Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gdzie kupujecie meble?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 29-11-2016, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy narożnik z Agaty, bardzo fajny i solidny. Krzesła z Ikei też spoko. A wszystkie pozostałe meble robiliśmy na zamówienie, więc tyle przygody z meblami sklepowymi. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 29-11-2016, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzastek, a mozesz wstawic zdjecie waszego narożnika i nazwę? Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 30-11-2016, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun, zabij mnie ale nie wiem jak się ten narożnik nazywa, mam gdzieś na fakturze w papierach nazwę. Jutro jak nie zapomnę to poszukam. Puszcza oko

Powrót do góry

karolka1234

PostWysłany: Pią 10-02-2017, 11:10    Temat postu: Re Gdzie kupujecie meble? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
Gdzie kupujecie meble? Czy macie ulubione sklepy, bądź salony meblowe? Przymierzam się do kupienia jakichś lekkich mebelków do pokoju i zastanawiam się, gdzie się po nie wybrać. Najlepiej coś niedrogiego, ale praktycznego. No i nie Ikea. Puszcza oko Mebli stamtąd nie uznaję. Puszcza oko
Jakie salony meblowe możecie polecić?

Ja kupuje w Meble Zych. Maja drewniane bardzo ładne meble. Takie które są nowoczesne ale tez klasyczne. Są świetne!
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Nie 12-02-2017, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy upatrzone w Agata Meble.

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

gocha80

PostWysłany: Nie 12-03-2017, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wszystkie meble do domu kupowałam tylko w sklepach stricte z meblami a nie żadnych marketach. Sieciówki też odpadają.
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 18-05-2017, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co sądzicie o starych, antycznych meblach? Oczywiście takich, które przeszły wcześniej renowację? Ja uważam, że to świetny sposób na aranżację biura czy domowego gabinetu które dzięki takiemu zastosowaniu, zyskuje nowe życie i wprowadza ciepły klimat. Moja mama oddała do renowacji biurko po mojej prababci, przy którym uczy się teraz moja młodsza siostra. Znajoma poleciła jej firmę Antique beauty, która wykonała kawał dobrej roboty. No powiedzcie same, czy to nie jest piękne?:

Powrót do góry

Justi1512

PostWysłany: Pon 11-12-2017, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastanawiam się nad zakupem mebli nad zamówieniem. Koleżanka poleciła mi pracownie stolarską Sęk http://www.sek.krakow.pl/. Czy ktoś moze korzystał z ich usług i może coś w tym temacie powiedzieć?
Powrót do góry

oliwia875

PostWysłany: Pon 11-12-2017, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Justi1512 napisała:
Zastanawiam się nad zakupem mebli nad zamówieniem. Koleżanka poleciła mi pracownie stolarską Sęk http://www.sek.krakow.pl/. Czy ktoś moze korzystał z ich usług i może coś w tym temacie powiedzieć?

Moja ciotka kupowała tam szafki do kuchni na wymiar i powiem szczerze, że efekt końcowy jej się bardzo spodobal. Zobaczymy jak z trwałością, ale to czas pokaże.
Powrót do góry

kalmar

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 21-12-2017, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Większość mebli kupowałam w Abra meble. Wolę raczej prosty styl, chociaż wybór tam jest spory. Po latach użytkowania mogę stwierdzić, że warto. Skoro wytrzymują psa, kota i dziecko i nadal są w dobrym stanie to jakość musi być wysoka Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Assure

PostWysłany: Nie 28-01-2018, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miejsc by kupić odpowiednie meble jest bardzo wiele. Korzystajmy wyłącznie z tych sprawdzonych.

Dołączone po 4 minutach 23 sekundach:

Jak wspomniano powyżej, miejsc gdzie można kupić meble jest bardzo wiele. Nalezy jednak wybrać odpowiedniepopd tym względem.

Podpis Wyobrażanie sobie przyszłości to rodzaj beznadziejnej tęsknoty.
Powrót do góry

Thumbnalina

PostWysłany: Pon 29-01-2018, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Można bezpośrednio u producenta. Coraz więcej firm zajmuje się ich projektowaniem i tapicerowaniem.

Podpis Może dla ciebie istnieje tysiąc kolejnych dni albo trzy tysiące
Powrót do góry

primavera

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 08-06-2018, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sporo firm robi meble na zamówienie albo sprzedaje gotowe, ja na przykład zamawiałam na wymiar w KJK, ale to akurat było do biura, oni mają własnie takie gabinetowe Uśmiechnięta ale polecam, bo mam też w domu taki kącik do pracy właśnie z biurkiem od nich Uśmiechnięta
Powrót do góry

Niołek

PostWysłany: Pią 15-06-2018, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam upatrzony narożnik rozkładany na Korameble.com.pl, w tej chwili jest w promocji, więc będę zamawiać. Muszę tylko załatwić jakąś firmę, żeby mi starą kanapę wynieśli.
Powrót do góry

ciekawska88

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 04-07-2018, 11:18    Temat postu: Remont domu - meble Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stwierdzam, że najlepsze meble człowiek może zrobić sam. Ja ostatnio kupiłem odpowiednie narzędzia oraz materiały ze strony https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane/tarcica-budowlana-i-osb/plyta-osb które następnie poddaje obróbce i skręcam. Ostatnio udało mi się zrobić piękny stół właśnie z tarcicy budowlanej. Polecam wszystkim majsterkowiczom!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Skocz do: