Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Firma internetowa - za這瞠nie
Id do strony 1, 2  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
KaCha86

P貫: Kobieta
Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 31 Sty 2011

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 10:05    Temat postu: Firma internetowa - za這瞠nie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chcia豉bym za這篡 internetowa firme. Prosze dorad嬈ie mi jak, gdzie i z czego korzysta... Co trzeba zrobi aby dobrze si wypromowac...

Podpis Co Cie nie zabije, to cie wzmocni...

Ostatnio zmieniony przez KaCha86 dnia Wto 25-06-2013, 11:31, w ca這軼i zmieniany 1 raz

Uwagi  Prosz zmieni tytu w徠ku na taki, z kt鏎ego jasno b璠zie wynika這 o czym jest. Masz na to 24h.
scoto.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

september
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 06 Sie 2010
Pochwa: 4

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 10:32    Temat postu: Re Firma... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

KaCha86 napisa豉:
Chcia豉bym za這篡 internetowa firme. Prosze dorad嬈ie mi jak, gdzie i z czego korzysta... Co trzeba zrobi aby dobrze si wypromowac...

Najpierw trzeba na t firm mie pomys i troch 鈔odk闚, 瞠by j uruchomi. Promocja to ju element mocno spinaj帷y ca造 przygotowany wcze郾iej pomys.

Nie bardzo rozumiem pytanie "z czego korzysta"? Chodzi Ci o narz璠zia do promocji czy o mo磧iwo軼i dofinansowa z UE lub UP?
Powr鏒 do g鏎y

KaCha86

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 10:36    Temat postu: Re Firma... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

september napisa豉:
Najpierw trzeba na t firm mie pomys i troch 鈔odk闚, 瞠by j uruchomi. Promocja to ju element mocno spinaj帷y ca造 przygotowany wcze郾iej pomys.

Nie bardzo rozumiem pytanie "z czego korzysta"? Chodzi Ci o narz璠zia do promocji czy o mo磧iwo軼i dofinansowa z UE lub UP?

Mam pomys i 鈔odki te s... Ale g堯wnie chodzi mi o wypromowanie si... A z czego korzysta to chodzi o dofinansowania a tak瞠 narz璠zia i strony do promocji.

Powr鏒 do g鏎y

september
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 10:45    Temat postu: Re Firma... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

KaCha86 napisa豉:
Mam pomys i 鈔odki te s... Ale g堯wnie chodzi mi o wypromowanie si...

Promocja jest, tak jak ju napisa豉m, ostatnim elementem.
Jest mn鏀two ksi捫ek, z kt鏎ych mo瞠sz korzysta, 瞠by dowiedzie si o tym, co mo瞠sz zrobi, 瞠by wypromowa firm.
Najpierw jednak zach璚am do rozpisania ka盥ego punktu idei i sposobu dzia豉nia firmy, a pomys造 na promocj przyjd p騧niej. Niewykluczone, 瞠 trakcie formu這wania tych punkt闚 planu.

Pracuj w marketingu i doskonale wiem, 瞠 sam pomys i pieni康ze wydawane na nieprzemy郵an wcze郾iej promocj zgodna z profilem firmy nie przynosz spodziewanego efektu.
Powr鏒 do g鏎y

KaCha86

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy s jakie konkretne podpunkty, kt鏎ych trzeba si 軼i郵e trzyma, 瞠by wszystko wysz這 ok? Ja chce za這篡 firm z zaproszeniami, kartkami okoliczno軼iowymi i w og鏊e... Jak na razie mam kilka projekt闚 sama dla siebie i znajomych. Na chwile obecna sama sobie wszystko robie. Projektuje i drukuje. Nie ukrywam, 瞠 pewnie b璠 musia豉 skorzysta z pomocy grafika, ale na szcz窷cie mam takiego w rodzinie i to niejednego...

Ostatnio zmieniony przez KaCha86 dnia Wto 25-06-2013, 11:32, w ca這軼i zmieniany 1 raz

Uwagi  Zwracaj uwag na pisowni!
Zdania rozpoczynamy od wielkiej litery.
september.
Powr鏒 do g鏎y

karolakb

Zodiak: Kozioro瞠c
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 23 Kwi 2011
U篡tkownik zbanowany
Ostrze瞠: 1
Sk康: Rzesz闚

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Je瞠li to biznes internetowy to przede wszystkim pozycjonowanie.
Mo瞠sz si stara o dotacj w urz璠zie pracy albo z unii, w ka盥ym mie軼ie s takie organizacje kt鏎e si tym zajmuj. Be szczeg馧闚 ci篹ko jest cokolwiek doradzi.

Podpis 砰cie jest jak truskawki, gdy ju s chcemy si nimi nasyci!
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

september
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

KaCha86 napisa豉:
Czy s jakie konkretne podpunkty, kt鏎ych trzeba si 軼i郵e trzyma, 瞠by wszystko wysz這 ok?

Biznes to biznes i rz康zi si r騜nymi prawami. Formalne wymogi trzeba spe軟ia, ale ca豉 promocja to ju wieloaspektowy proces.

Prowadzisz blog? Pokazujesz swoje prace? Udzielasz si na blogach innych, 瞠by mo積a by這 Ci znale潭?
Proponuj najpierw pokaza si od najlepszej strony i zyska najcenniejsz form reklamy - polecenia od zadowolonych klient闚. I dopiero potem podj望 decyzj o za這瞠niu firmy.
Powr鏒 do g鏎y

KaCha86

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

karolakb napisa豉:
Je瞠li to biznes internetowy to przede wszystkim pozycjonowanie.
Mo瞠sz si stara o dotacj w urz璠zie pracy albo z unii, w ka盥ym mie軼ie s takie organizacje kt鏎e si tym zajmuj. Be szczeg馧闚 ci篹ko jest cokolwiek doradzi.

Czyta豉m gdzie, 瞠 je瞠li si zak豉da firm internetow to trzeba napisa w豉sny regulamin... Czy to prawda?

Powr鏒 do g鏎y

ZieloneOczko

Do陰czy豉: 31 Gru 2011
Pochwa: 8
Sk康: Pozna

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

KaCha86 napisa豉:
Czy s jakie konkretne podpunkty, kt鏎ych trzeba si 軼i郵e trzyma, 瞠by wszystko wysz這 ok? Ja chce za這篡 firm z zaproszeniami, kartkami okoliczno軼iowymi i w og鏊e... Jak na razie mam kilka projekt闚 sama dla siebie i znajomych. Na chwile obecna sama sobie wszystko robie. Projektuje i drukuje. Nie ukrywam, 瞠 pewnie b璠 musia豉 skorzysta z pomocy grafika, ale na szcz窷cie mam takiego w rodzinie i to niejednego...

Je瞠li chcesz zaistnie w internecie to koniecznie pozycjonowanie - znajd sobie kogo kto ci zrobi 豉dn, funkcjonaln i prost w obs逝dze stron internetow. Koszt takiej strony to teraz w granicach 1500 z. Nast瘼nie trzeba j wypozycjonowa na pierwsze miejsca w wyszukiwarce google. Koszt takiego pozycjonowania to oko這 500 z miesi璚znie. Na tej stronie internetowej b璠ziesz mog豉 stworzy co w rodzaju sklepu internetowego. Jesli si na tym znasz to pozycjonowa mo瞠sz sama ale z do鈍iadczenia wiem, 瞠 lepiej jest jak to robi zawodowiec.

Podpis Szcz窷cie to jest spos鏏 my郵enia, a nie rzecz, kt鏎 dostajemy.
Powr鏒 do g鏎y

september
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisa豉:
Koszt takiego pozycjonowania to oko這 500 z miesi璚znie. Na tej stronie internetowej b璠ziesz mog豉 stworzy co w rodzaju sklepu internetowego.

Nawet doskona貫 pozycjonowanie i funkcjonalna strona internetowa nie zagwarantuj klient闚, kt鏎zy kupi oferowane w sklepie zaproszenia.
Powr鏒 do g鏎y

ZieloneOczko

Do陰czy豉: 31 Gru 2011
Pochwa: 8
Sk康: Pozna

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

KaCha86 napisa豉:
Czyta陰m gdzie, 瞠 je瞠li si zak豉da firm internetow to trzeba napisa w豉sny regulamin.. Czy to prawda?

Tak, to prawda. Ka盥y sklep internetowy ma sw鎩 regulamin do kt鏎ego ty musisz si stosowa oraz twoi klienci. Sama ustalasz zasady jakie obowi您uj twoim sklepie - te dotycz帷e reklamacji, zwrot闚, zakup闚 oraz zam闚ie.

Do陰czone po 34 sekundach:

september napisa豉:
Nawet doskona貫 pozycjonowanie i funkcjonalna strona internetowa nie zagwarantuj klient闚, kt鏎zy kupi oferowane w sklepie zaproszenia.

A czy ja to gdzie powiedzia豉m? Przewraca oczami

Podpis Szcz窷cie to jest spos鏏 my郵enia, a nie rzecz, kt鏎 dostajemy.
Powr鏒 do g鏎y

KaCha86

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

september napisa豉:
Biznes to biznes i rz康zi si r騜nymi prawami. Formalne wymogi trzeba spe軟ia, ale ca豉 promocja to ju wieloaspektowy proces.

Prowadzisz blog? Pokazujesz swoje prace? Udzielasz si na blogach innych, 瞠by mo積a by這 Ci znale潭?
Proponuj najpierw pokaza si od najlepszej strony i zyska najcenniejsz form reklamy - polecenia od zadowolonych klient闚. I dopiero potem podj望 decyzj o za這瞠niu firmy.

Mo瞠 faktycznie najpierw blog i znajomi znajomych...

Powr鏒 do g鏎y

september
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisa豉:
A czy ja to gdzie powiedzia豉m? Przewraca oczami

M鎩 komentarz dotyczy podej軼ia autorki do biznesu, kt鏎y tu pokazuje (co ma robi, 瞠by si wypromowa), a nie tego, co napisa豉.

Kacha86 napisa豉:
Czyta豉m gdzie, 瞠 je瞠li si zak豉da firm internetow to trzeba napisa w豉sny regulamin... Czy to prawda?

Ka盥y sklep internetowy musi mie sw鎩 regulamin.
Powr鏒 do g鏎y

dzastek
M這dsza Moderatorka
M這dsza Moderatorka

Do陰czy豉: 20 Kwi 2011

PostWys豉ny: Wto 25-06-2013, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisa豉:
Koszt takiej strony to teraz w granicach 1500 z. Nast瘼nie trzeba j wypozycjonowa na pierwsze miejsca w wyszukiwarce google. Koszt takiego pozycjonowania to oko這 500 z miesi璚znie.

To wszystko ceny wzgl璠ne. Nie mo積a jednoznacznie okre郵i ceny strony internetowej i ceny pozycjonowania, w tym przypadku nie ma czego takiego jak konkretna cena.
Cena strony internetowej zale篡 od tre軼i, ilo軼i podstron, grafiki i funkcjonalno軼i strony, a sklep internetowy, to ju w og鏊e dro窺za zabawa. Chyba, 瞠 chcesz pracowa na gotowych podk豉dach.
Cena pozycjonowania zale篡 g堯wnie od ilo軼i fraz jakie pozycjonujemy, im wi璚ej tym dro瞠j. Mo積a pozycjonowa za 500 z, ale mo積a te za 3 000 z. Wszystko zale篡 od tego, ile chcesz zainwestowa i jak szybko widzie efekty w postaci wzrostu wej嗆 na stron.

No i musisz mie jak捷 fajn domen pod stron, tu cena te jest wzgl璠na. Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

morganka

Do陰czy豉: 12 Lip 2013

PostWys豉ny: Pi 12-07-2013, 7:54    Temat postu: Podpowiedz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam w豉sn firm wi璚 mo瞠 podpowiem:
1. znale潭 鈔odki ja pozyska豉m dostacj z unii
2. sporz康zi biznesplan: rozplanowa wydatki: na lokal, stron www, materia造, ja za這篡豉m sklep internetowy wi璚 wi瘯szo嗆 kasy posz豉 na towar i na kampanie internetowe.
3. znale潭 porz康n firm, kt鏎a przeprowadzi ci kampanie promuj帷e i pozycjonowanie bo bez tego nie istniejesz, ja po d逝gich poszukiwaniach wybra豉m firm euroadres, polecam
4. musisz zrobic porz康nie wygl康aj帷 stron, mi akurat robila ta sama firma co pozycjonowanie
5. to co u mnie si sprawdzi這 to punkty lojalnosciowe- klienci wracali.

Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast瘼ny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach