Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Galeria naszych choinek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 27-12-2012, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Mnie się żywe choinki podobają same w sobie. Śmiejąca się

Ja mam to samo.

Zaryzykowałam z łańcuchami i koty za nimi całe szczęście nie szaleją. Bardziej interesuje je wtyczka od światełek. Bardzo szczęśliwa
W Wigilię choinka wylądowała na podłodze, a w 1.dz.św. tylko ją przewróciły. Od tamtej pory stoi nieruszona. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Czw 27-12-2012, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko taka sama była. Uśmiechnięta W tym roku żadnej bombki nie dokupiłam na choinkę. Cukierki są inne. Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 27-12-2012, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Ja mam to samo.

Zaryzykowałam z łańcuchami i koty za nimi całe szczęście nie szaleją. Bardziej interesuje je wtyczka od światełek. Bardzo szczęśliwa
W Wigilię choinka wylądowała na podłodze, a w 1.dz.św. tylko ją przewróciły. Od tamtej pory stoi nieruszona. Uśmiechnięta

Ja próbowałam, ale przegrałam. Na szczęście koralików nie rusza. Śmiejąca się Czasem podejdzie i jakąś ozdobę zrzuci. Szkoda by mi było bombek, a nie chcę karcić kota za to że ma jeszcze pstro w głowie.
Bałam się o kabelek od światełek, ale jest spokój. Mamy dość ciężki stojak na choinkę i stabilny, więc ciężko byłoby jej wywrócić. Sztuczne są lżejsze jednak. Ważne, że Twoje już przestały się interesować. Uśmiechnięta

Blondynko a mnie się kojarzyła fioletowa. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 27-12-2012, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Klusia jeszcze czasem podejdzie i udaje, ze jest kotem z Betlejem i kładzie sie pod choinką koło szopki. Śmiech do łez
Ja też miałam kupić plastikowe bombki, ale tak jak piszesz, cieżko znaleźć takie, żeby nie było za bardzo widać tych łączeń, a po 2. brakło mi czasu na łażenie po sklepach.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 27-12-2012, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Klusia jeszcze czasem podejdzie i udaje, ze jest kotem z Betlejem i kładzie sie pod choinką koło szopki. Śmiech do łez
Ja też miałam kupić plastikowe bombki, ale tak jak piszesz, cieżko znaleźć takie, żeby nie było za bardzo widać tych łączeń, a po 2. brakło mi czasu na łażenie po sklepach.

Moja próbowała udawać prezent i kładła się pomiędzy pakunkami. Puszcza oko

Widziałam jedne fajne, takie malutki, brokatowe, ale już nie miałam czasu podjechać. Poza tym na żywa choinka nie jest tak równa jak sztuczna i nie na każdej gałązce można wszystko powiesić. Śmiejąca się
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 14-01-2013, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja w końcu zrzuciłam zdjęcia na komputer.Puszcza oko Oto nasza pierwsza wspólna choinka.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Blondynka

PostWysłany: Pon 14-01-2013, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Apetyczna". Złośliwa Dużo słodkości. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 14-01-2013, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Haha.Uśmiechnięta Nie chciałam kupować dużo ozdób, bo nie mam potem co z nimi zrobić. Mamy tutaj małe mieszkanko, niedługo się przeprowadzamy i po co to wszystko nosić ze sobą? Uśmiechnięta Więc mam tylko kilka bombek, a resztę to ozdóbki z tasiemek, i słodkości.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 16-01-2013, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi śliczna choinka. Puszcza oko
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 15-12-2014, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja choinka jest podobnie ozdobiona, tyle że sztuczna Uśmiechnięta ma podobną wielkość. Ozdoby sama zrobiłam, ażurowe szydełkowe bombki i aniołki. Gwiazdek szydełkowych mam już ok 100.
Powrót do góry

korneliap

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 28-10-2015, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

[quote="Maja_82"]
Ładnie ale wole żywąUśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: