Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Elektroniczna Obroża Dla Psa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arjuna

PostWysłany: Pią 05-11-2010, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

CZeść Gizmowa!

Barbareellea, kończę to przerzucanie sie łopatką piasku.
Mam wrażenie, że piszę z bardzo młoda osobą, której młodzieńczy bunt jeszcze nie opuściłUśmiechnięta
Opisałam wszystko najlepiej jak potrafię-kto zechce, nie będzie miał problemu z załapaniem o co w tym wszystkim chodzi.

Na wszystko, co dotyka tematu, ale go bezpośrednio nie dotyczy, odpowie google, ja już mam dosć.

Cytat:
Człowiek jest po prostu nie odpowiedzialny,a wszystko powinno być we właściwych rękach.

To jedyne, z czym się zgadzam w tej całej dyskusji i o czym już pisałam wielokrotnie.

Cytat:
tam znajdziesz wszystko o szkoleniu pozytywnym).

A co do tego: nigdy nie pisałam, że moje psy nie uczą się na zasadzie metod pozytywnych. Metody awersyjne to tylko jeden z elementów tresury mojego psa. To tak na marginesie.

CZas na robienie obiadu.
EOT

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 12-07-2011, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno "NIE!" - elektroniczna? Tak czy siak pies jest rażony prądem, po co mu to? Będzie sie tylko bał, a to jest juz katowanie fizyczne i psychiczne psa. Do psa trzeba dystansu jesli jest agresywny albo nie posłuszny. I szkolenie i szkolenie! A nie jakies obroze elektryczne... Niech sami to sobie założą.
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 13-07-2011, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie, jakaś masakra! Koleżanka Arjuna (która i tak chyba już nie bywa na forum) najpierw każe szanować psy, nie oddawać do schroniska, lecieć do weta z byle bzdurą (to z innych wątków), a potem temu samemu psu założyć jakieś elektroniczne gó...no??? Zszokowana Ja podziękuję, miałam w swoim życiu mnóstwo psów, między innymi rottweilery i sama je wyszkoliłam, były "na spojrzenie". I żadnej formy maltretowania nie musiałam używać. Także kochani, odwołując się do innego wątku, kupujmy psy z "profesjonalnych" hodowli, jeździjmy z nimi na wystawy, bo przecież ich rodzice byli championami dzięki elektronicznej obroży (między innymi)! Przepraszam za mały OT.

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 13-07-2011, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W życiu bym nie założyła psu takiej obroży. Psa można i bez takie obroży wyszkolic. Tylko trzeba mu poświęcic czas. A może " miłośnicy " takich gadżetów załozyli by sobie takie obroże na szyję i zobaczyli by jak to jest byc rażonym prądem ? Bardzo szczęśliwa

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Sro 27-07-2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wonderofnature napisała:
No nie, jakaś masakra! Koleżanka Arjuna (która i tak chyba już nie bywa na forum) najpierw każe szanować psy, nie oddawać do schroniska, lecieć do weta z byle bzdurą (to z innych wątków), a potem temu samemu psu założyć jakieś elektroniczne gó...no??? Zszokowana Ja podziękuję, miałam w swoim życiu mnóstwo psów, między innymi rottweilery i sama je wyszkoliłam, były "na spojrzenie". I żadnej formy maltretowania nie musiałam używać. Także kochani, odwołując się do innego wątku, kupujmy psy z "profesjonalnych" hodowli, jeździjmy z nimi na wystawy, bo przecież ich rodzice byli championami dzięki elektronicznej obroży (między innymi)! Przepraszam za mały OT.

Nonono. "Koleżanka Arjuna" nic nikomu nie każe robić, ale pisze o własnych doświadczeniach, ktore zdobyła a propos szkolenia psów i nie lubi, gdy ci którym to doświadczenie jest obce burzy się i bije pianę nie dlatego, że coś sprawdziło, ale dlatego, że nie wie jak się tego czegoś uzywa.

Cieszę się, że wiesz kiedy koleżanka arjuna na forum bywa a kiedy nie koleżanko i miło by mi tez było, gdybyś nie przekręcała moich postów z innych watkow tylko dlatego, że z czymś się nie zgadzasz..

to byłoby na tyle koleżanko droga.

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry

daniela35

PostWysłany: Pon 01-02-2016, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musiałam sie zarejestrować zeby troche wypośrodkować opinie. Wiem, że się narażę ale mi (tzn mojemu pieskowi) taka obroża bardzo pomogła. Nie katuje wcale psa tylko pomaga szkolić. Ja akurat mieszkam z dala od jakichkolwiek ośrodków szkoleniowych. Chętnie bym nawet pojechała w weekend gdzies dalej ale finansowo bym nie ogarneła. Obroża nie krzywdzi psa, ponieważ można działać na niego rożnymi fukcjami. Może to być tylko ultradźwiek lub delikatna wibracja. Osobiscie impuls użyłam 2 razy i starczy z czego bardzo się cieszę. Jesli ktoś chce dowiedzieć się jakie dokładnie mam doświadczenia czy model to PW.
Pozdrawiam
Powrót do góry

BasiaFL

PostWysłany: Wto 01-03-2016, 11:45    Temat postu: Re Elektroniczna Obroża Dla Psa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jesteście za czy przeciw takiej tresurze?? Podejrzliwa
Ja mam mieszane uczucia przez słowo elektroniczna. Niezdecydowana Przewraca oczami[/quote]

Miałam elektroniczną obrożę dla psa. Niestety długo nie posłużyła. Poza tym ona jakoś mocno nie kopała (sprawdzałam na sobie) i Kropka się do niej przyzwyczaiła i nic nie robiła jak był impuls. Na początku fakt rozpraszało ją i było ok.
Darowałam sobie uczenie tym sposobem.
Powrót do góry

daniela35

PostWysłany: Wto 15-03-2016, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nazwa elektroniczna odstrasza to fakt, ale moim zdaniem jest trochę nieprecyzyjna. Impuls najpierw oceniałam na sobie poczułam delikatnie na 7 poziomie (moje urządzenie ma ich 9), to mnie uspokoiło. Bacznie zwróciłam uwagę przy stopniowaniu impulsów, na moment gdy mój piesek poczuje działanie. Objawiło się to tym, że był zapatrzony w jedno miejsce a po naciśnięciu 4 poziomu obrócił głowę w inną stronę. Wydaje mi się, że odpowiednie dostoswanie obroży jest kluczem.
Obroża jest skuteczna bo gdy mój psiak zrobił gafę otrzymał upomnienie w momencie jej wykonywania. Psy są mądre i mój także skojarzył, że skakać na innych już nie wolno Uśmiechnięta Ważne aby prawidłowo wybrać obrożę; ja mam oczko wodne w okolicy więc musiała być w razie czego wodoszczelna. Zdecydowałam się na taki modeli obroza-elektryczna.pl/obroze-treningowe/aetertek-at-918c i jestem zadowolona
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: