Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gdzie kupujecie meble?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 17-09-2008, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kupilismy 3-2-1,biurko,krzeslo do biurka i stol w Albersie,jestesmy z nich jak narazie zadowoleni i mam nadzieje ze tak zostanie. Bylo kilka drobnych problemow z meblami i to nas wkurzylo. Jeden dalej nie jest rozwiazany,i dlatego wiecej bym tam nie kupowala mebli mimo ze jestem z nich zadowolona.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ala_mala

PostWysłany: Sro 24-09-2008, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ha! ja też mam meble z Albersa i też jestem póki co bardzo zadowolona.

Uwagi  Link usunięty - CZYTAJ REGULAMIN!
efrell.
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 17-10-2008, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to do tej pory dorobiłam się jedynie mebli kuchennych.
Kupiłam je 4 lata temu na pobliskim targu .
Zamówiłam na wymiar i po 3 tygodniach przywieźli mi do chaty.
Myślę ,że za miesiąc kupimy jakieś meble do dużego pokoju lub szafę do korytarza.
Pewnie tez na tym targu.
Powrót do góry

foremka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 29-10-2008, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię meble drewniane , najlepiej klasyczne lub w stylu orientalnym, ale drewniane. Niestety te co mi się podobają są potwornie drogie.
Ja ciągle jeszcze nie zdecydowałam się na konkretne meble Smutna .
Na razie mam tzw prowizorkę czyli sosnowe z ikei, te meble są bardzo nietrwałe, podobają mi się wizualnie, ale są tak miękkie, że po kilku przeprowadzkach są już bardzo zniszczone. Teraz będę się meblować od początku. Na razie mam tylko kuchnię.
Powrót do góry

milady

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 06-11-2008, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas wciąż przeważają najtańsze meble z ikei (te białe), ale szykujemy się do zmian - w końcu!! Jak na razie śledzimy kolekcje mebli Voxa - czy ktoś miał z nimi do czynienia???
Osobisty stolarz to skarb nie lada. Moi znajomi złote-rączki (oboje!) sami zbijają sobie regały, a ostatnio nawet szafę. No ale ja nie mam co liczyć na swojego lubego Uśmiechnięta
Powrót do góry

nanna2222
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 09-11-2008, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My ostatnio jak wymienialiśmy meble, to ławę mamy z BRW, rogówkę i segment kuchenny z Forte. Wypatrzyliśmy też świetną komodę z witryną dębowe w używańcach. Jeśli będzie tam nadal, to kupimy po Nowym Roku

Podpis Całe moje życie to Ty - Wszystkie moje noce i dni...

18.08.2007- Nasz ślub
25.03.2009 - Narodziny naszego Synka
Powrót do góry

sylla

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 24-11-2008, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W zeszłym tygodniu kupiliśmy skórzany wypoczynek .
Szukaliśmy tu i tam ale najfajniejszy wydał nam się w sklepie Abra.
Na razie jestem zadowolona . Mam nadzieję ,że nie będę miała powodów do narzekań.
Mam też nową szafę .Kupiłam ją w pobliskim miasteczku.
Była taka akurat i w sam raz .Więc kupiłam bez większego zastanowienia.
Nie wiem nawet kto jest producentem.Mam nadzieje ,że nie będzie z nią problemów.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Wto 25-11-2008, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Planujemy zakup nowej sypialni. Bedziemy zamawiac przez internez ze sklepu Roller. Maja duzo fajnych i tanich mebli.
Powrót do góry

lucjanita

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 20-02-2009, 12:14    Temat postu: Krzesła z Famegu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przymierzam się do zakupu krzeseł z Famegu , podobno dobre i trwałe, szukam osób, które mają takie w domu, czy warto? [/url]
Powrót do góry

Bakalia

PostWysłany: Sob 28-02-2009, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie robię remont domu i większość mebli zamówiłam w Komandorze. Słyną z pięknych szaf ale mają też dużo dużo innych mebli. Polecam
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 21-09-2009, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja meble kupuję w Black Red White Uśmiechnięta
Mam już ponad rok wybrane elementy z zestawu tip-top.
Rodzice mają już 3lata meble w kolorze Venge i tez je tam kupili Uśmiechnięta

Jesteśmy naprawdę zadowoleni a ceny są przystępne Uśmiechnięta
Powrót do góry

Elizee

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 21-09-2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z racji tego, że mam mieszkanko z czasów głębokiego PRL-u, to mam maleńkie pokoiki, maleńką łazienkę, maleńką kuchnię no i prawie żadne meble mi się nie mieszczą. Także jak zaczynaliśmy się meblować, to szukaliśmy przede wszystkim mebli, które nam się zmieszczą i dadzą ustawić.
Wyszło wtedy na to że BRW ma dla nas najlepsze opcje, bo jesttam bardzo wiele mebli, które nie zabierają niepotrzebnie przestrzeni, tzn. nie mają szerokich dodatków, "boczków" itp i tak zostało.
teraz trochę zmieniamy meble (bo nam się znudziło) i pewnie też stanie na BRW, bo są dla nas "sprawdzone".
W sumie to czekamy jeszcze z ostatecznym wyborem, chyba pod koniec tego tygodnia ma być u nas w Warszawie otwarcie nowego salonu firmowego BRW i mam nadzieję że będą jakieś ciekawe ekspozycje, przykładowe ustawienia, bo może to nam jakieś pomysły podsunie. Z gazetki informacyjnej wynika że sklep ma być wieeeeeeelki, więc liczę na wiele inspiracji no i mam nadzieję że coś dla siebie znajdziemy Uśmiechnięta
Strasznie mi sie podobają meble w kolorze wenge:)
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Wto 22-09-2009, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio kupilismy meble do goscinnego w Rollerze. Jeszcze nie sa zlozone ale mam nadzieje ze wszystko ok bo mamy zamiar kupic tam jeszcze sypialnie i lozko malemu.
Powrót do góry

Kwiat_sniegu

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 26-09-2009, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Black Red White.
W każdym pokoju mamy meble tej firmy.
Kuchnie, w duzym pokoju - szafy, u mnie w pokoju (teraz jeszcze czekam na kanapę), w sypialni mamy szafki i łóżko sypialne..

Podpis ..You can't feel anything that your heart don't want to feel...
Powrót do góry

Merenre

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 28-09-2009, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja kiedys tez BRW ale po ostatnich przejsciach... och... czekam na naroznik ponad miesiac, przy czym zapewniali mnie ze do 2 tyg... zamowilam jeszcze stolik i meble- nowe mieszkanko;)- i co z AZJI musza sprowadzac;/ po prostu smiech!!! a uwielbialam ta firme... moj rodzinny domek caly w tych meblach...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

Skocz do: