Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gdzie kupujecie meble?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Divergent

PostWysłany: Wto 28-01-2014, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba Wajnerta Gizmowa. Uśmiechnięta

My postawilismy na meble z BRW i jestesmy zadowoleni na razie. Nie pakujemy w nie niewiadomo czego, ani nie przestawiamy, wiec do tej pory jest ok. Teraz szukamy mebli do pokoju dziecka, ale nie wybralismy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 28-01-2014, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie z meblami to zależy co i jak się trafi. My mamy stolik pod tv z Ikei i to jeszcze z wyprzedaży, bo był z tyłu obity. Mamy go ponad rok i stolik- jak to stolik. Stoi. Szuflady się nie wyrobiły, choć używane są kilka razy dziennie, bo G. tam trzyma dokumenty. Więc np. takie coś mogę polecić.

Szafę też mamy z Ikei, ale nie my ją kupowaliśmy. Nie pamiętam ile już ma, ale chyba z 2 lata, a nie widać śladów używania. A to jedyna szafa w mieszkaniu, praktycznie wszystko tam jest- ubrania, odkurzacz, deska, ręczniki, no wszystko, co nie jest w kuchni.Uśmiechnięta Drzwiczki super chodzą, szuflady(te kosze) też. Tylko teraz chcemy dokupić półki, bo ona jest wielka, a jest niepotrzebnie tak dużo miejsca na wieszaki. Ale półki są, dziurki gotowe też. Więc dodamy sobie półki w jednej części i będą dla maluszka.

Kanapę mamy z Abra- długo jej nie używamy, więc ciężko ocenić. Jednak szczerze trochę boję się, że za rok, dwa nie będzie wyglądać rewelacyjnie. Chociaż czego wymagać od wielkiego narożnika za 2tysiące? Jak będzie trzeba, kupi się nowy.

Teraz musimy kupić łóżko i to praktycznie gdzieś na 3 lata. Zastanawiamy się nad jakimś zwykłym z Ikei, byleby tylko dorobić listewki te na taśmie lepsze, bo one na bank pójdą. A tak to raczej 3 lata powinno wytrzymać.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 12-02-2014, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też lubię jeździć do Ikei, ale jeśli szukam solidnych mebli to raczej swoje pierwsze kroki kieruje do Agata meble.
Powrót do góry

malwiniako

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 27-02-2014, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja właśnie nie lubię Agata Mebli. Słaba jakość mebli, nietrwałe materiały, niedokładne wykończenia i problem z reklamacją - to tyle z czym mi się kojarzą te meble. Swoje zamawiałam (nazwa usunieta) u stolarza to jednak zupełnie inna jakość.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sro 29-10-2014, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kupujemy w Agata Meble Puszcza oko
Już mamy kilka zestawów że tak powiem
Natomiast do kuchni kupowaliśmy w Gawinie
Powrót do góry

kasiapokala

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 12-01-2015, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie dominują dwie marki, Agata Meble i Meble Flaming. Ikei zbytnio nie ufam, kiedyś miałam stamtąd łóżko i się na nim zawiodłam.
Powrót do góry

Miki

PostWysłany: Czw 17-09-2015, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej jeśli chodzi o IKEA to mamy odmienne zdanie. W sieci w ostatnim czasie jest wiele ciekawych propozycji sklepów meblowych. Napotkałam ostatnio na fajną stronę Kdcmeble, którą z chęcią Ci polecam. Może coś wpadnie Ci w oko. Powodzenia i udanych zakupów.
Powrót do góry

stokrotka90

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-09-2015, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jako fanka skandynawskich wnętrz jestem zadowolona, że ostatnio powstało bardzo dużo mniejszych sklepów, gdzie istnieje wiele ciekawych kolekcji. Trzeba zacząć oszczędzać i szukać specjalistów
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 26-11-2015, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie ostatnio jakoś tak się składa, że Ikea króluje.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 27-11-2015, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My póki co mamy w domu 5 mebli, w tym 2 z Ikei (stół z krzesłami i mini stolik), a reszta z przypadku - z lokalnych meblowych, nawet nie wiem co to za firmy (kanapa, komoda i lozeczko). Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

IdKa

PostWysłany: Sro 13-07-2016, 13:47    Temat postu: Meble Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio szukałam na: http://www.homebook.pl/produkty/szafki-nocne . Robiłam mały remont sypialni. Mają bardzo fany wybór, wybierając mebelki postawiłam na biel. Lubie ten kolor. Uśmiechnięta
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 13-07-2016, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biel masz w sypialni? Ja się zdecydowałam na zestaw z kolekcji Paris w odcieniu brązu. Dodaje to przytulności sypialni Uśmiechnięta
Powrót do góry

Werona

PostWysłany: Czw 13-10-2016, 8:09    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A no to racja, taki odcień brązu naprawde nadaje takie ciepło i potulność w pomieszczeniu Uśmiechnięta
Powrót do góry

IdKa

PostWysłany: Sro 16-11-2016, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ach z tymi meblami to zawsze taki problem, które wybrać Bardzo szczęśliwa jak już wybiorę sklep to i tak się zastanawiam.
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 26-11-2016, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wymieniliśmy meble w salonie, Agata meble królują.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Skocz do: