Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Francuska zupa cebulowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zupy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 10-08-2007, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Grzybowa, w takim razie faktycznie nie pozostaje nic innego jak tylko poczekać aż będziesz mogła sobie pozwolić na takie jedzenie...W końcu dziecko jest najważniejsze! Uśmiechnięta

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

janka
Gość

PostWysłany: Sro 15-08-2007, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Rosalinda Dziękuję za przepis. Takiego szukałam . prosta w przyrzadzaniu. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Sro 05-09-2007, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Janka, mam nadzieję, że będzie smakować!! Uśmiechnięta

Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 11-02-2008, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj wypróbowałam zupkę.
Zrobiłam dokładnie tak jak w przepisie - tylko zamiast wina dałam więcej bulionu. Nie miałam winka w domu, a do sklepu jakoś wyjątkowo daleko. Bardzo szczęśliwa

Zupa jest pyszna - tylko ja nie wiem, czy to moje wrażenie czy ona ma być dość słona? Ja jej prawie wcale nie soliłam i chyba dobrze, bo i tak mi sie wydawała lekko przesolona. Puszcza oko
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Pon 11-02-2008, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat, to dlatego ze dałaś więcej bulionu. To on jest słony-jesli to taki z kostki. Zupa z winem smakuje zupelnie inaczej, jednak pojdz do tego sklepu nastepnym razem bo warto. Uśmiechnięta

Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 11-02-2008, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roska tak właśnie myślałam, że to ten bulion dał taki smak - ale właściwie wrzuciła m tylko 2,5 kostki. Następnym razem na pewno dodam wina.
Może ja jestem trochę przeczulona - bo mój brat i tato zajadali sie zupą i twierdzili, że jest w sam raz. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zupy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: