Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gdzie chciałybyście pojechać ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piwonia

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 27-01-2013, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najbardziej kręci mnie natura zatem z chęcią porównałabym przyrodę w Stanach do tej Australijskiej. Marzy mi się Tajlandia również. A dla odmiany pogodowej, chętnie zobaczyłabym Turcję zimą. Zastanawia mnie jak to wtedy wygląda, bo czytałam nawet o możliwości wyjechania tam na narty co mnie mocno zaskoczyło! Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gochaas

PostWysłany: Wto 29-01-2013, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Turcja zupełnie nie kojarzy mi się z nartami? Ale to na własną rękę wyjazd? Jakieś biuro ma to w ogóle w ofercie?
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 29-01-2013, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Turcja ładna jest, ale źle mi się kojarzy...
Powrót do góry

Piwonia

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 30-01-2013, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gochaas napisała:
Turcja zupełnie nie kojarzy mi się z nartami? Ale to na własną rękę wyjazd? Jakieś biuro ma to w ogóle w ofercie?

Itaka ma - chyba pierwszy raz w swojej ofercie w tym sezonie wydali takowy wyjazd zorganizowany do Turcji na narty właśnie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Doti1000pns

PostWysłany: Sob 02-02-2013, 6:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym znowu wróciła do Tanzanii i marzę o tym by zobaczyć Japonię! Bardzo uśmiechnięta

Podpis „Człowieka można znacznie lepiej poznać obserwując jego reakcje wtedy, kiedy przegrywa, niż wówczas, gdy wygrywa.”
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 03-02-2013, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po kilku latach spadlam z chmur i marzy mi sie... Polska.
Gdybym miala wiecej urlopu (i pieniazkow) pewnie w koncu odwiedzilabym San Francisco albo nasze wspolne marzenie - Malediwy.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Wto 12-02-2013, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Po kilku latach spadlam z chmur i marzy mi sie... Polska.
Gdybym miala wiecej urlopu (i pieniazkow) pewnie w koncu odwiedzilabym San Francisco albo nasze wspolne marzenie - Malediwy.

Mnie się Polska już nie marzy... Jak patrzę na ofertę chociażby tej Itaki to ja więcej wydaję na wczasy nad naszym PL morzem. A pogoda, zawsze do bani. I gdzie tu sens, gdzie logika.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 22-02-2013, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gochaas napisała:
Jak patrzę na ofertę chociażby tej Itaki to ja więcej wydaję na wczasy nad naszym PL morzem. A pogoda, zawsze do bani. I gdzie tu sens, gdzie logika.

Mnie też przerażają ceny w hotelach nad polskim morzem. Tak jak piszesz pogody gwarantowanej nie ma, a za pokój dobre hotele wołają tylko prawie co hotele zagraniczne w ciepłych krajach.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 02-03-2013, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wietnam, Kambodża i Japonia. Tylko kaski brak.
Ale mam też cele z Europy - Rzym, Wenecja, Hiszpania.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

SzklanaDama

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 02-03-2013, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chcę jeszcze raz do Paryża i Norwegii, chcę do Niemiec bo tam mają super lunaparki, które wręcz kocham... I chciałabym do Nowej Zelandii, na Kanary i... i wszędzie, wszędzie. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ulalenka

PostWysłany: Pon 01-07-2013, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A Ja bym bardzo chciała do Norwegii w Dani i Szwecji już byłam a tam jeszcze nie.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 01-07-2013, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym pojechać nad Morze Bałtyckie. Już trzy lata tam nie byłam. Smutna
Powrót do góry

Tulipan

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 01-07-2013, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam w Itace kierunek Seszele czy Mauritius i myślałam, że się rozpłynę. Ale póki co to nie na moją kieszeń. Stawiam sobie tymczasowo cele możliwe do realizacji czyli Włochy, chciałabym wybrać się do Finlandii również. W zasadzie w żadnym ciepłym kraju prócz Hiszpanii mnie nie było. Smutna
Powrót do góry

Matylda

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 01-07-2013, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo chcialabym pojechac na Alaske, mam nadzieje ze pewnego dnia mi sie uda.

Podpis Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 02-07-2013, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdziekolwiek, byle zaraz! Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 19 z 23

Skocz do: