Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Faces in the Crowd

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 23-10-2011, 11:18    Temat postu: Faces in the Crowd Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mila Jovovich wciela się w rolę młodej kobiety, której udaje się przeżyć atak seryjnego mordercy. Dziewczyna budzi się w szpitalu, ale w wyniku urazu głowy cierpi na specyficzną amnezję, która objawia się tym, że w ogóle nie rozpoznaje twarzy. Musi poradzić sobie w świecie, w którym twarze zacierają się w jej pamięci natychmiast po tym, jak tylko straci je z oczu. Jej oprawca natomiast nie cofnie się przed niczym, aby ją ostatecznie wyeliminować.

Ciekawy pomysł na scenariusz, M.Jovovich świetnie zagrała swoją rolę. Film trzyma w napięciu, aż do samego zaskakującego nieco zakończenia. Polecam obejrzeć!

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 23-10-2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm... Pomysł ciekawy, ale ja od samego początku wiedziałam kto jest zabójcą, więc tutaj kicha. Przez cały film kłóciłam się z K., że mam rację bo upierał się, że to nie może być tak banalne. Na piątkowy relaksujący wieczór z piwkiem polecam, nic poza tym, jest dla mnie zbyt przewidujący.

A samo zakończenie - u mnie wzbudził tylko uśmiech...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: