Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gdzie kupujecie meble?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elizee

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 29-09-2009, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kwiat_sniegu napisała:
Black Red White.
W każdym pokoju mamy meble tej firmy.
Kuchnie, w duzym pokoju - szafy, u mnie w pokoju (teraz jeszcze czekam na kanapę), w sypialni mamy szafki i łóżko sypialne..

My się zdecydowaliśmy - właśnie kupiliśmy z brw nowe biurko, stół i krzesła. Czekam aż je przywiozą Uśmiechnięta załapaliśmy się na promocyjne raty 0% z okazji otwarcia tego nowego salonu, nie mogę się doczekać Uśmiechnięta
Teraz też już praktycznie mam w domu wszystko tej firmy, jeszcze kuchnia zostaje, ale to grubszy remont więc dopiero w przyszłym roku się szykuje...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Pinessska

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 01-01-2010, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja urządziłam pokoj dziecięcy i sypialnie w Vox, bardzo jestem z nich zadowolona.

Podpis Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość

Sierpień 2009* Nasze Szczęście
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Wto 26-01-2010, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najczęściej kupuje meble w Abrze.Ostatnio jednak mój misiek postanowił mi sam zrobić zabudowę do sypialni.Nawet fajnie mu to wyszło.Kochane chłopisko. Bardzo uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzeczy do mieszkania jak otworzyli Ikea w łodzi to teraz głownie tam, ale bez listy lepiej tam nie wchodzić Puszcza oko
Powrót do góry

doris11

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 04-02-2010, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jak Ci się sprawdzają meble z Ikei?
Powrót do góry

doris11

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia 9 - reklama???:> W klasycznych sklepach robia zakupy prawie wszyscy - milo jest dotknac, usiasc, sprawdzic, zobaczyc kolor na zywo... Sa oczywiscie dziedziny, w ktorych nie trzeba sprawdzac, np. kosmetyki, elektronika itp, ale meble?
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z racji tego, ze dopiero zaczynam remoncik i urządzanie swoich własnych czterech kątów nie mogę sie za bardzo wypowiedziećSmutna Zakupiliśmy łóżko metalowe w IKEA i jesteśmy bardzo zadowoleni. Do niego dokupiliśmy już u nas w miejscowości materac w Jysk bo otwierali u nas nowy sklep i udało nam sie kupić takowy po promocji. Co do Jysk, to oprócz materacy i takich duperelek do dekoracji wnętrza no i pościeli, to nie polecam nic. Kupiliśmy regał na książki, który sam się złożyłSmutna Co do reszty moich mebelków, sa to przeważnie stoliki i takie tam szafeczki upolowane na targach staroci. Odradzam natomiast zakup mebli w firmie BODZIO! Moi rodzice kupili tam kuchnie i nie dość ze przez miesiąc nie mieliśmy blatów, bo ciągle źle wycinali dziurkę na płytę grzewczą, to jeszcze 3 razy przysyłali nam ten sam porysowany front na lodówkę, a po roku powycierały się prawie wszystkie fronty przy rączkach.
Do mieszkanka planujemy kupić sofy z IKEA te ze zdejmowanymi pokryciami nazywają sie chyba Ektorp i mebelki z firmy Forte, co do kuchni to jeszcze nie wiemy, a garderobę zamawiamy w Komodorze

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dorciaj

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tynka moi Teściowie mają meble z Forte i są niezadowoleni bo ciągle im się coś rozpada. Jeśli będziecie składać meble sami to zakupcie jakiś mega dobry klej do drewna i nie używajcie tego co oni wrzucają do paczek.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Neonka

PostWysłany: Sro 03-03-2010, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy WSZYSTKIE meble w domu z BRW i powiem wam ze jeseśmy bardzo zadowoleni. Nic sie nie rozkleja, nic nie wyciera jest naprawdę w porządku. Nie wiem co będzie za kilka lat, ale na razie po 2 jest oki (oprócz łóżka, które strasznie skrzypi Zakłopotana )
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 08-03-2010, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam część mebli z Ikei , część z Agaty a część z BRW i wszystkie są ok Bardzo szczęśliwa nie zauważyłam żadnych wad

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Sro 07-04-2010, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ma ktos meble od Klera??
Powrót do góry

evelena

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 30-04-2010, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli chodzi o sieć z meblami to tylko IKEA, ich projekty i aranżacje wnętrz to po prostu pierwsza liga. Z całym szacunkiem dla innych firm meblarskich są daleko za plecami sieci IKEA.
Powrót do góry

klonex

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 30-04-2010, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam mebelki z "Agata Meble" i jestem zadowolona Uśmiechnięta bynajmniej na razie Złośliwa
Powrót do góry

wmilka

PostWysłany: Sro 26-05-2010, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak już się tak prześcigamy w meblach, które każda kupiła, to ja mam meble z firmy Verso, Simle się nazywają, rewelka!! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Anny

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 22-06-2010, 6:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam wszystkie z Black Red White. To meble z mojego regionu a po za tym bardzo mi się podobają.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Skocz do: