Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fajne zabawki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
best_amelia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 09-07-2010, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja siostrzeńcowi kupiłam traktorek w sklepie Grene, teraz jeździ nim i wydaje fajne dźwięki: brum, brum, brum..
Jak sobie pomyślę, ile taka zabawka może sprawić radości maluchowi, to aż się dusza raduje. Bardzo uśmiechnięta

Podpis 1 krok, 2 krok, 3 krok i jestem w swoim raju...

If you want to make God laugh, tell him about your plans. W.A.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lulinka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Córeczka mojej siostry dzięki jednej z bajek na Minimini ma fascynację pociągiem, lokomotywą itp. Postanowiłam sprawić jej prezent na urodziny, znalazłam jeździdełko na Entliczku w kształcie lokomotywy. Ona skończy trzy latka teraz czy jest to odpowiedni prezent dla takiego dziecka?
Powrót do góry

Ula39

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 12-11-2012, 0:15    Temat postu: Cześć Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześc.

Moim zdaniem najlepsze zabawki to Reklama gdyż bardzo rozwijają nasze dzieci.
Powrót do góry

trust22

PostWysłany: Wto 01-01-2013, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zabawki powinny moim zdaniem motywować dziecko do aktywnego spędzania czasu, ale w razie niepogody powinny nadawać się do zabawy w domu. Najlepiej bawić się od czasu do czasu z dzieckiem lub podsuwać mu jakieś pomysły.
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Sro 22-05-2013, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno w jakimś sensie dziecko trzeba nauczyć bawić się zabawkami. Ale zabawki, dobre zabawki, dobrze wykonane, dobrych firm również mogą tego dziecka nauczyć. Ja zwracam sporą uwagę na zabawki jakie kupuję, wolę mniejsze, lub mniej ale jakościowo lepsze. Póki co np. wiele zabawek z chicco mamy od lat i nic się z nimi nie dzieje a są bardzo przez dzieci lubiane.
Powrót do góry

Karincia864

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 1:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój maluszek uwielbia samochodziki! Po tatusiu...

Podpis Hej, jestem Karina, 21 Uśmiechnięta masz pytanie? ŚMIAŁO!
Powrót do góry

GolesLaWa

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uważam, że świetną zabawką są klocki. Dla maluszka najlepiej drewniane, a później takie do składania. U nas ostatnio hitem jest zestaw ze sklepu /nazwa usunięta/, klocków Sluban - pasują do lego i są świetnie wykonane. Dla dzieci marka nie ma takiego znaczenia, a dla mojego portfela owszem więc wolę kupować takie zamienniki
Powrót do góry

Trybka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 07-10-2016, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie aktualnie jest etap, kiedy moja córcia chce koniecznie jakieś zwierzątko. Nie uśmiechał mi się za bardzo ten pomysł, więc starałam się z nią dojść do porozumienia, że kupię jej psiaka interaktywnego i jeżeli będzie się nim zajmować, to później pomyślimy o takim prawdziwym. Jaką ja mam nadzieję, że jej się znudzi, ale nic z tego Bardzo uśmiechnięta coś takiego kupiłam: /link zabroniony/ i zabiera go ze sobą dosłownie wszędzie. Zaskoczona
Powrót do góry

Werona

PostWysłany: Sob 15-10-2016, 9:38    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj wiesz, zwierzątko kupisz i szybko się jej znudzi Puszcza oko miałam to samo Puszcza oko później ja musiałam się zwierzątkiem opiekować Puszcza oko
Powrót do góry

Kropka22

PostWysłany: Nie 16-10-2016, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam, że dla dziecka w każdym wieku fajne i rozwijające wyobraźnię są klocki. My lubimy drewniane. Korzystamy również z drewnianych puzzli oraz córcia uwielbia zabawy piaskiem kinetycznym Uśmiechnięta
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 19-09-2017, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Drewniane zabawki sa bardzo fajne, dzieki nim moja corcia nauczyla sie alfabetu i cyferek.
Powrót do góry

agus123

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 11-12-2017, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ostatnio w sklepie online /reklama/ widziałam zabawki z kartonu. Przyznam, że wcześniej się z takimi nie spotkałam. A wydają się bardzo fajne. Dodatkowo bezpieczne i ekologiczne. Same rzućcie u nich okiem - wybór duży jeśli chodzi o modele.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pią 15-12-2017, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie drewniane zabawki.
Teraz ostatnio u nas na topie jest drewniana kolejka...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: