Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Firma od pielęgnacji zieleni w Łodzi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mushrum

PostWysłany: Nie 05-05-2019, 9:14    Temat postu: Firma od pielęgnacji zieleni w Łodzi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukam aktualnie dobrej firmy która specjalizuje sie w pielęgnacji zieleni w Łodzi.
Kogo polecicie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Isia

PostWysłany: Sro 08-05-2019, 8:21    Temat postu: Re Firma od pielęgnacji zieleni w Łodzi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mushrum napisała:
Szukam aktualnie dobrej firmy która specjalizuje sie w pielęgnacji zieleni w Łodzi.
Kogo polecicie?

Sama ostatnio miałam okazję skorzystania z usług tej firmy:
http://www.pielegnacja-zieleni.pl/pielegnacja-zieleni/

Mianowicie zakładali mi trawnik w ogrodzie. Chcialam mieć piękny zielony trawnik, ale w zasadzie to nie wiedziałam jak się za to zabrać po wybudowaniu domu (szczególnie, ze nigdy jeszcze nie mieszkałam w domu ale wcześniej w bloku i na ogrodnictwie to wcale sie nie znałam)/

Sprawnie, doradzili mi poza tym w nawodnieniu ( polecam założenie nawodnienia bo obecnie lata są bardzo suche tak wiec obecnie jest to totalne must have).
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: