Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdybyście mieli możliwość, co byście zmienili w swoim życiu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Izma

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzisz,problem polega na tym,że każdy mój dzień to po prostu dzień swistaka-identyczny.Nie pracuje bo jest dzidzia,nie mam tu żadnych znajomych,do polski też nie mam po co wracac...ale żeby było w temacie "co bym zmieniła..."opisujac to wszystko bo chcę Wam powiedziec,żebyscie starały się życ tak aby nigdy nie powiedziec" nie lubię swojego życia i zmienic chciałabym prawie wszystko ale w tej chwili nie mogę zmienic nic".. jak ja teraz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Izma ale może tak nie będzie zawsze?
i kiedyś może powiesz, że żyjesz pełną piersią...wykorzystując każdą chwilę..
a ja co bym zmieniła...
na pewno to żeby być bliżej Niego, bo narazie 1200 km to straszna odległość pozwalająca Nam się widzieć raz lub 2 w miesiącu przy dobrym powiewie wiatru...ale to pewnie za 3 lata bo studiów nie rzucę...

może wzięłabym korki z innych przedmiotów i zmieniła kierunek studiów..
bo aktualnie jestem na Pedagogice i na filologii angielskiej i niemieckiej...
a zawsze chciałam byc psychiatrą, jednak moje miasto mi tej szansy nie daje...

no i pewnie żyłabym pełniejszą piersią bo dotąd nie korzystałam z życia tak jakbym chciała...na szczęście mam nadzieję, że to jeszcze się zmieni Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

lumos

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 12-08-2008, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczerze mówiąc nie chciałabym zmieniać zbyt wiele w moim życiu ponieważ jestem zadowolona z tego co dokonałam, a co jeszcze mnie może czekać w życiu to wie tylko sam Bóg Uśmiechnięta
Jedyne co może mi pomóc w zyciu to lepsza praca a co za tym idzie lepsze wynagrodzenie.
I chyba tyle, bo jestm szczęśliwa "po swojemu" Uśmiechnięta
Powrót do góry

zabajka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 12-08-2008, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nie posłuchałabym rad dobrych ludzi i wybrała kierunek studiów, na jaki od zawsze chciałam pójść, a nie na jaki mi doradzali.
Byłabym wcześniej odważniejsza i zaczęła żyć na własny rachunek, a nie dopiero teraz. Może w ten sposób oszczędziłabym sobie dużo nerwów, stresu i zlych emocji.
No i nie zaufalabym niektórym ludziom, którym zaufałam, a którzy to bezczelnie wykorzystali przeciwko mnie. Byłabym ostrożniejsza w dobieraniu sobie znajomych.
No to chyba tyle.
Ale, żeby nie wyszło, że jestem wielce niezadowolona ze swojego życia to od razu prostuję, że wcale tak nie jest, bo mimo wszystko jestem z siebie dumna, że wśród tych wszystkich złych zdarzeń jak dotąd zawsze udaje mi się pozstać sobą.

Podpis "To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia"
Powrót do góry

lumos

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pon 18-08-2008, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jednak zmieniłam zdanie co do tego, że nie chciałabym zmieniać nic w swoim życiu!!! Wręcz przeciwnie!
Dziś już wiem, że nie podjęła bym się bycia z byłym.
Cały swój czas poświęciła bym sobie. Zamieszkałabym od razu sama i nie musiałabym się z nikim dzielić sobą i moim kątem.
No i wróciłabym do Niemiec jak miałam taką okazję.
...Pewnie za jakiś czas znów coś się znajdzie, co chciałabym zmienić w soim zyciu Uśmiechnięta
Powrót do góry

Karolina_Maczek

PostWysłany: Pon 13-10-2008, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdybym mogła cofnąć czas moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej podejmując inne, mądrzejsze decyzje. Może byłoby ciekawsze, lżejsze...
Powrót do góry

wiola

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 15-10-2008, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdybym mogła coś zmienić to rozwiodłabym sie kilka lat temu. Albo w ogóle nie wychodziła za mąż z S.Teraz tkwię w związku w którym nie jestem szcześliwa.Jedyna pociecha to taka że mam trójkę super dzieci z tego związku.Ale jestem bliska podjęcia życiowej decyzji.Moze jeszcze nie jest za póżno.
Wiele rzeczy bym jeszcze zmieniła.Zabrakłoby by tu miejsca na wymienianie...
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 15-10-2008, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez dziś wiele bym zmieniła jednak, przede wszystkich byłabym bardziej samodzielna, głównie finansowo. Pewnie zawodowo też dokonałabym innych wyborów. Jeśli chodzi o związki to na pewno nie związałabym się z M, choć wtedy wydawało mi sie, ze to dobra decyzja.

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 15-10-2008, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba pomyślałabym nad miejscem zamieszkania.
Moze w mieście ,moze za granicą...
Sama nie wiem Niezdecydowana
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 15-10-2008, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zmieniłabym szkołe !! Złośliwa

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 15-10-2008, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja żebym wcześniej poznała D. to też zmieniłabym szkołę, zaczęłabym studiować tam za granicą...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 15-10-2008, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zmieniłabym szkołę... albo lepiej z tym bagażem doświadczeń jakie mam odjęłabym sobie ze 4 lata.
Powrót do góry

krystek

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pią 17-10-2008, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdybym mogła cofnąć czas to jedynie nie miałabym przerwy w nauce i już bym była panią magister dzisiaj.

Podpis Któż z nas kocha nie głupiejąc przy tym?
Powrót do góry

szarotka

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ha !zmienialabym chyba wszystko ,począwszy od nauki(nie mam wyższego wyksztalcenia) a co za tym idzie nie mam dobrego czyt.poplatnego zawodu Uśmiechnięta chociaz wiem ze to nie zawsze idzie w parze ...po drugie chyba nie zakladalabym rodziny ,chociaz naprawde nie moge narzekac ale taka rutyna mnie ogarneła od jakichs 10lat ze szok.No tak jestem po slubie 17lat (mam 40)nie mam czasu na wlasne pasje i zainteresowania .Moje zycie podporzadkowane jest moim corkom.Zycie tak szybko mija ,ze czasem chcialoby sie byc takim egoista ktory mysli tylko o sobie .Czesto jestem rozgoryczona bo chociaz czlowiek sie stara to nie zawsze wychodzi tak jak by sie chcialo Niezdecydowana
Powrót do góry

BliźniaczaMama

PostWysłany: Wto 17-03-2009, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

poszłabym na historię sztuki i zakopałabym się w jakimś muzeum albo pałacu jako kustoszka. Wieczory bym spędzała na słuchaniu Operetek, oglądaniu najpiękniejszych Baletów....Wybaczcie ten ton...jestem strasznie zmęczona a wiosna nie przychodzi...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Skocz do: