Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Fryzura komunijna
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złodzik

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja siostra w zeszłym roku miała komunie, robiłam jej sama fryzurkę, takie warkocze coś w stylu jak teraz kardashianki wylansowały, takie lekko poluźnione dobierańce, ślicznie wyglądała
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Złodzik napisała:
Moja siostra w zeszłym roku miała komunie, robiłam jej sama fryzurkę, takie warkocze coś w stylu jak teraz kardashianki wylansowały, takie lekko poluźnione dobierańce, ślicznie wyglądała

Mnie się warkocze bardzo podobają. A jeszcze do tego wianuszek... Super!

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Wiola993

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 14-05-2018, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już od kilku lat nie chodzę układać włosów do fryzjera bo zawsze coś mi nie odpowiada haha. A to tona lakieru, a to nie to co chciałam, a to się rozwaliło po kilku godzinach, ceny też przyjazne nie są. Raczej teraz w modzie są skromniejsze i delikatniejsze włosy, sama się czeszę na takie imprezy i najczęściej wybieram fale z lokówki curl secret, jest klasycznie i ładnie. Ogólnie ja mam dużą rodzinę i cały czas jak nie komunia to wesele, także już sporo zaoszczędziłam Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> I Komunia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: