Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Energylandia dla dzieci - kto był?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Dzieci starsze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 22-01-2015, 17:55    Temat postu: Energylandia dla dzieci - kto był? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie.
Na początku lutego zabieram do siebie moje 2 siostrzenice (mają po 7 lat). I tradycyjnie chcę zorganizować dla nich jakiś fajny wypad Uśmiechnięta
Czytałam trochę o Energylandii. Jest tam sektor dla dzieci.
I tu pytanie. Czy któraś z Was była tam ze swoimi pociechami? Polecacie to miejsce?

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 27-04-2015, 12:02    Temat postu: Re Energylandia dla dzieci - kto był? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wikta napisała:
Witajcie.
Na początku lutego zabieram do siebie moje 2 siostrzenice (mają po 7 lat). I tradycyjnie chcę zorganizować dla nich jakiś fajny wypad Uśmiechnięta
Czytałam trochę o Energylandii. Jest tam sektor dla dzieci.
I tu pytanie. Czy któraś z Was była tam ze swoimi pociechami? Polecacie to miejsce?

No i jak byłaś? Ja bym chciała w wakacje zahaczyć.
Powrót do góry

Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 15-06-2015, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Było wtedy zbyt zimno i nie byłoby z tego żadnej radochy dla dzieci...
W wakacje przyjeżdżają do mnie na miesiąc więc może wtedy uda się ten wyjazd. Jakby co będę pisać jak wrażenia Uśmiechnięta

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 15-06-2015, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Koleżanka była, ale jest dorosła i mówi że super było.
Ale właśnie nie wiem jak dzieciaki
Powrót do góry

Oli-wia79

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 11-12-2015, 15:09    Temat postu: Energyland Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mówicie o tym w Zatorze? Mi od samego patrzenia robi się słabo Uśmiechnięta ja z dzieckiem byłam w dinoparku zatorland syn miał 5 lat i jak dla niego to była super atrakcja Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Agata2

PostWysłany: Sob 03-09-2016, 4:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam ze swoimi dzieciakami i było super.
Każdy znalazł coś dla siebie, nawet mój 2-latek poszalał na karuzelach Uśmiechnięta.
Ja zaliczyłam wszystkie hardcorowe i pod koniec dnia miałam dość wszystkiego, ale generalnie polecam Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Sylwia4432

PostWysłany: Pon 03-10-2016, 11:43    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tam to każdy znajdzie coś dla siebie.
Naprawdę warto wybrać się tam z dzieckiem.
Powrót do góry

Daria4411

PostWysłany: Pią 07-10-2016, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam tam z dzieckiem, wyszalało się na maxa. Naprawdę co tam się dzieje to nie da się opisać słowami. Trzeba osobiście jechać i to przeżyć.
Powrót do góry

Werona

PostWysłany: Sro 12-10-2016, 10:42    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No naprawde jest to super sprawa, warto spędzić tam czas ze swoim dzieckiem. Na pewno się wyszaleje dziecko i będzie zadowolone.
Powrót do góry

Kropka22

PostWysłany: Czw 13-10-2016, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to bym sama sobie poszalała na takich atrakcjach. Baaaardzo lubię taką adrenalinkę Uśmiechnięta Ale jakoś w Polsce się boję. Mam wrażenie, że tu ciągle stawia się na "oszczędności", niekoniecznie na bezpieczeństwo.
Powrót do góry

martakurek0

PostWysłany: Nie 16-09-2018, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sporo chyba zależy od wzrostu. Z tego co patrzyłam, dla mojej młodej jeszcze sporo ograniczeń jest. Dlatego czekamy, aż będzie mogła więcej pokorzystać Puszcza oko
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pią 03-05-2019, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na miejscu są zapewnione wszysktie kwestie bezpieczeństwa tak wiec nie musicie się o nic martwić. Do poszczególnych atrakcji trzeba mieć odpowiedni wzrost i na pewno przed wpuszczeniem sprawdzą czy dana atrakcja jest dla malucha czy nie....

Poza tym jest tam cały dział specjalnie przystosowany dla dzieci.

Polecam zajrzeć sobie jeszcze na stronę:
https://atrakcjedladzieci.waw.pl/sale-zabaw-moc-atrakcji-dla-dzieci/

Jest tutaj opisane do jakiej sali zabaw warto jest wybrać się z maluchem.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Dzieci starsze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: