Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Francuska zupa cebulowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zupy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 10-08-2007, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Grzybowa, w takim razie faktycznie nie pozostaje nic innego jak tylko poczekać aż będziesz mogła sobie pozwolić na takie jedzenie...W końcu dziecko jest najważniejsze! Uśmiechnięta

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

janka
Gość

PostWysłany: Sro 15-08-2007, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Rosalinda Dziękuję za przepis. Takiego szukałam . prosta w przyrzadzaniu. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Sro 05-09-2007, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Janka, mam nadzieję, że będzie smakować!! Uśmiechnięta

Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 11-02-2008, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj wypróbowałam zupkę.
Zrobiłam dokładnie tak jak w przepisie - tylko zamiast wina dałam więcej bulionu. Nie miałam winka w domu, a do sklepu jakoś wyjątkowo daleko. Bardzo szczęśliwa

Zupa jest pyszna - tylko ja nie wiem, czy to moje wrażenie czy ona ma być dość słona? Ja jej prawie wcale nie soliłam i chyba dobrze, bo i tak mi sie wydawała lekko przesolona. Puszcza oko
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Pon 11-02-2008, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat, to dlatego ze dałaś więcej bulionu. To on jest słony-jesli to taki z kostki. Zupa z winem smakuje zupelnie inaczej, jednak pojdz do tego sklepu nastepnym razem bo warto. Uśmiechnięta

Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 11-02-2008, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roska tak właśnie myślałam, że to ten bulion dał taki smak - ale właściwie wrzuciła m tylko 2,5 kostki. Następnym razem na pewno dodam wina.
Może ja jestem trochę przeczulona - bo mój brat i tato zajadali sie zupą i twierdzili, że jest w sam raz. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zupy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: