Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Finiszowanie mezczyzny.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Efkalinka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u nas wszystko zależy od tego jaki mamy nastrój. Ale my zdecydowanie rzadko uprawiamy romantyczny seks.
Mimo, że mój facet miał naprawdę sporo kobiet przede mną, bo żył sobie jak chciał kiedyś to był w szoku, że jestem pierwszą kobietą, która pozwoliła mu skończyć na twarzy. A ja przez niektóre wypowiedzi moich koleżanek czułam się jakbym była śmieciem. Dosłownie!
Nie zgodzę się z tym, bo on mnie traktuje lepiej niż faceci tych moich koleżanek je traktują.
Jednak ludzie są różni. Ale zauważyłam, że u moich poprzednich facetów też była duża radocha jak mogli skończyć na moim ciele.
Oj temat seksu to temat rzeka. Ale powiem Wam, że to dość słodkie, że wszystkie jesteśmy takie różne. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli Bóg Ci coś zabrał to nie dlatego, żeby zrobić Ci na złość, ale dlatego, że ma przygotowane w zanadrzu coś znacznie lepszego"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Red_Rose

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie nie ma różnicy gdzie mój mężczyzna kończy. Dla niego jest. Bo były rozmowy na ten temat i próby i jednak woli kończyć we mnie.

Podpis Ludzie inteligentni się nie nudzą,
Ludzie inteligentni nie interesują się plotką.
Ludzie inteligentni są sobą!
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Mój woli jednak w środku kończyć, a ja za tym nie przepadam - takie niehigieniczne mi się wydaje. Śmiejąca się
Wolę "na", jestem chyba praktyczna. Złośliwa

Niehigieniczne, to może nie, bo to jest czyste Złośliwa , ale z tym argumentem (ze strony kobiet) to już się nie raz spotkałam - jak do środka, to potem wypływa i nie wiadomo co z tym zrobić, a leżenie na mokrym i lepkim, też do przyjemności nie należy. Puszcza oko

Co do samych preferencji, to chyba lubienie jednego, nie wyklucza lubienia drugiego. Wprowadzanie urozmaiceń, samo w sobie może być przyjemnością, nawet za cenę dochodzenia do końca na ręcznym. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas za kazdym razem jest inaczej i to mi sie podoba Złośliwa . Nadal nie wiemy jak jest najlepiej, bo wziac "uczymy" sie czegos nowego dzieki czemu Nam sie nie nudzi Puszcza oko . Jak to mowia: " O gustach sie nie dyskutuje" Puszcza oko .

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jedyne czego nie lubię, to kiedy M. chce skończyć mi na twarzy. Oczywiście czasami się na to zgadzam, bo nie mam oporów, a jemu sprawia to przyjemność, ale po prostu nie przepadam.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

Majka2007

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

arjuna napisała:
Wszystko, co sprawia przyjemność mojemu mężowi, sprawia przyjemnosć i mi.
Jestem po to, by spełniac Jego pragnienia, a On po to, by spełniac moje.

Tylko trzymajmy się w tym pewnych granic Puszcza oko tak na wszelki wypadek.
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majka2007 napisała:
Tylko trzymajmy się w tym pewnych granic Puszcza oko tak na wszelki wypadek.

Dopóki robimy wszystko, by siebie wzajemnie uszczęśliwić, po co nam granice?Puszcza oko
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko co dzieje sie w sypialni, powinno tam pozostac.
Czemu ktos ma sobie stawiac jakies granice skoro nie chce, sprawia mu to przyjemnosc?
Mnie sprawa finiszu jest obojetna. W srodku traktuje to po prostu jako polaczenie nas i tyle. Ale. to wszystko zalezy od dnia.
Powrót do góry

Margot

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie jedyną granicą jest granica przyjemności obojga stron, wzajemnego szacunku i zrozumienia. Jeśli wszystkie te warunki są spełnione i obie strony to rozumieją to nie ma potrzeby stawiania dodatkowych granic.

Nadal ciężko mi sobie w sferze intymnej pewne rzeczy wyobrazić (tak jak i ta, o której dyskutujemy), może to problem moich doświadczeń i tego, że są pewne rzeczy, na które nie jestem gotowa i może nigdy nie będę. Nigdy nikogo do niczego nie zmuszam i również sama zmuszać się nie potrafię, bo to nie ma sensu. Dlatego stawiam na bardzo szczerą rozmowę i liczę na wzajemne zrozumienie, kiedy decyduję się na pójście do łóżka z kimś.. A seks jest cudowny sam w sobie bez rozkładania go na czynniki pierwsze. To ma być po prostu wspaniałe przeżycie dla obu stron...

Podpis Sometimes the sun shines through the rain ...
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pon 08-08-2011, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

justinkowa napisała:
Jedyne czego nie lubię, to kiedy M. chce skończyć mi na twarzy. Oczywiście czasami się na to zgadzam, bo nie mam oporów, a jemu sprawia to przyjemność, ale po prostu nie przepadam.

Ja mam identycznie. Uśmiechnięta
Ale w kwestii "we mnie czy na mnie" - nie robi mi to różnicy. Uśmiechnięta R. jednak woli "w" dlatego, że nie musi się kontrolować. Uśmiechnięta

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 08-08-2011, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To są nasze fantazje. Jeżeli oboje chcemy tego to się tak robi, jeżeli nie to nie. Puszcza oko

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Małgo

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 16-08-2011, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kocham mojego M. nad życie, sex jest wspaniały, ale są pewne rzeczy, które po prostu mnie nie pociągają i których po prostu nie robimy - kończenie na twarzy, kończenie w ustach, sex analny - ja po prostu tego nie chcę i to jest dla mnie wystarczający argument... M. nie naciska w ogóle, jest tyle innych sposobów na sprawienie sobie nawzajem przyjemności.
M. kończy we mnie... takie wysuwanie się ze mnie żeby skończyć na mnie kojarzy mi się ze stosunkiem przerywanym i jakąś taką nerwową sytuacją. Potem siadam na chwilę na toalecie i już nic więcej nie wycieka.. Bardzo szczęśliwa

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 16-08-2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie w seksie - wszystko dozwolone, "wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna". Puszcza oko
Byle była komunikacja pomiędzy mną a partnerem. Jak ufam - nie mam żadnych zahamowań. Jestem na tyle otwarta że nic nie neguję, zanim nie spróbuję. :] (no dobra, wszystko to co jest legalne Puszcza oko )
Nie widzę nic odrażającego w finiszującym mężczyźnie, na pewno nie czuję się nieszanowana w żadnym z wymienionych. Gdzie nam akurat odpowiada i nam zachce - brzuch, twarz, we mnie, obok mnie...

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 16-08-2011, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dziuba napisała:

Nie widzę nic odrażającego w finiszującym mężczyźnie, na pewno nie czuję się nieszanowana w żadnym z wymienionych. Gdzie nam akurat odpowiada i nam zachce - brzuch, twarz, we mnie, obok mnie...

A na kogoś innego? Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 16-08-2011, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najważniejsze, to żeby nie po oczach. Złośliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: