Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gdzie kupujecie meble?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 11-08-2011, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem za kupowaniem porządnych mebli, w końcu takie rzeczy kupuje się na lata. W tej chwili rozglądam się za meblami do gabinetu, jakąś biblioteczką, biurkiem i fajnymi dodatkami. Jutro mam zamiar przejechać się do Blue city bo podobno jest tam przy fontannie wystawa mebli i elementów wystroju wnętrz po promocyjnych cenach. Zobaczę może uda mi się tam coś ładnego i porządnego kupić. A była może któraś z Was na tej wystawie? Warto?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dagomar

PostWysłany: Wto 11-10-2011, 20:50    Temat postu: Mebelki Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mama wynalazła pewną firmę z meblami, byliśmy nieco sceptycznie nastawieni do takiej formy ale bardzo pozytywnie brzmiała oferta tej firm, meble piękne, fantastycznie dobrane, możliwość kombinacji wzorów, kolorów a co ważniejsze rozmiarów. większość dąb i buk, fantastyczne wzory, znajdziecie pod hasłem..................., polecam Puszcza oko
Powrót do góry

outsider

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 08-12-2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Większość mebli do mieszkania kupiliśmy w BRW ponieważ był duży wybór i tam znaleźliśmy prawie wszystko czego szukaliśmy, nie narzekam.

Podpis Teatr to aktywna refleksja człowieka nad samym sobą.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 09-12-2011, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My na dzień dzisiejszy prawie wszystkie meble mamy z Agaty.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

zoe

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam dużo mebli z ikei. Wybieram takie, zeby były fajne i żeby były niedrogie. Fajnie sie prezentuja i nie martwie się jak coś sie z nimi stanie.

Musze sobie teraz kupić regal, bo książki mam w stosik ułożone.... Uśmiechnięta

Podpis Uśmiechnięta
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 31-05-2012, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy z BRW, ale żeby były jakieś super solidne to raczej bym nie powiedziała. Ładnie wyglądają, podobały nam się dlatego je kupiliśmy 2,5 roku temu, czy dziś bym je kupiła nie wiem Uśmiechnięta .

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Ema Walis

PostWysłany: Sro 22-08-2012, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm... mebelki od zawsze wolałam kupować w mniejszych sklepach/salonach lub jakkkolowiek można to nazwac. Lubię Ikeę, ale tam głównie wybieram się po dodatki. W tym zakresie naprawdę rządzą!

Jak urządzałam swój pokój odezwałam się do firmy /nazwa usunięta/. Wykonali dla mnie szafę wnękowa na wymiar, a biorąc pod uwagę, że mój pokój do wielkich nie należy - musiałam właśnie taką mieć. Cóż, jestem z niej zadowolona. Jest solidna i nie była droga.

Także ja bym stawiała na mniejsze firmy. Molochy nie dbają o jakość.
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 04-09-2012, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiliśmy meble firmy Forte. Wczoraj zostały złożone. Zobaczymy jak będą się sprawowały. Bardzo szczęśliwa W końcu przestaniemy mieszkać w graciarni.

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

pauli_25

PostWysłany: Pon 24-09-2012, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja z kolei staram się nie przywiązywać do jednej firmy. Kupuję to, co akurat mi się spodoba, albo jest w fajnej cenie. I dlatego mam meble z Ikei, BRW a kanapy np. z Abry. Jeśli chodzi np. o meble do kuchni to polecam zastanowić się nad zrobieniem ich na zamówienie, bo to naprawdę tanie i świetne wyjście. Stworzą Ci kuchnię, jaką chcesz. Uśmiechnięta
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 24-09-2012, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pauli_25 napisała:
Jeśli chodzi np. o meble do kuchni to polecam zastanowić się nad zrobieniem ich na zamówienie, bo to naprawdę tanie i świetne wyjście. Stworzą Ci kuchnię, jaką chcesz. Uśmiechnięta

Co to tej taniej ceny to bym polemizowała. Mamy kuchnię robioną na zamówienie i jest dużo droższa niż gotowa, ze sklepu. Fakt, że mamy zrobioną pod nas i mogliśmy ingerować w to, czy chcemy szafkę czy szufladę i jaki stół, ale zapłaciliśmy tyle, że głowa mała.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Ema Walis

PostWysłany: Wto 25-09-2012, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj nie zgodzę się gieniusia. To zalezy od wykonawcy. Jak robilam szafe to przy okazji zapytalam tych z nazwa usunięta i wycenili mi kuchnię. Po tym fakcie byłam w paru miejscach po trochę drobiazgów do domu bo chciałam coś zmienić. Z ciekawości sprawdziłam ceny kuchni. Było drożej o 1 do 2 tysięcy niz mi powiedzieli przy wycenie. A wydaje mi się, ze to sporo jak na taką kuchnię. Wydaje mi się, że to zalezy od wykonawcy, od materialu z jakiego jest wykonana no i od tych wszystkich dodatkow-urządzeń do szafek i szuflad...

Uwagi  Zakaz reklamy. Następnym razem ban.
dotka.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 07-12-2012, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam meble kupowane na Allegro. Ostatnio kupiłam śliczny stoliczek kawowy, za kilkadziesiąt złotych.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

dagi13

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 22-03-2013, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystkie meble w moim mieszkaniu pochodzą z BRW. Jestem zadowolona.
Powrót do góry

wicia

PostWysłany: Wto 28-01-2014, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam mebelki z Forte. Kolekcja Indigo do sypialni. Jak na razie jesteśmy z mężem zadowoleni.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 28-01-2014, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam meble z Ikei i już bym nie kupiła. Meble do tego, aby stały. Całe swoje życie. Lepiej nie przestawiać i się nie przeprowadzać, bo te puste w środku płyty się całe rozklekotają. BRW wypuścił dokładnie takie same meble jakie mamy w salonie. Poza jednym szczegółem, są one lekkie, tandetnie wykonane i mocowane na same kołki. A w tej samej cenie co my kupiliśmy w Wójciku.

W salonie mam meble z Wójcika, narożnik z Wejnerta, w sypialni mam łóżko z Wejnerta. Obie rewelacyjne, solidne firmy.
Chłopcy mają meble z Ikei, dlatego, że na te parę lat nie potrzebują niczego porządniejszego. Następne w kolejności będą porządne.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

Skocz do: