Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Fajne zabawki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 18-05-2006, 11:24    Temat postu: Fajne zabawki Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak sobie pomyślałam że jak będziemy pisały o zabawkach które sprawdziły się u naszych dzieciaczków to może to kogoś natchnąć do fajnego zakupu albo pomoże zaoszczędzić pieniążków na bubel.

Ostatnio kupiłam gumowe klocki w Tesco. Małe opakowanie-parę klocków i jakiś miś gumowy za 19,90. Zuzanka jest na etapie ząbkowania i jak na razie to namsię super sprawdzają. Szczególnie ze lubi klocki ( oczywiście jak ktoś zbuduje wierzę a ona przyjdzie ją rozwalić) Bardzo szczęśliwa .
Kupiłam w komisie jeżdzidełko -popychacz. Taka lokomotywa. Dziecko uczy się przy tym chodzić. W siedzeniu ma schowek. Bardzo fajne. Oglądałam różne w supermarketach ale byłu jakoś tak dziadowsko zrobione. Jakby się miały zaraz rozpaść. I wcale nie były tanie. Ja kupiłam używany w komisie Chicco za 75 zeta. Nie lubię tej firmy ale trudno. Co prawda moje dziecko jeszcze na nim nie jeżdzi ale strasznie podoba się jej przewieszanie przez siedzenie Uśmiechnięta . No i oczywiście klakson Bardzo smutna .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Donia

Zodiak: Panna

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podczas nauki siedzenia Szymcia sadzałam na podlodze na puzlach. Duze, kolorowe, miekie - bardzo mu sie podobaly. Pomocne byly tez przy nauce raczkowania, bo wlasnie na nich spedzial bardzo duzo czasu i chcac dostac sie do jakiejs zabawki musial sie przesuwac po nich.
Z kolei gdy zaczal stawiac pierwsze kroki, to szalal po domu w popychaczu z Fisher Price i nie musialam chodzic za nim krok w krok trzymajac za reke Uśmiechnięta
Powrót do góry

porky

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

klocki sensoryczne Fisher Price
Kubek w kubek Baby Ono
książeczki
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Umnie jeszcze sprawdziła się mata. 7 miesięcy się nią bawiła.
http://www.forum.kobiet.pl/viewtopic.php?t=21597
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

malutki , dmuchany basenik. Na sucho leży w dużym pokoju. Zuzana co chwila do niego włazi.

Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Pon 25-09-2006, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam fajną zabawkę dla Zuzki. Kupiłam w komisie. Ale muszę poczekać jak mako wróci z aparatem - bo za ciężko aby tłumaczyć. Zabawka jest super.
Jeszcze bardzo lubi Zuzka takie zabawki na patyku do pchania przed sobą. Ma motylka ( za 5 pln) i kolorowe kółko z dzwoneczkiem (za 7,5)- kupione w kiosku ruchu. Bardzo fajne.

Jeszcze ostatnio sprawdzają się nam karty "Piotruś" i kredki świecowe - nie koniecznie do rysowania Puszcza oko .
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 25-09-2006, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Siostrzeńcowi Pawła kupiliśmy stolik edukacyjny Chicco- dziecko zachwycone, ale my po pół godzinie mieliśmy dosyć tych melodyjek. Dobrze, że można ściszyć Bardzo szczęśliwa
Sp[rawdzają się też książki i ... gazety oraz jednorazówki Bardzo szczęśliwa
Acha no i gryzaki- z wiadomych względów
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 27-09-2006, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A oto ulubiona zabawka mojej Ali, czyli jej brum brum, z którym chodzi spać i które musi być koło niej, jak się budzi Bardzo uśmiechnięta

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zabawka o której wcześniej wspominałam. Hit od ładnych kilku tygodni. Bawi sie codziennie.

Kasia - my mamy taką ciuchcię. Kupiliśmy jak sie uczyła chodzić.Cały czas jest w użytku. Tyle że ostatnio odkryła ze sobie nią podjedzie np. do komody i po nim wejdzie wyżej. Dosyć ryzykowne. Ale jak jej raz schowałam to był wrzask,
A ten traktor ze zwierzątkami wam się sprawdza. Zuza taki dostanie od mojej babci na gwiazdkę.
Powrót do góry

Kasia

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Traktorek się sprawdza, ale i tak najlepszy jest samochóg strażacki. Cały czas w użyciu Bardzo szczęśliwa Też próbowałam go chować, ale jak raz przez przypadek zobaczyła, że jest w szafie, to musiałam jej go oddać, bo płakała za swoim brum brum Bardzo uśmiechnięta

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

kingula
Gość

PostWysłany: Sob 18-11-2006, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
malutki , dmuchany basenik. Na sucho leży w dużym pokoju. Zuzana co chwila do niego włazi.

A mozesz napisac skad go macie? Albo jaka to firma?
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Nie 19-11-2006, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam w MAKRO. Firmy ci nie podam bo basenik jest teraz u babci na działce - a ja nie pamiętam.
Kupowałam to w okresie przed wakacyjnym- wtedy tego było pełno.
Powrót do góry

Binio

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 22-11-2006, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do fajnych zabawek dopisuję krokodyla cymbałki. Jeżdzą, grają a ile radochy. Cena 18 zł.
Powrót do góry

Dory <*)))><

PostWysłany: Wto 24-04-2007, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

FISHER-PRICE GRAJĄCY ŚLIMAK Z KLOCKAMI to hit już prawie miesiąc u nas w domu. Ślimak fajnie gra, jazzująco i cicho, klocki można ustawiać na tym ślimaku, wrzucać przez otwory do muszli ślimaka i rozrzucać po całym mieszkaniu, bo nieźle się turlają, rzucać i stukać. Zabawa na całego Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Wto 24-04-2007, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dory <*)))>< napisała:
FISHER-PRICE GRAJĄCY ŚLIMAK Z KLOCKAMI to hit już prawie miesiąc u nas w domu. Ślimak fajnie gra, jazzująco i cicho, klocki można ustawiać na tym ślimaku, wrzucać przez otwory do muszli ślimaka i rozrzucać po całym mieszkaniu, bo nieźle się turlają, rzucać i stukać. Zabawa na całego Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Dostałam taką zabawkę od pampersa za kody ( była taka promocja). Do tej pory Zuzka lubi go wyciagnąć z szafy i się nim bawić. Udana zabawka. Tylko ja wyjełam baterie bo mnie ta muzyczka już dobijała Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: