Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdybyście mieli możliwość, co byście zmienili w swoim życiu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala

PostWysłany: Pon 31-03-2008, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też bym nie wychodziła za mąż w wieku 19 lat. Człowiek młody to taki głupi nie musiałam wcale brać ślubu dziecko miałam dopiero po trzech latach, ale czasu sie nie cofnie , z jednego tylko sie ciesze, że mam dwójkę wspaniałych dzieci z tego małżeństwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dianka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 24-04-2008, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym byla bardziej odwazna jesli chodzi o spelnianie moich marzen i zyciowych celow...bylabym bardziej ufna, ze moje marzenia na prawde moga sie spelnic... bo na to zasluguje
Powrót do góry

group

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 25-04-2008, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie tyle w życiu ile w sobie - sprawiłabym sobie zdolność do mniejszego wzruszania się. Nienawidzę ryczeć w kinie Niezdecydowana

A w życiu? Hm. Nie poszłabym na resocjalizację Uśmiechnięta

Podpis czasami czuję że jest mnie za dużo
Powrót do góry

dianka

PostWysłany: Pią 25-04-2008, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moze warto pomyslec o jakims zwrocie w swoim zyciu zmianie?? Chwycic swoje marzenia w garsc i zrobic cos dla siebie...piszemy co bysmy zmienily...teraz to zrobmy wezmy zycie w swoje rece Uśmiechnięta
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 6

PostWysłany: Pon 28-04-2008, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

group napisała:
Przeszłości się nie da zmienić Puszcza oko

To jasne jak słońce, ale temat brzmi "Gdybyście mieli możliwość..."

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 28-04-2008, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

group napisała:
Przeszłości się nie da zmienić Puszcza oko

Ale można z niej wyciągać wnioski na przyszłość. Puszcza oko

A temat faktycznie brzmi tak jak napisała Roska. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dianka

PostWysłany: Pon 28-04-2008, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyciaganie wnioskow pozwala nam rozwijac sie i pomaga w dazeniu do szczescia...Kazdy dzien uczy nas czegos nowego pokazuje nam male cuda w codziennosci pamietajmy o tym ...Otworzmy oczy na swiat na ludzi na swoje marzenia Uśmiechnięta

Ja od niedawna dzieki jednej ksiazce zupelnei zmienilam stosunek do swojego zycia i marzen Uśmiechnięta

Uwagi  Zaczynaj zdania wielkimi literami.
agaat.
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 03-05-2008, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myśle, że aktualnie nic bym w swoim życiu nie zmieniła. Jestem bardzo szczęśliwa, mam wspaniałego chłopaka, rodzinę, wszyscy jesteśmy zdrowi Puszcza oko Jestem nieziemsko zakochana, On we mnie też i napewno nie chciałabym tego zmieniaćUśmiechnięta W przeszłości popełniałam błędy, ale myśle, że nie byłabym teraz na takim etapie życia, gdyby nie pewne sytuacje w moim życiu.
Uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny i każda nasza decyzja, nawet ta najmniejsza jest PO COŚ.
Powrót do góry

dianka

PostWysłany: Pon 05-05-2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

may napisała:
Myśle, że aktualnie nic bym w swoim życiu nie zmieniła. Jestem bardzo szczęśliwa, mam wspaniałego chłopaka, rodzinę, wszyscy jesteśmy zdrowi Puszcza oko Jestem nieziemsko zakochana, On we mnie też i napewno nie chciałabym tego zmieniaćUśmiechnięta W przeszłości popełniałam błędy, ale myśle, że nie byłabym teraz na takim etapie życia, gdyby nie pewne sytuacje w moim życiu.
Uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny i każda nasza decyzja, nawet ta najmniejsza jest PO COŚ.

Też tak myślęUśmiechnięta nic nie dzieje się bez przyczyny a nasze decyzje niosą za sobą konsekwencje. Dlatego tak ważny jest cel w życiu który wyznaczany jest przez nasze marzenia Uśmiechnięta wierzę w siłę marzeń i w to że dzięki temu że nad nimi pracuje osiągnę swój cel Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 06-05-2008, 6:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miesiac po slubie stwierdzam, ze nic bym nie zmienila, nic nie dzieje sie bez przyczyny Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

dianka

PostWysłany: Wto 06-05-2008, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Miesiac po slubie stwierdzam, ze nic bym nie zmienila, nic nie dzieje sie bez przyczyny Puszcza oko

Co masz na mysli piszac ze nic nie dzieje sie bez przyczyny Puszcza oko ????
ps. gratuluje ślubu!
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja gdybym moga to o jakes dwa latka przesunelabym ciaze. Wtedy moglabym isc do pracy i nie mielibysmy klopotow finansowych.
Ale czasu nie mozna cofnac,a Bobusia mamy cudownego! Moze kiedys bedzie lepiej.
Powrót do góry

Izma

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ech,od czego by tu zacząc .Mam cała,długa listę rzeczy,które chciałabym zmienic.Żałuję,że nie korzystałam z życia bardziej,że nie byłam bardziej spontaniczna w czasach szkolnych.Nie mogę sobie darowac,że nie poszłam na studia,że nie umiałam uwierzyc w swoje możliwosci kiedy podejmowałam ważne ,życiowe decyzje.
Żałuje,że tak szybko(bo zaraz po szkole)wyjechałam z polski, że tak szybciutko zaczęłam dorosłe życie.Jest jedna rzecz o,której nikomu nie mówiłam bo zawsze bałam się,że zostanie to źle odebrane,nie chce żeby ktos pomyslał,że nie kocham mojej małej córeczki bo ja ją uwielbiam ale gdybym mogła cofnąc czas nie związałabym się(przynajmniej na razie)z nikim na stałe.
No i żałuje,że swój pierwszy raz przeżyłam z tym z kim to zrobiłam,jakby tego było mało spędziłam z nim trzy lata mojego życia i tego też cholera żałuje.
ufff jadę dalej... żałuję(myslcie co chcecie),że nie przeżyłam przygodnego sexu z pierwszym przystojniejszym bo zawsze byłam ciekawa jak to jest a nigdy nie miałam odwagi spróbowac.No i na razie to byłoby na tyle.
Piszecie,że to co przeżylismy nas kształtuje,dlaczego więc tak wielu rzeczy żałuję-dlatego,że na chwilę obecną nie lubię mojego życia.Mam 22 lata i odnoszę wrażenie,że młodosc ucieka mi przez palce.
Do tego osoba ,z którą jestem miała byc inna niż wszyscy, odbiegac od normy(w pozytywnym sensie)a ostatnio bardzo mnie zawiódł i okazał się typowy...
Ciągle jednak mam marzenia i wierze,że(może nie dzis i nie jutro)jeszcze je zrealizuję.
wylałam wszystkie żale i czuje się lepiej Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Izma napisała:
Mam 22 lata i odnoszę wrażenie,że młodosc ucieka mi przez palce.

Przecież Ty jesteś młoda! Możesz korzystać z życia przez wiele długich lat! Trzeba tylko dostosować się do sytuacji w jakiej się znajdujemy i wyciskać z życia tyle ile się da. Spróbuj!

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Przecież Ty jesteś młoda! Możesz korzystać z życia przez wiele długich lat! Trzeba tylko dostosować się do sytuacji w jakiej się znajdujemy i wyciskać z życia tyle ile się da. Spróbuj!

No właśnie! I na studia też możesz iśc. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Skocz do: