Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Tusze do drukarek
Wiosenne Porządki 2014
Pomóż nam posprzątać forum.

Firanki i zaslony - jakie macie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 03-05-2010, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam makarony i polecam- są super w utrzymaniu Uśmiechnięta nie ma z nimi żadnych kłopotów Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zakochane w torebkach - Bibiana.p
lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 05-05-2010, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ej dziewczyny co zadna sie nie chwali firanami?

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 29-09-2010, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jestem teraz na etapie szukania zasłon typowo dekoracyjnych do dużego pokoju i cos nie wiem na jakie kolory sie zdecydować. ściany to pieczarka a meble - ciemny brąz. Do tego ścianę na przeciw okna mam w tapecie winylowej - gruby wzór w kolorach beż i bardzo ciemny brąz. Myślałam coś nad Zasłonami brązowymi z może turkusowym wzorkiem??

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Juliuszova

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 29-09-2010, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie też się ostatnio spodobały makarony. W pokoju mam ciemno brązowe zasłony + lambrekin"woda", do tego długą firanę z organtyny w kolorze ecru.
Jestem właśnie na etapie kupowania makaronów w kolorze ciemnej oliwki, mam dywan w tym kolorze więc całość będzie fajnie wyglądała.
W kuchni lubię mieć krótszą taką do połowy okna, zawsze na parapecie można jakiś garnek czy coś położyć, a w dziecinnym pokoju zakładam różne, krótkie, długie, ważne by nie miało dziecinnych kolorowych wzorów, bo tego nie cierpię.

Firanka bardzo ładnie wygląda jak jest dość mocno pofałdowana, sprzedawcy zawsze mówią, że jak jest jej 2 razy tyle co karnisz.

Ja uwielbia pomieszczenia gdzie są fajne firany, gustowne zasłony.... pokój wydaje się ciepły i przytulny.

Tynka a masz jakiś akcent turkusowy w pokoju ?? Może kanapę?
Jeśli nie, a chciałabyś ożywić wnętrze jakimś kolorem (np. turkusowym, bo z tego co piszesz dominują u Ciebie brązy) to np. tym samym materiałem możesz obszyć poduszeczki na kanapę. Myślę, że będzie super to współgrać.

Podpis Julek 10/03/08
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny prosze Was o rade chce zmienić te moje okropne firanki w lato Bede w PL i chce kupic jakies inne firanki i nowe zaslony i tu jest pytanie jakii kolor zaslon do moich scian i jakie firany ....?

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zasłon nie mam w ogóle, nie dawno kupiłam firankę do parapetu całą haftowaną . Jak zrobię fotkę to wstawię.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Firankę muszę zmienić. Zasłony - czerwone makarony.

Podpis Nothing matters, no one else.
06.06.2004r.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam ani firanek ani zaslon, w calym domu mam jednakowe rolety.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja bardzo lubię zmieniać firanki i zasłony. Ponieważ moje mieszkanie jest dość wysokie - zasłonki i firanki mam do samej ziemi.

Sypialnia - brązowe
salon - beżowe
drugi salon - zgnita zieleń
gabinet - niebieskie
kuchnia - rolety

Nawet w łazienkowym okienku mam firaneczkę. Śmiejąca się
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zaneta1 napisała:
Dziewczyny prosze Was o rade chce zmienić te moje okropne firanki w lato Bede w PL i chce kupic jakies inne firanki i nowe zaslony i tu jest pytanie jakii kolor zaslon do moich scian i jakie firany ....?

Żaneta myślę, że pasowało być coś w typowo nowoczesnym stylu.
Może właśnie zastanów się nad popularnymi teraz makaronami...
Moim zdaniem coś prostego, bez wzorów było by odpowiednie. Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam makarony w sypialni zwykle biale ..... hmm czy znajdę takie w sklepie z fitanami no zobaczymy a do tego zaslony jakie jaki kolor ???

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: