Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ekspres do kawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My dostalismy od tesciowej w prezencie swiatecznym ekspres do kawy.
Kreuig b40 sie nazywa. Ni sypie sie tam kawy, sa takie kubeczki jak do smietanki tylko wieksze, no i mozna robic kawe, herbate, czekolade na gorco.
Oczko on nie jest duzy to moze cos takiego by Ci sie podobalo?

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mówisz herbatę? To mogłabym czajnik schować... Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wczoraj zrobilam sobie herbatke, super!!

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W takim razie muszę poszperać w Argosie. Uśmiechnięta
Dzięki Zuzka.
Jak co to dam znać i będę pytać. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko tak to wyglada

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ładniutki.
W argosie nie mają. Smutna

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko on sie moze inaczej nazywac, wiesz ze Anglicy lubia zmieniac nazwy roznych rzeczy. Puszcza oko

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Oczko on sie moze inaczej nazywac, wiesz ze Anglicy lubia zmieniac nazwy roznych rzeczy. Puszcza oko

Ano może. Poszukam. Uśmiechnięta

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
[Tylko z takiej kafetierki piję od lat kawę w domu. Podobnie robią Włosi. ;)Bije automatyczne ciśnieniowce na głowę.

Ja w sumie dzięki makinetce vel kafetierce zaczęłam pić parzoną kawę. Fakt, że kawa z niej jest czarna jak noc i gęsta jak smoła. No i pyszna. Ale to jeszcze zależy od samej kawy właśnie. Czasem zdarza się nam kupić po 10 g jakiejś smakowej ale od jakiegoś czasu zawsze wracamy do tej konkretnej Lavazzy, którą wrzucałam wcześniej - jest mocna a przy tym lekko słodkawa - jak dla mnie bomba.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kropa

PostWysłany: Pon 02-05-2011, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam kawoszy Bardzo szczęśliwa Ja piłam kawę z ekspresu przelewowego bardzo mi smakowała. Później przestałam ją pić i robiłam zwykłą kawę rozpuszczalną.
Któregoś popołudnia znowu zrobiłam sobie kawę z "przelewacza"i ...ohyda no nie mogę tego przełknąć. Przelewacz poszedł do "żyda" Zastanawiam się nad kupnem ekspresu ciśnieniowego tylko nie wiem, który kupić BOSCH TCA 4101 czy De Longhi EC 155 na pewno nie dorównują ekspresom za 1000zł ,ale może są lepsze od zwykłego przelewowego.
Czy któraś z Was może ma taki sprzęt ,tej firmy jak się sprawuje???

Podpis Wierzę, że cuda się zdarzają.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W spadku od rodziców dostałam (chociaż kawy nie pijam) przelewowy ekspres do kawy Krupsa. Korzysta z niego M. i z tego co widzę jest z niego zadowolony. Dużym jego plusem jest dzbanek-termos, który dosyć długo trzyma ciepło.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

Creator

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mimo wszystko gustuję w kawie z ekspresu ciśnieniowego.
Osobiście posiadam DeLonghi Caffe Venezia, choć w tym przypadku wiele zależy od rodzaju kawy jaką preferujemy.

Do tego testuję różne rodzaje ziaren jakkolwiek póki co moim faworytem jest Lavazza Qualita Rosa.
Niestety polski odpowiednik "marketowy" to jakieś nieporozumienie, więc polecam posiłkować się zakupami u osób importujących oryginał bezpośrednio z Italii.
Smak nieporównywalnie lepszy a cena potrafi mile zaskoczyć Uśmiechnięta
Powrót do góry

niki_82

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pon 18-07-2011, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja osobiście sama u siebie nie mam, ale mój tata ma, a dokładniej miał kiedyś przelewowy, z którego mi niezbyt smakowała kawa, ale był fajny do zaparzania całego dzbanka itp, a teraz ma jeszcze ciśnieniowy - super rzecz. Uśmiechnięta Nie jestem pewna ale chyba firmy Zelmer, jak będzie potrzeba to sprawdzę.
A co do kawy jaką najbardziej lubię z niego to oczywiście ze spienionym mlekiem, pyszności. Uśmiechnięta
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 18-07-2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam i ciśnieniowy i przelewowy. Zdecydowanie cześciej korzystam z drugiego:).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dostałam od znajomych ekspres(ciśnieniowo-przelewowy), krótko go użytkuję, ale musze powiedzieć,że kawa z pianką pychotka. Jeszcze go nie rozgryzłam, bo można go nastawiać na czas, przelewowego w ogóle jeszcze nie ruszałam. Także jeszcze eksperymenty przede mną.

Uploaded with ImageShack.us

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: