Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Eastern Promises

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 22-02-2008, 22:19    Temat postu: Eastern Promises Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eastern Promises

gatunek: Dramat, Thriller
czas trwania: 96 minut.

Cytat:
Podczas porodu w wigilię Bożego Narodzenia, ginie młoda Rosjanka. Anna, pielęgniarka jednego ze szpitali, stara się wyjaśnić tajemniczą śmierć, odkrywa że Rosjanka była prostytutką, a jej opiekunowie to rosyjscy przestępcy zajmujący się handlem "żywym towarem", wtedy zaczynają się jej kłopoty...

Ja od siebie tylko napisze, że film jest na prawdę interesujący Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 22-02-2008, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Była już premiera? Bo nie widziałam żeby w kinach grali.. .Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 23-02-2008, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yyy, no nie wiem - ja nie chodzę ostatnio do kin... ja mam kino internetowe Puszcza oko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 23-02-2008, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe. Uśmiechnięta
Moje kino domowo-internetowe już ma dostępną tą pozycję w swoim repertuarze. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 18-01-2010, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzałam wczoraj wieczorem ten film. Na początku było troszkę nudno, ale dałam mu szansę się rozkręcić i nie żałuję. Wg mnie ciekawy pomysł, nic nie jest takie oczywiste jakby się wydawało.Uwaga tylko na bardzo realistyczne brutalne sceny.
Powrót do góry

Vitaminka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 25-01-2010, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Świetny film o rosyjskiej mafii. Genialna gra aktorska. Brutalne sceny, ale ukazujące jaki jest prawdziwy mafijny świat. Zresztą podejrzewam, ze jest jeszcze gorszy. Gorąco polecam!
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 02-11-2011, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawy film, inny niż większość tych, które oglądam i być może dlatego mnie zaciekawił. Brutalne sceny nie owijane w bawełnę, ale hm... chyba tak to właśnie wygląda...

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: