Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdybyście mieli możliwość, co byście zmienili w swoim życiu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
haroooza

PostWysłany: Wto 16-07-2013, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O i słuszna uwaga:) Też poszłabym na inne studia, pasja i pragnienie "zmiany świata na lepsze" nie idzie w parze z zarobkami. Niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 15-05-2014, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Częsc przeszłości bym zmieniła, chociaż z drugiej strony to nie wiem czy wtedy byłabym w miejscu w którym jestem teraz, a tego nie chciałabym zmieniać Uśmiechnięta.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Eelee

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 15-05-2014, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dawno temu zapisałabym się na tańce i kurs rysunku. Więcej czasu spędzałabym z przyjaciółmi. W ogóle chciałabym mieć więcej czasu dla siebie.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zmieniłabym miejsce zamieszkania, może jeszcze kilka decyzji z przeszłości.
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 27-06-2014, 15:47    Temat postu: Co bym zmieniła? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm..... jedno bym chciała... mieć tyle lat ile parę lat temu, ale.... dzisiejszy rozum, wtedy wiedziałabym jak postępować z niektórymi ludźmi,ale tak to specjalnie nic bym nie zmieniała. Jest okey.
Powrót do góry

nadka

PostWysłany: Czw 24-07-2014, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie przeprowadziłabym się dla kogoś na drugi koniec Polski.
Powrót do góry

Sandra21

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 03-04-2015, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdybym mogła cofnąć czas,to nie popełniłabym nie których błędów, poszłabym inną droga by ominąć te niepowodzenia,choć nie wiem co tam mogło by mnie spotkać, szkoda że rozum przychodzi z czasem,z drugiej strony nie mogę aż tak bardzo narzekać, oczywiście zawsze mogło by być lepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 07-04-2015, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam wrażenie, że wszystko byłoby tak samo. To musiałaby być ogromna zmiana, ale nie chce pisać jaka. Uśmiechnięta
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Czw 09-04-2015, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie, ze fajnie by było móc cofnac czas i jakbym mogła to zrobić to pewnie inaczej pokierowałąbym wyborem studiów, albo późniejsza kariera, bo poza tym jestem zadowolona Uśmiechnięta
Powrót do góry

AdzyndzinPałka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 07-07-2015, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co bym zmienił? Wszystko, a przede wszystkim nauczyłbym się jakiegoś języka perfekt np.: angielskiego i wyjechał z kraju.
Powrót do góry

flowerpower911

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 08-07-2015, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zmienilabym pracę... Na taką, jaka naprawdę mnie pasjonuje. Smutna
Powrót do góry

draconem

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 20-07-2015, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiele bym zmieniła... ale w szczególności: od najmłodszych lat chciałabym chodzić na gimnastykę i uczyć się angielskiego.
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 13-08-2015, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja bym chciała mieć możliwość być szczupła. Jeść na co mam ochotę i nie martwić się, ze mi to zaszkodzi...
Powrót do góry

szaza

PostWysłany: Czw 03-09-2015, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wyszłabym za mojego byłego męża...
Powrót do góry

GolesLaWa

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 10-02-2016, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poszłabym na zagraniczną uczelnię
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: