Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gdzie kupujecie meble?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scooby9

PostWysłany: Sro 22-08-2018, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Warto poszperać w tym temacie w Sieci. Z całą pewnością uda się coś znaleźć Uśmiechnięta

Podpis Ludzie są czymś więcej niż kłosami.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

azalia79

PostWysłany: Sro 07-11-2018, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak ktoś ma duże mieszkanie to nie problem zakupić meble. Natomiast jak ktoś ma małe nieustawne mieszkanie jak moje to wtedy zaczyna się problem. Ja znalazłam fajną firmę która robi meble na wymiar. "Wiór Płyt" Zamawiałam u nich dużą szafę na wymiar do sypialni. Super sie sprawdziła wszystko w niej się pomieściło, zrobiło się więcej luzu w mieszkaniu. Dodatkowo sypialnia zyskała więcej przestrzeni dzięki lustrom które są zamontowane na drzwiach przesuwnych.
Powrót do góry

annakeflar70

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 23-01-2019, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pierwszy raz przymierzam się do zakupu krzeseł w internecie. Znalazłam ciekawą ofertę do salonu i w sumie wybrałam wzór, https://www.centrumkrzesel.pl/krzeslo-astoria-pikowanie-chesterfield-nogi-ludwik/4228/p Kupował ktoś może u nich i ma jakieś doświadczenia ? Co sądzicie o wyborze ?
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pon 08-04-2019, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o krzesła to polecam zajrzeć sobie jeszcze do tego sklepu:
https://www.mebletkaniny.pl/krzeslo-kris-dab-morski-id-105

Szczególnie, ze obecnie mają tam dobre promocje na nowoczesne modele krzeseł. Jak to ponizej

W sklepie jest oczywiście w wielu róznych kolorach.

Sama ostatnio przeszłam się po sklepach meblowych w mojej okolicy i podobnie jak Wy pewnie będe zamawiała przez internet. W sklepach internetowych ceny są o wiele korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry

Melak

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 03-05-2019, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo modny jest obecnie styl lat 60 tych... Polecam poszukac mebli na aukcjach, głównie takich oryginalnych z prl oraz próbować je odnowić. Obecnie ludzie sprzedają za nic prawdziwe perełki. Dzięki temu wnętrze będzie oryginalne i totalne nieszablonowe....

Polecam zerknąć sobie również do tego sklepu z akcesoriami tapicerskimi:
https://tapicerski.pl

Znajdziecie tam masę materiałów, którymi można obić sobie taki fotel czy sofę....
Powrót do góry

oliwiamalin

PostWysłany: Wto 09-07-2019, 12:02    Temat postu: Unia Meble Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wybieram unie meble, nigdy jeszcze nie mialam zadnych uwag.
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 10-07-2019, 6:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli macie możliwość zamówić sobie meble na wymiar, to takie polecam Inspiracji możecie poszukać na stronie tego producenta frontów kuchennych:
http://fronty-skandynawskie.pl
Niezmiernie istotne jest w takim przypadku całkowite wykorzystanie potencjału przestrzennego, czego nie możemy powiedzieć o meblach gotowych, które są dostępne w każdym sklepie. Na tym właśnie polega przewaga mebli na wymiar.
Mebli gotowych nie dopasuje się do pomieszczenia, meble na wymiar już tak i to idealnie.
Osobiscie uwielbiam tradycyjne kuchnie jak tutaj:
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: