak on mi to powiedział.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko ale mnie rozbawiłaś. Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
A pewnie Szkot, jak to Szkot, zjadł fusy żeby nic się nie zmarnowało. Puszcza oko

Dziewczyny a czy u Was w UK żyją też tzw. travelersi?

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko no typowy Szkot. Bardzo szczęśliwa

Maja a kto to taki? Nigdy nie spotkalam sie z taka nazwa. Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja nie spotkałam się z czymś takim. Neutralna

Powrót do góry

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek masz na myśli osoby żyjące w przyczepach, bez meldunku i często zmieniające miejsce zamieszkania? Myśli Ich sposób życia kojarzy mi się z dawną cyganerią, tylko zamiast wozów cygańskich mają przyczepy.

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko niezły numer z tym Szkotem.

Anglicy nie pijają herbaty z cytryną Zszokowana . A co z potrawami? Co przynoszą sobie do pracy ? Tak jak u nas? Chyba, że nie jadają w pracy przy biureczkach, tylko wychodzą na lunch.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MeYa większość moich znajomych Szkotów wychodzi na lunch. Jedna koleżanka, która jest fryzjerką zamawia sobie kebaby lub inne fast foody. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fef, Zuzka i Oczko to tacy ludzie żyjący w przyczepach campingowych, mimo że mają zazwyczaj niezłe samochody, zajmują się głownie handlem końmi. Czyli po trochu cygański styl życia, ale zupełnie nie są podobni do Cyganów. A do tego jakiś czas temu "krzyżowali" się między sobą, więc wszyscy mają prawie takie same twarze. Idzie ich rozpoznać z daleka. Puszcza oko

MeYa u mnie w pracy tylko niektórzy Irlandczycy przynoszą sobie luncz z domu, większość jada fast foody, ostatnio śmialiśmy się bo koleżanka jadła puree z frytkami, czyli jakby nie było ziemniaki z ziemniakami. Puszcza oko

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja moje miasteczko nalezy do jednego z najbogatszych w Anglii i nie slyszalam o takich ludziach, ale w drodze nad morze kilka razy widzialam wlasnie takie mini "farmy".

No i ja sie raczej nie spotykalam z Anglikeim ktory mialby kanapki czy cokolwiek na lunch z domu. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja tu gdzie mieszkam jest dość dużo miasteczek campingowych, ale myślę, że są one w celach rekreacyjnych. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 07-01-2010, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka tylko sęk w tym, ze oni wcale biedni nie są. A czemu mieszkają w takich warunkach nie mam pojęcia. Pewnie social wyłudzają ile się da. Puszcza oko

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 07-01-2010, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wiem, to w Szkocji jest zakaz mieszkania w campingu z dziećmi. Przez to nawet mogą odebrać prawa rodzicielskie. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio jak bylismy w Holandii to okazalo sie ze nie przyjmuja tam 1centa i 2 centow. Zszokowana Bardzo nas to zdziwilo,bo normalnie to wszedzie wola zgodna sume lub drobniaki.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może to nie jest zwyczaj sam w sobie, ale zawsze mnie rozbawia.
Otóż u mnie w pracy ogólnie obowiązuje czarny strój, wszyscy sprzedawcy mają wyglądać podobnie. No i wiele Irlandek do takiego czarnego stroju ubiera różne kolorowe skarpetki, które często widac spod spodni. Ale najzabawniej jest wtedy gdy mają na sobie dwie kompletnie różne skarpetki, różne co do wzoru, koloru itp. Wygląda to śmiesznie, ale one mało się tym przejmują, bo co mają zrobić jak akurat skarpetek do pary nie mogły znaleźć. Puszcza oko

Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym to raczej podciągnęła pod mentalność. Puszcza oko
Ale patent ze skarpetkami jest niezły.Bardzo szczęśliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Skocz do: