Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdybyście mieli możliwość, co byście zmienili w swoim życiu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niki79

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 18-03-2009, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co bym zmieniła?
To zależy od chwili, od nastroju w jakim jestem... Czasem myślę sobie, że nie wyszłabym za mojego męża, innym razem - nie zamieszkałabym tu gdzie mieszkam. Czasem prawie wszystko, innym razem nic bym nie zmieniała... Uśmiechnięta

Podpis Najważniejsze są nasze małe skarby...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Corsa

PostWysłany: Pią 20-03-2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

AGUSIA-cytat"No i między innymi na pewno postarałabym się szybciej o dzidzię, bo przyznam, że latka uciekają a ja w ciąż nie mam dziecka którego tak bardzo pragnę ( to jest moje przyszłoroczne postanowienie ) tylko żałuję, że wcześniej nie postarałam się o takiego małego kochanego człowieczka, dla którego miałabym teraz po, co żyć i w ogóle"
i właśnie tego najbardziej w życiu żałuje Bardzo smutny niestety czasu nie da się cofnąć
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 20-03-2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdybym miała taką możliwość, to cofnęłabym czas i naprawiła kilka błędów które porobiłam. Złośliwa

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Nie 11-04-2010, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdybym mogła przeżyć jeszcze raz powiedzmy ostatnie 5 lat, to pierwsze 3lata nie zamieniłabym na nic innego, w liceum poznałam wiele wspaniałych ludzi, szkoła średnia to chyba najszczęśliwszy okres w moim życiu. Kolejne 2 lata hmmm na pewno uważniej dobrałabym sobie partnera no i oczywiście więcej zainwestowałabym w siebie.
Powrót do góry

pannaoliwia

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 04-05-2010, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie zostawiłabym najprzystojniejszego chłopaka pod słońcem, tylko dlatego, że miał dużo kochanek wcześniej Smutna
Powrót do góry

azar

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Wto 11-05-2010, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardziej starała bym się zapobiec zajściu w ciążę, w czasie, kiedy nie byłam na nią przygotowana, przez co, być może lepiej przygotowałabym się do roli matki .
Z perspektywy czasu widzę, że nie byłam najlepszą matką dla mojej pierwszej -kochanej córci. Miałam mniej cierpliwości i byłam strasznie rozżalona, że jestem w ciąży,co ciągnęło się za mną jeszcze przez kilka lat po porodzie. Mimo, że kocham swoją pierworodną córkę mam z nią o wiele trudniejsze relacje niż z młodszą. Tego najbardziej żałuję, że nie odwlekłam w czasie pierwszej ciąży. Niezdecydowana Skonsternowana

Podpis "Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda."
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 11-05-2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardziej przykladalabym sie do niemieckiego w szkole i wybralabym inne studia lub studiowalabym na dwoch kierunkach...

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 22-06-2010, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obecnie - nie zmieniłabym niczego.

Wszystko co przeżyłam doprowadziło mnie do tego, co teraz mam.
Gdybym zmieniła cokolwiek, nie jest powiedziane że nie popełniłabym innych błędów.
Powrót do góry

Ania8228

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 23-06-2010, 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zmieniłabym to co jest teraz:
Znalazłabym pracę lub założyła firmę.
Miałabym ładne i dobre autko.
Mieszkałabym gdzie indziej z przyjaciółką.
Zbudowałabym sobie pracownię do mojego decoupage`u i szydełkowania.

Wymieniłabym sobie nadgarstki i dłonie, oraz kostki i kolana.
Odessałabym trochę tłuszczu z pupy i wsadziła w biust Puszcza oko
Zagęściłabym sobie włosy, bo mi z nerwów wypadają.

STOP!
się nie zatrzymam Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Balbinka

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 28-06-2010, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie zrujnowałabym długoletniej przyjaźni.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 28-06-2010, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaczęłabym naukę języka obcego jako dziecko.
Chyba trochę żałuję, że zamiast poszaleć to zmarnowałam czas w związku bez przyszłości.
Poza tym nie wiem czy są rzeczy, które bym zmieniła. Uśmiechnięta Wierzę, że gdyby nie one, to nie byłabym tu gdzie jestem.
Powrót do góry

miedsiestra

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 08-07-2010, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko jedno.....nie wyszła bym za mąż za ojca mojego dziecka....

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 08-07-2010, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Znalazłabym pracę lub założyła firmę.
Miałabym ładne i dobre autko.
Mieszkałabym gdzie indziej z przyjaciółką.
Zbudowałabym sobie pracownię do mojego decoupage`u i szydełkowania.

Wymieniłabym sobie nadgarstki i dłonie, oraz kostki i kolana.
Odessałabym trochę tłuszczu z pupy i wsadziła w biust Puszcza oko
Zagęściłabym sobie włosy, bo mi z nerwów wypadają.

Ale to ciągle jeszcze możesz zrobić.

Ja chyba niczego bym nie zmieniła, zawsze mogłoby być gorzej
Uśmiechnięta
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 08-07-2010, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja chyba nic bym nie zmieniła. Z jednej strony fajnie by było, gdyby T. był biologicznym ojcem mojej córki, gdybyśmy spotkali się wcześniej. Ale czy wtedy Lenka byłaby tą samą Lenką?Uśmiechnięta Tak jest dobrze:)

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

vera3

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 09-07-2010, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uważam ,że wszystko ma swój czas i nic bym nie zmieniła. Dzięki temu mam spore doświadczenie, nauczyłam się wielu rzeczy i cieszę się z każdej chwili spędzonej z rodziną. Cieszę się życiem bo niewiadomo ile życia człowiekowi pozostało.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: