Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fajne zabawki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 24-04-2007, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja polecam coś takiego. Ala ma taką matę i ją uwielbia. Można na niej tańczyć, chodzić po niej, gra fajne melodyjki. Barney mówi na przykład, żeby znaleźć fioletową stopę i takie tam Uśmiechnięta Jak gra jakaś muzyczka, to Barney tańczy Uśmiechnięta

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 25-04-2007, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam też taką zabawkę. Na długo można zająć dziecko Puszcza oko

Dołączone po 4 minutach 12 sekundach:

pl35 napisała:
Kasia - nie widziałam czegoś takiego w sklepie. Muszę poszukać na alegro bo mi sie spodobało.

Ta mata jest naprawdę super. Tylko ten Barney nie wygląda zbyt rewelacyjnie, bo jest dmuchany. No, ale Ali podoba się lala Bardzo szczęśliwa

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 25-04-2007, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam klocki sensoryczne firmy FP, a do tego można kupić wiele różnych zabawek w zależności od wieku dziecka i jego upodobań.
http://www.ebaja.pl/product_info.php?cPath=1_47&products_id=488
Zuza ma dopiero 5 miesięcy a babcia już dawno kupiła jej słonia z klockami Gorąco

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 26-04-2007, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy za to kulki sensoryczne FP i dwie zabawki do kulek Uśmiechnięta
Polecam szczególnie dla pełzających czy raczkujących maluchów Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 27-04-2007, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tymi klockami Zuza bawiła się dość długo. Ale na pewien czas musiałam schować bo strasznie chciała wyjmować to co jest w środku. A jak mówiłam że się nie da to była awantura.
Ale klocki są super. Tyle że nie mamy do nich zabawki. Może jak tomek podrośnie to sie kupi jakąś żyrafkę lub słonia.
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jako, ze Maya ma juz roczek zajmuja ja zabawki bardziej skomplikowane.
Ostatnio kupilismy jej worek klockow Mega Bloks. Sa fajne bo duze, kolorowe i roznej wielkosci. Do tego dostala Arke Noego z tej serii.
http://www.allegro.pl/item203991911_mega_bloks_arka_noego_super_cena_.html
Fajnie to sie laczy. Na razie tata ma pole do popisu w wymyslaniu budowli Bardzo szczęśliwa

Druga zabawka, ktora jest w stanie naprawde ja zajac to taki szescian z otworami. Z jednej strony liczby, z drugiej ksztalty (kwadrat, kolo, trojkat, gwiazdka). Po wrzuceniu wydobywa sie melodia. Poza tym ten szescian jest otwierany i przez duzy otwor tez mozna wrzucac. Na kolejnym boku sa cztery przyciski i sluchawka i odglosy telefonu. Mala potrafi spedzac sporo czasu wrzucajac klocki i przyciskajac co tylko sie da Uśmiechnięta
Powrót do góry

MommyKim

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 25-08-2008, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

witam,

jestem tutaj nowa dlatego może nie rozeznaję sie w pisaniu na forum.
Ale ostatnio zakupiłem na sprzedaży internetowej aukcyjnej dla mojej córeczki wrotki barbie.
I powiem jestem pod wrażeniem.
Są w plecaczku gdzie Ania (córeczka) może sobie trzymać ochraniacze, które są w zestawie.

Wrotki są o tyle fajne ze zakładane są na buciki. Mają 3 przełożenia dzieki, którym mogą być stałe - kółka się nie ruszają, drugie to mogą tylko w przód sie poruszać a trzecie to że w przód i w tył.

Teraz też zamierzam dla synka kupić rowerek hotwheels.

Gdy wejdziecie na sprzedaż aukcyjną i wpiszecie barbie lub hotwheels, to wyskoczy w sumie jedna firma, która sprzedaje te produkty sportowe.

A ja poprostu polecam bo fajnej jakości mają te rzeczy.
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 25-08-2008, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj synus ma bardzo duzo zabawek,malych i duzych. Z malych najbardziej podobalo mu sie autko(bmw)na ktore mowil buma ale musielismy je wyrzucic. Kupilismy nowe (audi),tez mu sie bardzo podoba i mowi na nie adi Uśmiechnięta
Z wiekszych zabawek to podoba mu sie autko wielofunkcyjne,ktore dostal zna roczek. Zaraz poszukam na necie.

Dołączone po 14 minutach 39 sekundach:

O takie tylko bez tego daszku. Musicie kliknac w to zdjecie.
http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?Act=97580&Do=97693

Dołączone po 1 minucie 27 sekundach:

Chyba nici z tego. Niewiem czemu nie chce pokazac tej strony.
Powrót do góry

Happymama

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 29-08-2008, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam zabawki Kiddieland:
mamy taki statek:

wszystko się naciska i pełno muzyczek.
Powrót do góry

magdakow

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 07-11-2008, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co powiecie o grze komputerowej edukacyjnej dla trzylatka ?? Niby jest napisane,że od trzech lat, ale obawiam się, że może jednak jest za mały ??

Dołączone po 1 minucie 37 sekundach:

http://www.allegro.pl/item456112617_gra_komputerowa_pc_noddy_taxi_mindscape_f_vat.html

Na przykład taka.

Podpis Thank God I'm a woman!

14.07.2005 Uśmiechnięta 14.07.2010
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 08-11-2008, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas teraz zabawką numer 1 są puzzle. Kacper swietnie sobie radzi z układaniem Bardzo szczęśliwa

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 08-11-2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

magdakow napisała:
A co powiecie o grze komputerowej edukacyjnej dla trzylatka ?? Niby jest napisane,że od trzech lat, ale obawiam się, że może jednak jest za mały ??

Wydaje mi się, że gra komputerowa to nieodpowiednia zabawka dla 3-latka, Skonsternowana ale mogę się mylić, bo doświadczenie z dziećmi mam niewielkie. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

beapie

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 17-07-2009, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hity naszego 4 letniego dziecka od długiego czasu:
-wszelkie zjeżdżalnie do kulek, drewnianą kupiliśmy jak miał dwa lata i nadal się bawi (jest wieczna), plastikowa zjeżdżalnia z Quelle,
-GOBO kulki magnetyczne również ma już dwa lata i nadal się bawi, to jest zabawka dla nas wszystkich Uśmiechnięta,
-w chwili obecnej również lubi karty do gry, namiętnie gra w wojnę z nami,
-chińczyk,
-od małego lubi puzzle piankowe, drewniane, kartonowe.
Powrót do góry

pinka

PostWysłany: Pon 20-07-2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasze hity (1,5 roku) :
-klocki FP sensoryczne
-hot wheelsy Zszokowana
-klocki drewniane
-ślimak FP
-piętrowa myjnia wadera
-i wszelkie zabawki do piasku , intensywnie używane również w wannie .
Powrót do góry

asiolcza

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Pon 20-07-2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moją najlepszą zakupioną zabawką, która już drugi rok jest "męczona"
to taki gumowy renifer do skakania. Zdjęcie jest nie moje, ale ja mam tego czerwonego Bardzo uśmiechnięta Genialna zabawka. Kupiliśmy ją córeczce jak miała niecałe dwa latka (ale myślę, że i młodsze dziecko się już tym zajmie) Teraz Hania ma przeszło trzy lata i nadal na nim skacze po mieszkaniu, albo sobie dostawia do stolika i na nim po prostu siada jak na ławeczce. Polecam w 100% ! Można ją dopompować, ale u nas jest w takim samym stanie jak na początku Bardzo szczęśliwa
I nie jest droga. U nas bazarze kosztowała 48zł. Ale w necie są różne ceny.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: