Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Firma sprzątająca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
afro666

PostWysłany: Pon 19-11-2018, 10:07    Temat postu: Firma sprzątająca Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć. Szukam jakiś czas dobrej formy sprzątającej i zastanawiam się, na co zwracać uwagę przy szukaniu tego typu usług? Zawsze jednak zwracałam uwagę na cenę, ale niestety to nie wszystko https://www.sprzataniedeluxe.pl/sprzatanie-uslugi-porzadkowe/sprzatanie-biur/ . A czy wiecie może, czy można sobie zażyczyć coś takiego jak próbka pracy? Żeby chociaż jeden dzień wynająć osobę z danej firmy i ocenić czy spełnia wymagania?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

malusia88

PostWysłany: Sro 14-08-2019, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie natomiast pozwolę również dodać co nieco informacji o firmach zajmujących się sprzątaniem po zgonach. Na stronie https://vector-uslugi.pl/sprzatanie-po-zmarlych/ możecie zapoznać się jak poszczególne etapy pracy odbywają się u firmy Vector. Myślę, że chociażby na przyszłość warto wiedzieć o tego typu usługach. Jak nie dla siebie, to być może ktoś innych będzie potrzebował sprzątania po zgonie. Nigdy nic nie wiadomo- taka jest prawda... A ta firma działa zdecydowanie i niezawodnie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: