Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Enka
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tynka85

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 13:25    Temat postu: Enka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej Dziewczyny Uśmiechnięta Zastanawiam się nad kupnem Telewizji N, bo chyba ona jedyna ma tak krótkie umowy. Który pakiet byście doradziły i czy któraś z Was już korzysta?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pszczółkowa

Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No hej! Mam enkę, pakiet za 79 zł i w abonamencie mam dodatkowo programy filmowe, także jest co oglądać. W każdej opcji powinnaś znaleźć coś dla siebie. Ja akurat jestem zwolenniczką filmową i dlatego skusiłam się na ten. Jeżeli chodzi o całokształt, to wszystko działa sprawnie, bez zarzutów. Kanały hd robią wrażenie. Z reklam wywnioskowałam, że mają ich najwięcej na rynku.

Podpis Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony.

Uwagi  Stawiaj kropki na końcu zdania.
Gizmowa.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam. Sama mam pakiet za 48 zł. Wzięliśmy w promocji na Święta w tamtym roku. Przez pół roku mieliśmy kanały filmowe gratis, później dodatkowo 25 zł mieliśmy dopłacać, ale jak narazie zrezygnowaliśmy, bo ich prawie nie oglądaliśmy z braku czasu Puszcza oko.
Ogólnie kanały hd są świetne!
Dużo programów. Chyba warto Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Tynka85

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki za odpowiedzi. Ja myslałam o takim pakiecie optymalnym. Nie oglądam bardzo dużo, ale chcę mieć spory wybór kanałów, aby było w czym wybierac. Skłaniam się ku temu za 59zł. Tym bardziej, że jak kupuje się przez internet to chyba dodatkowo dostanę jakies pakiety filmowe na święta. No ale nurtuje mnie sprawa dekoderów, jak to z nimi jest? Na wszystkich będę mogła oglądać VOD?
Powrót do góry

pszczółkowa

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie nie wiem, ale na tym najtańszym chyba nie ma opcji vod. Musisz poszukać informacji o tym sprzęcie na ich stronie. Wiem, że na turbodekoderze możesz wypożyczać na pewno, bo sama taki mam.

Powrót do góry

Tynka85

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co to za promocja, że ten turbodekoder i multiroom jest za 0 zł?
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jakbym miała wybierać to wolałabym Cyfrowy Polsat, bo (przynajmniej kiedys) jako jedyny oferował wszystkie programy. Inne platformy z tego co pamiętam nie miały np. Polsatu.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Enka już ma Polsat. Puszcza oko Ale faktycznie dopiero niedawno go wprowadzili.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak ma Polsat Uśmiechnięta.
My mamy dekoder z nagrywaniem i możemy też korzystać z wypożyczalni Uśmiechnięta.
Najlepiej iśc do źródła i zapytać o wszystko.

A o cyfrowym polsacie się nie wypowiadam, ale moja koleżanka będąca jego sprzedawcą, ma też tv N, więc o czymś to może świadczyć Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja Mama ma cyfrowy i jest zadowolona, więc mysle, ze to zależy kto czego oczekuje od TV. Puszcza oko

Autorka wątku pisze, ze N ma krótkie umowy. Jeżeli tutaj długość umowy jest dla Ciebie wazna, to może jeszcze zapoznaj się z ofertą Telewizji Na Kartę? Tam nie ma umów i sama decydujesz ile płacisz i co chcesz oglądać. Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też słyszałam, że ta Telewizja na kartę jest spoko względem tego wiązania się z firmą umowami.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W kwestii enki jeszcze coś mi się przypomniało. Otóż serwis nie jest wliczony w cenę. Czyli jak na przykład zepsuje Ci się dekoder albo antena, to musisz wezwać montera, który zainkasuje za swoją usługę od 100zł w górę. Inna sprawa, że na serwisanta czeka się naprawdę długo.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice mają N z multiroomem, i są bardzo zadowoleni. A programy hd są rewelacyjne. Tylko, że oni też trochę za to płacą.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

pszczółkowa

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tynka85 napisała:
A co to za promocja, że ten turbodekoder i multiroom jest za 0 zł?

To chyba tyczy się pakietu allinclusive ;P Więc już koszt by Ci się trochę zwiększył, ale mialabys wszystkie nowości i opcje dostępne w N…

Powrót do góry

Tynka85

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurczę po tych opiniach to będę miała dylemat… A już nastawiłam się na Enkę. Chyba wolałabym jednak abonement, bo są większe profity. Cóż, zaczekam jeszcze kilka dni, może telewizje wprowadzą kolejne promocje Puszcza oko i trafi się coś korzystniejszego co zadecyduje o wyborze. Dzięki za odpowiedzi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: