Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Film na smutki. Na zły humor. Na długie, jesienne wieczory..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kakuczka3

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 25-02-2018, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mogę zdecydowanie polecić film "Obdarowani". Potrafi chwycić za serce.

Podpis Nigdy w dziejach wojen tak liczni nie zawdzięczali tak wiele tak nielicznym.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

deegree16

PostWysłany: Sob 01-09-2018, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Millerowie zawsze będą mnie bawić Puszcza oko
Powrót do góry

Malinka7

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 19-11-2018, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie najlepsze na smutki są bajki. Szczególnie te z morałem. Ostatnio byliśmy w kinie na małej stopie. Teraz rzucił mi się w oczy kolejny tytuł o yeti "Misja Yeti". Mam nadzieję, że będzie równie mądry przekaz. Uśmiechnięta
Powrót do góry

pani_bukowa

Zodiak: Waga

PostWysłany: Wto 04-12-2018, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Malinka7 napisała:
Dla mnie najlepsze na smutki są bajki. Szczególnie te z morałem. Ostatnio byliśmy w kinie na małej stopie. Teraz rzucił mi się w oczy kolejny tytuł o yeti "Misja Yeti". Mam nadzieję, że będzie równie mądry przekaz. Uśmiechnięta

Jak dla mnie przekaz nawet mądrzejszy Uśmiechnięta Ogólnie przesłanie proekologiczne, ale jest tez duzo filozoficznych smaczków, tłumaczących, że nie każde przykre doświadczenie jest złe, że z największych błędów płynie najlepsza nauka. Świetna sprawa, dzieciaki siedziały zajęte i dobrze się bawiły, a ja sobie rozmyślałam Puszcza oko
Powrót do góry

Malinka7

Zodiak: Wodnik
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 13-12-2018, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To fakt, chociaż obydwie bajki były pouczające. Przekaz w małej stopie mniej dosłowny, bo wniosek dla mnie był taki, żeby nie oceniać kogoś po pozorach.
Natomiast Misja Yeti to już większa filozofia. Mi się bardzo podobało odniesienie do tego, że życie jest totalnie nieprzewidywalne i nie należy przywiązywać się emocjonalnie do żadnych sytuacji, które nam się przytrafiają. Nawet gdy są dla nas trudne, może się okazać, że prowadzą nas w dobrym kierunku.
Powrót do góry

beata_smol1983

PostWysłany: Pią 14-12-2018, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepsze na poprawę humoru są filmy o zwierzętach! Szczególnie polecam "był sobie pies". A jeśli chcesz totalny wyciskacz łez (ale tylko i wyłącznie ze śmiechu) to włącz sobie zabawne koty na youtube Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: