Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie chciałybyście pojechać ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marlenka_1998

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chciałabym Wyspy Brytyjskie zwiedzić

Podpis Cześć ^^ Bardzo szczęśliwa jestem Marlena, mieszkam w Łodzi, 18 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 24-01-2016, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi się marzy taka wycieczka:
/linki zabronione!/

Ale jeszcze trochę muszę zaoszczędzić Złośliwa

Sami pomyślcie, te widoki, przelot helikopterem wgłąb Laponii i samodzielny powrót do bazy. Przygoda życia! Uśmiechnięta Ja uwielbiam takie klimaty.

No i fakt, że na początku zabierają telefony komórkowe - kusząca propozycja Uśmiechnięta Nie sądzicie?

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Nie 24-01-2016, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gosia29, a skąd wiesz, że zabierają telefony komórkowe? Rany, chcę tam pojechać z mężem Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gosia29

PostWysłany: Nie 24-01-2016, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat z ich strony: " Aby każdy mógł w pełni wczuć się w atmosferę Laponii, czerpać z niej jak najwięcej i zacząć myśleć jak Saamowie, instruktorzy odbiorą uczestnikom telefony komórkowe, które zostaną oddane dopiero ostatniego dnia ekspedycji." Uśmiechnięta Dla mnie bomba, bo zwykle jak jesteśmy na wakacjach do do Lubego non stop z pracy dzwonią. Można oszaleć Uśmiechnięta
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tymi telefonami to coś dla nas, a raczej dla mojego męża Złośliwa.
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Sro 27-01-2016, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że to dla niejednego męża. Fajna opcja z tymi telefonami, ciekawe czy np. na wakacjach z dziećmi też zabierają. Chętnie bym się również pozbyła tabletu i laptopa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gosia29

PostWysłany: Czw 28-01-2016, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A zabierasz ze sobą na wakacje laptopa? Masochistka Złośliwa
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Wto 16-02-2016, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ano zabieram, przynajmniej jedno z tych dwóch. Dlaczego? Mam kilka bajek dla dzieci na czarną godzinę i robimy masę zdjęć, które raz na jakiś czas trzeba gdzieś wrzucić i zrobić miejsca na nowe
Powrót do góry

Gosia29

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fiu, fiu... Ja to raczej bez laptopa jeżdżę. W podróże zabieramy tylko telefony i iPada. A ostatnio ktoś mi mówił, że są już aparaty, które podczas robienia zdjęć zrzucają je od razu bez naszego udziału na komputer Złośliwa Całkiem ciekawa opcja...
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno wycieczka koleją transsyberyjską aż pod mongolską granicę. A tak to egzotyka: Dominikana, Bali, Kuba, Jamajka, Tajlandia, Japonia.
Powrót do góry

mala_czarna

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 9:47    Temat postu: Czarnobyl Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim marzeniem jest odwiedzenie Czarnobyla. Bardzo interesuję się tym co się tam wydarzyło i obejrzałam już chyba wszystkie możliwe filmy dokumentalne na ten temat. Wiem, że taka wycieczka byłaby dopełnieniem tego co już wiem o tym miejscu, a wrażenia niesamowite.
Z takich bardziej oczywistych to Skandynawia i marzy mi się też podróż przez Stany Zjednoczone - wycieczka taka mogłaby potrwać około pół roku, żebym mogła odwiedzić każdy stan i w nim troszkę pobyć, no i oczywiście podróż słynną Route 66 Uśmiechnięta
Powrót do góry

dudzia44

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 05-02-2017, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w tamtym roku spełniłam swoje pierwsze marzenie i zwiedziłam Chorwację. Byłam na wyspie Krk i Pag. Dubrownik zostawiłam sobie na inne wakacje. Teraz moim marzeniem na tegoroczne wakacje jest Grecja i Zakynthos. Już się powoli rozglądam za wycieczkami tam, porównuję sobie ceny w porównywarce suncenter. Zebrane tam są wycieczki różnych dużych biur podróży i próbuje wybrać w miarę najtańszą. Ale w tym roku Grecji na pewno nie odpuszczę ! Uśmiechnięta tylko nie wiem czy lepiej jechać w lipcu czy w sierpniu. A może to bez różnicy?
Powrót do góry

Evette

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 25-11-2017, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze w okresie ferii zimowych odwiedzam polskie góry. Tym razme trafiło na Bukowinę, mam już hotel z: /link/ i teraz tylko zostało czekanie, a to jest najgorsze Puszcza oko
Powrót do góry

igula11

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 13-12-2017, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Generalnie takich typowo podróżniczych marzeń mam sporo - USA, Japonia itd. Ale marze też o takich mniejszych krajowych Uśmiechnięta Z mężem często wybieramy się na takie weekendowe wypady. Po nowym roku jak tylko otworzy się Grand Park Hotel w Szczecinie na pewno wybierzemy się tam na wycieczkę Uśmiechnięta Moją drugą pasją jest poznawanie nowych miejsc a taki 4 gwiazdkowy butikowy hotel ze SPA może być ciekawym odkryciem Uśmiechnięta
Powrót do góry

zrodlana

Zodiak: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 17-12-2017, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rejs po Karaibach!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22

Skocz do: