Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Egipt - planowanie, wybór miejsca i przygotowania do wyjazdu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 19-06-2017, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do Egiptu chyba teraz nikt nie ma odwagi jechać po tym, co się na świecie dzieje.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

JoasiaCZ

PostWysłany: Sob 12-01-2019, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Conchita napisała:
Do Egiptu chyba teraz nikt nie ma odwagi jechać po tym, co się na świecie dzieje.

Wcale się nie ma co dziwić :p napięcia i niebezpieczeństwa są wszędzie, w każdym miejscu można napotkać nieprzyjemności. Myślę, że jeśli jedzie się na własną rękę, w ciemno, to jest spore niebezpiczeństwo. Wycieczka zakupiona w biurze podróży ma jakieś tam jednak ubezpieczenie, masz od razu lokum i transfery. Ostatnimi czasy korzystam akurat z SunCenter i planowanie wycieczek na własną rękę zostawiłam na razie Puszcza oko
Powrót do góry

karolkaKarK

PostWysłany: Sro 30-01-2019, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znam SunCenter i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych podróży z nimi Uśmiechnięta na początku troszkę się bałam, ale po pierwszej wycieczce byłam bardzo zadowolona i potem już tylko w ich biurze szukałam kolejnego urlopu.
Powrót do góry

malusia88

PostWysłany: Pią 22-03-2019, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest wiele przepięknych miejsc, które warto zobaczyć. Jednak chcąc podróżować warto mieć też odpowiednią walizkę. Która zapewni wam pełen komfort podczas transportu rzeczy. W sklepie sklep.solier.pl możecie znaleźć mocne i zgodne z najnowszymi trendami walizki.
Powrót do góry

menda

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 22-03-2019, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wyjeżdżając z Polski obojętnie czy do Egiptu czy do innego miejsca na świecie warto kupić ubezpieczenie. Są różne porównywarki. U mnie ostatnio korzystaliśmy z https://kioskpolis.pl/ aby wybrać najkorzystniejszą ofertę.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 23-03-2019, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno wygodniej z takiej porównywarki korzystać niż po kolei sprawdzać ubezpieczycieli, tak samo robię przy wykupywaniu OC do auta, wolę w porównywarce sprawdzić. Od razu też można wykupić przez stronę.
Powrót do góry

Melak

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 03-05-2019, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wlasnie sama ostatnio zastanawiałam sie nad wybraniem stroju kąpielowego. Mianowicie szukam czegoś sportowego, w czym fajnie bym wygladała na plaży. Z drugiej strony mam ochotę na strój kobiecy, w którym będe również dobrze wyglądała....

Znalazłam kilka fajnych strojów na tej stronie https://sunbarrel.pl/pl/103-stroje-kapielowe-damskie

Co sądzicie o tym?

Albo o tym?
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Nie 09-06-2019, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w tym roku będziemy zwiedzać pomorze gdańskie. Gdy będziecie szukać miejsc na noclegi to sprawdźcie sobie ofertę Sun and Snow. Mają apartamenty w wypoczynkowych miejscowościach nad morzem, górach i w dużych miastach. Bardzo dużo mozliwości wyboru i ceny przyzwoite.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: