Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdybyście mieli możliwość, co byście zmienili w swoim życiu?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AGUSIA

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 15:42    Temat postu: Gdybyście mieli możliwość, co byście zmienili w swoim życiu? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak jak w temacie, jestem ciekawa, co byście zmieniły/li w swoim dotychczasowym życiu jakbyście miały/li taką możliwość??
Ja np, gdybym mogła cofnąć czas to na pewno, sporo bym zmieniła, może dzięki temu moje życie potoczyłoby się teraz innym torem.. a możebyłoby gorzej, nie wiem, na pierwszy plan dałabym szkołę, na bank teraz patrząc w przeszłość nie poszłabym do ogólniaka, a do gastronomika.. w latach młodzieńczych nie odczuwałam tego, że kocham gotować, a teraz po prostu uwielbiam eksperymentować w kuchni, a skończywszy gastronomię, to kto wie, może teraz mogłabym gotować zawodowo!? Potem na pewno za młodu mniej byłabym sztywna a bardziej byłabym na luzie, więcej bym się bawiła a nie zakuwała historię czy polski... tego bardziej żałuję... ehh! to życie... No i między innymi na pewno postarałabym się szybciej o dzidzię, bo przyznam, że latka uciekają a ja w ciąż nie mam dziecka Skonsternowana którego tak bardzo pragnę ( to jest moje przyszłoroczne postanowienie ) tylko żałuję, że wcześniej nie postarałam się o takiego małego kochanego człowieczka, dla którego miałabym teraz po, co żyć i w ogóle , przyznam się wam, że jak patrzę na moje kumpele z podstawówki, jak mają już swoje pociechy, to aż zazdrość ( mała ) i żal ( wielki ) ściska mi w gardle! No myślę, że jakbym szybciej poznała stałego partnera i nie byłabym aż tak nieśmiała, to teraz byłabym mężatką, a może i nie, nie wiem, ale przypuszczam, że może by tak właśnie było, człowiek czasami się zastanawia, co by było, gdyby?... ale ja myślę, że może byłoby lepiej, bo gorzej na pewno NIE! To wszystko zmieniłabym na bank...

A, co Wy byście najchętniej zmieniły/li!? co byście zrobili inaczej? Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastanawiałam się nad tym już kilka razy. W zależności od nastroju wydaje mi się, że więcej uwagi skupiłabym na edukacji i pracy, innym razem natomiast, że na życiu prywatnym i robieniu tego, co sprawia mi radość.

Niezależnie od tego ile razy mogłabym zaczynać od nowa, to pewnie i tak Twoje pytanie byłoby nieustająco aktualne : "Gdybym miała taką możliwość, to co bym zmieniła w swoim życiu?"
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba nic...
Gdybym cos pozmieniala, to nie wiem czy spotkalabym tylu wspanialych ludzi, czy bylabym tutaj i czy spotkalabym D Zakochany

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

julliaa

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdybym mogła cofnąc czas ... byłabym bardziej rozsądna. Mniej zabawy, głupiej, slepej miłości i pochopnych decyzji z nią związanych. Ale człowiek uczy sie na błędach. I dopiero jest mądry gdy jest za późno Uśmiechnięta Życie.

Zobaczymy za pare lat, czy nie będe żałowała wyboru kierunku studiów... (jak już coś wybiorę Uśmiechnięta
Powrót do góry

janina21

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Jeżeli bym mogła ,to bym cofnęła czas o 14 miesięcy i wogóle bym nie przeniosła się do męża domu. Przenigdy. Dzięki tej przeprowadzce straciłam kasę , sąsiadów, kontakt z siostrami ,a jedan z nich będzie mieszakać u mojego męża w domu. . Straciłam zdrowie ,które zaczyna mi szwankować ,a co najważniejsze ,to straciłam swój honor.

Niestety czasu nie cofnę i muszę dalej pokonywać problemy.

Podpis "Ważne są tylko te dni ,których jeszcze nie znamy"'
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie wyszłabym za mąż, wcześniej zajęłabym się jakąś własną działalnością, np firmą, nie kupowałabym mieszkania na spółkę z facetem, pewnie więcej bym ćwiczyła a kiedy poznałam A. dałabym mu szansę wcześniej, byłoby mniej komplikacji.

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wcześniej zaczęłabym chodzić do prywatnego gina. Ten państwowy mnie zbywał i wmawiał mi, że wszystko jest w porządku Niezdecydowana

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co bym zmieniła? Dobre pytanie. Chyba nic. Wszystko mnie czegoś nauczyło. Nie wiem czy wiedziałabym tyle o życiu gdyby - niestety nie zawsze miłe- ale doświadczenia.
No może tylko pracę - na taką która dałaby mi więcej pieniędzy. Puszcza oko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chyba nic bym nie zmieniła poza tym, że olała bym pracę i poszła bym duuuużo wcześniej do lekarza, moze moje kolano nie było by w tak opłakanym stanie. Przewraca oczami
Aaaa... jeszcze jedno. Nie opalała bym sie tak dużo jak kiedyś i uniknęła bym ciężkich przejść z moją skórą... Przewraca oczami
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym chyba nic nie zmieniła- dzięki wszystkim doświadczeniom i tym dobrym, i tym złym, jestem tym kim jestem i dobrze mi z tym Uśmiechnięta

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 23-11-2007, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Patrząc z perspektywy czasu na moje życie nie zmieniłabym nic. Większosć jest tak jak sobie zaplanowałam. Jedynie studia są inne, ale nie żałuję tego. Dzięki nim jestem teraz z T. Zakochany
Może zaczęłabym wcześniej trenować. I mogłabym cieszyć się pięknem sportu tych kilka lat więcej...

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 24-11-2007, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja szczerze to bym nie wyszła za mąz w wieku 19 lat .Poczekałambym do 21 conajmniej,byłam jeszcze dzieckiem i slub miałam taki jak rodzice chcieli,ja bym zrobiła ślub po swojemu za swoja kase.
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Sob 24-11-2007, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie co, zazdroszczę wszystkim Foremkom, które napisały, że nic by nie zmieniły. To znaczy, że akceptujecie siebie, umiecie cieszyć się z tego co macie, potraficie wyciągać wnioski z ewentualnych porażek i w ten sposób unikać błędów w przyszłości. Ja niestety jestem dość niespokojnym duchem, nie chce mi się walczyć o coś tak do końca, jeśli jest mi z czymś źle to eliminuję źródło zamiast zmienić coś w sobie. Nawet jeśli przez parę lat mam spokój ducha potem znów budzi się we mnie diabełek i zaczyna się jazda. No nic, taka już jestem...

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 24-11-2007, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja... myślę, że nie zmieniłabym nic... Tak jak już pisałyście - dzięki wszystkim doświadczeniom, i tym dobrym i tym złym, jestem taka jaka jestem. Nawet nie cofnęłabym czasu, żeby nie wychodzić pierwszy raz za mąż - wiele mnie to nauczyło, sprowadziło do pionu i... pozwoliło na spotkanie M. Zakochany

No dobra, jakby były zmiany, to tylko jakieś "kosmetyczne" - na przykład jakbym wiedziała, że z moim pierwszy facetem nie będę do końca życia to nie chodziłabym z nim 7 lat tylko trochę "poużywała życia" Złośliwa No i mam takiego jednego gościa, co to jakbym ,ogła cofnąć czas to...yyyy...no wykorzystałabym to/go Złośliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Rosalinda

PostWysłany: Sob 24-11-2007, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
No i mam takiego jednego gościa, co to jakbym mogła cofnąć czas to...yyyy...no wykorzystałabym to/go Złośliwa

Smaluszek Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Brawo!!! To się nazywa konkret! Ja też mam takiego jednego... Śmiejąca się

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: