Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Film na smutki. Na zły humor. Na długie, jesienne wieczory..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulaaaa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 28-10-2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wam pokaże.
Nigdy w życiu.
Tylko mnie kochaj.

Ogólnie podobają mi się polskie komedie romantyczne.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ania126

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 22-12-2015, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio na zły humor najlepsze są kabarety.jak dla mnie to najlepsi są Paranienormalni skecz Balcerzak,za każdym razem płaczę ze śmiechu... polecam
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 05-09-2016, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Już o ty pisałam ale naprawę polecam coś "żywego" obejrzeć, żadnych smutnych.. filmy akcji są super!
Powrót do góry

dezyda89

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 29-09-2016, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

IdKa napisała:
Już o ty pisałam ale naprawę polecam coś "żywego" obejrzeć, żadnych smutnych.. filmy akcji są super!

Zgadzam się! Ostatnio byłam w kinie na Siedmiu Wspaniałych. Myślę, że akcja, klimat Dzikiego Zachodu, walka o sprawiedliwość, pojedynki i przyjemni dla oka panowie na pewno pomogą Uśmiechnięta

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

różana

PostWysłany: Wto 04-10-2016, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dezyda89 napisała:
Zgadzam się! Ostatnio byłam w kinie na Siedmiu Wspaniałych. Myślę, że akcja, klimat Dzikiego Zachodu, walka o sprawiedliwość, pojedynki i przyjemni dla oka panowie na pewno pomogą Uśmiechnięta

Byłam na tym ostatnio w kinie. Oczywiście mój przyjaciel cieszył się jak dzieciak, kiedy dowiedział się, że robią remake, a kiedy w końcu doczekał się na premierę, zabrał mnie, żebym się "doedukowała". Phi! Ale trzeba przyznać, że panowie rzeczywiście mieli charyzmę. Myślałam, że będzie to nudny seans, ale o dziwo dobrze się bawiłam. I trochę szkoda, że koniec był taki, jaki był... ale nie będę spojlować. Puszcza oko

PS Cześć! Jestem tu nowa! Uśmiechnięta
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 14-10-2016, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie zaserwowałam "Walentynki" z m.in. A. Kutcherem, B. Cooperem, Anne Hathway i Julią roberts. Przyjemna, ciepła komedia w sam ran na jesień. Puszcza oko
Powrót do góry

Kropka22

PostWysłany: Nie 16-10-2016, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Ja sobie zaserwowałam "Walentynki" z m.in. A. Kutcherem, B. Cooperem, Anne Hathway i Julią roberts. Przyjemna, ciepła komedia w sam ran na jesień. Puszcza oko

Też lubię filmy z Julią Roberts Uśmiechnięta A tego, o którym piszesz akurat nie widziałam- muszę to nadrobić Puszcza oko
Powrót do góry

Adam87

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 20-02-2017, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak na smutki, to obie części "Babysitting". Przezabawna (i mało znana!) komedia, po którą dobrze sięgnąć na wieczór.
Powrót do góry

kineszka

PostWysłany: Sro 09-08-2017, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam ostatnio w kinie na Alibi i ten film na pewno trafi na listę tych poprawiających humor, obejrzę jeszcze nie raz. Mega dobrze się bawiłam i jeszcze na dodatek mój bilet wygrał wejściówkę na kolejny film Uśmiechnięta.
Powrót do góry

ola_fasola

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 10-08-2017, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie najlepszym filmem na smutki jest Titanic, Zielona Mila, z tych nowszych to polecam Przełęcz ocalonych, bardzo mnie wzruszył ten. Swoją drogą, korzystając z okazji, ciekawi mnie ten konkurs w Cinema City, mógłby mi ktoś troszkę przybliżyć temat? Jakie są haczyki??Uśmiechnięta

Podpis Aleksandra
Powrót do góry

dezyda89

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 12-08-2017, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ola_fasola napisała:
Dla mnie najlepszym filmem na smutki jest Titanic, Zielona Mila, z tych nowszych to polecam Przełęcz ocalonych, bardzo mnie wzruszył ten. Swoją drogą, korzystając z okazji, ciekawi mnie ten konkurs w Cinema City, mógłby mi ktoś troszkę przybliżyć temat? Jakie są haczyki??Uśmiechnięta

Żadnych. Kupujesz bilet, wpisujesz kod z biletu na stronie i już wiesz, co wygrałaś Bardzo szczęśliwa

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

kineszka

PostWysłany: Wto 29-08-2017, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj Zielona Mila to film kultowy, ciekawa jestem czy zrobią jakiś remake jeszcze kiedyś. Przez te wygrane bilety byłam ostatnio często w kinie, tak się przyzwyczaiłam do tego, że zastanawiam się na kartą Unlimited.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 30-08-2017, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odbiegając od tematu, polecam kartę, duża oszczędność dla osób które często chodzą do kina. Mam kartę już drugi rok i jestem zadowolona. Nie muszę zastanawiać się, czy warto iść na dany film, czy nie szkoda pieniędzy na bilet, itp. Chodzę na co tylko mam ochotę, a jak film w trakcie okazuje się słaby, to wychodzę i idę na inny. A na pewno nie wkurzam się, że kasa za bilet w błoto. Puszcza oko
Powrót do góry

matyldaaa16

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 08-09-2017, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na wieczory to polecam fajny serial. Na pulsie codziennie od pon-pt lecą "lekarze na start" o 19.10 więc możesz sobie obejrzeć. W poniedziałek będzie szósty odcinek

Dołączone po 2 minutach 53 sekundach:

A jutro o 20 będzie leciała kolejna część Piratów z Karaibów - na krańcu świata. Jeśli lubisz takiego rodzaju filmy to polecam. Ja się przemogłam jak dowiedziałam się, że gra tam Johny Deep i na prawdę mi się bardzo spodobał
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: