Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fryzura komunijna
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złodzik

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja siostra w zeszłym roku miała komunie, robiłam jej sama fryzurkę, takie warkocze coś w stylu jak teraz kardashianki wylansowały, takie lekko poluźnione dobierańce, ślicznie wyglądała
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Złodzik napisała:
Moja siostra w zeszłym roku miała komunie, robiłam jej sama fryzurkę, takie warkocze coś w stylu jak teraz kardashianki wylansowały, takie lekko poluźnione dobierańce, ślicznie wyglądała

Mnie się warkocze bardzo podobają. A jeszcze do tego wianuszek... Super!

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Wiola993

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 14-05-2018, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już od kilku lat nie chodzę układać włosów do fryzjera bo zawsze coś mi nie odpowiada haha. A to tona lakieru, a to nie to co chciałam, a to się rozwaliło po kilku godzinach, ceny też przyjazne nie są. Raczej teraz w modzie są skromniejsze i delikatniejsze włosy, sama się czeszę na takie imprezy i najczęściej wybieram fale z lokówki curl secret, jest klasycznie i ładnie. Ogólnie ja mam dużą rodzinę i cały czas jak nie komunia to wesele, także już sporo zaoszczędziłam Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: