Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie kupujecie meble?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 24-06-2010, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie widzę że dużo osób ma meble z BRW Bardzo szczęśliwa

ja mam fabrykę brw po sąsiedzku a nie mam ani jednego mebla z tej firmy Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ACJunior

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 08-07-2010, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anny napisała:
A ja mam wszystkie z Black Red White. To meble z mojego regionu a po za tym bardzo mi się podobają.

BRW mam styczność z tymi mebelkami. Tanie są to fakt. Ale na 2,3 latka i po nich. Lekkie jak piórko, cieniutkie ścianki, zawiasy najgorsze( uwaga by mocno nie trzaskać drzwiami bo bok szafki odleci Bardzo szczęśliwa )

Mebelki wizualnie czasem ładne, ale jakościowo - tragedia.

Ps. lekki mebel to nie mebel. Puszcza oko

Podpis Boże, czasami nie wierzę, że jestem aż tak przystojny Uśmiechnięta
Powrót do góry

blinka89

PostWysłany: Czw 12-08-2010, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam meble z Ikei. Ogromna szafę, duże łóżko 2 stoliki noce i 2 komody. Planuje jeszcze w najbliższym czasie kupić 2 półki na ścianę.
Jeśli chodzi o meble z BRW to wogóle mi się nie podobały, szafa 2 razy mniejsza niż ta z Ikei i prawie 1000zł droższa.
I tak jak ACJunior uważam że są jakościowo do niczego....

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

lulinka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukając prostych ciekawych rozwiązań meblowych natknęłam się na producenta mebli esmbel. Zachwycili mnie oryginalnością połączoną z prostotą. w szczególności do gustu przypadły mi meble sosnowe, jasne Uśmiechnięta
Powrót do góry

Jesienna

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 27-08-2010, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio chciałam zamówić sporo mebli do domu. Poprosiłam o oferty z dwóch firm, które robią meble na wymiar. Spodziewałam się co najwyżej porównywalnych cen jak i Ikea, a okazało się, że cena była o 40% wyższa i do tego miałaby czekać na meble 10 tygodni. Pojechałam do Ikea i kupiłam prawie wszystko w jeden dzień i jeszcze bon na 300zł dostałam.
Powrót do góry

lulinka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 01-09-2010, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niezły wybór jeśli chodzi o modne nowoczesne, ale także praktyczne meble ma Myin. Bardzo ciekawe mają projekty krzeseł i stołów. Na facebooku można zobaczyć jak ciekawie je wkomponować w wystrój pomieszczenia.[/img]
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 22-11-2010, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja meble kupowałam :
Kanapy i meble do kuchni w Bodziu
Meble do pokoju dużego w BRW
Łóżko i meble do sypialni w IKEA

A szafę do zabudowy to jeszcze szukamy.

Mebelki do łazienki widzieliśmy fajne w Leroy Merlin i Jysk.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

smile

PostWysłany: Wto 30-11-2010, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

IKEA, JYSK jeśli już.

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz juz wiem, że bardziej godne polecenia meble są z BRW niż z Bodzio. Po pierwsze ich wykonanie. W Bodziu są takie jakby nie do końca zrobione. Fronty owszem fajne, ale środek i tyły to tragiczne. Natomiast w BRW wszystko jak gdyby spod igiełki. Co do IKEA to z łózka jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy jak będzie z komodą.

Dołączone po 4 minutach:

ACJunior napisała:
BRW mam styczność z tymi mebelkami. Tanie są to fakt. Ale na 2,3 latka i po nich. Lekkie jak piórko, cieniutkie ścianki, zawiasy najgorsze( uwaga by mocno nie trzaskać drzwiami bo bok szafki odleci Bardzo szczęśliwa )

Mebelki wizualnie czasem ładne, ale jakościowo - tragedia.

Ps. lekki mebel to nie mebel. Puszcza oko

Ja jestem innego zdania. Właśnie składałam meble z BRW i ledwo mogliśmy z mężem komodę przesunąć nie mówiąc o wielkiej szafie. Jak dla mnie wykonanie bez zarzutu a mebelki mam z kolekcji Kent, która jak dla mnie do najtańszych nie należy.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 17-01-2011, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem fanką Ikei i nowe mieszkanie zaopatrzyliśmy właśnie w niej. Począwszy od mebli kuchennych, przez kanapę narożną, materac po różne artykuły dekoracyjne.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 06-02-2011, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Black and White... Jak dla mnie nowocześnie a zarazem z klasą.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Olenka napisała:
Chce kupić meble ze sklepu internetowego, bo przeważnie mają fajne zniżki.Wiecie może kiedy są te Dni Otwarte i czy ktoś się tam wybiera?

Sprawdź na stronce tego sklepu.

Szczerze to nie polecam salonu meblowego Bodzio, jeśli chodzi o kanapy, taki badziew... już 3 razy reklamowałam, aż w końcu dostałam nową. Podejrzliwa
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Wto 15-03-2011, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Coś mi tu zapachniało reklamą...

A tak na marginesie to właśnie jestem na etapie szukania narożnika do salonu i oglądałam te w blackredwhite i jeden wpadł mi w oko, tylko tak na prawdę nie wiem czym się kierować przy zakupie oprócz materiału zewnętrznego, że się tak wyrażę.

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

inka

PostWysłany: Wto 15-03-2011, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sie strasznie sparzylam na tanich meblach-w rezultacie po 3 miesiacach moja szafa zamykala sie krzywo, a po 6 dzwiczki(a wlasciwie nie drzwiczki tylko drzwi-bo to szafa) zostaly mi reku i prawie spadly ma stope.
Naroznik-material sie wyciagnal.
Moze mozna trafic na tanie meble ktore sa dobre, ale ja nastepnym razem wezme na raty dobre, moze i drogie meble-ale ktore przetrwaja dluzej.
W Polsce kupilam mamie meble z blackredwhite, moze sa i ladne ale tez nietrwale, w szczegolnosci szuflady(tragedia)
Co do ikea kupilam stol do kuchni, i proste regaly_ mam od pol roku i wszystko w porzadku.

Podpis "Jedyna milosc, ktora nas nigdy nie zdradzi, to milosc wlasna"_C.K.N._
Powrót do góry

Karolina-W

PostWysłany: Pią 25-03-2011, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej
Ja ostatnio zamawiałam meble przez internet.
Jestem bardzo zadowolona z usług tego sklepu.
Meble wykonane solidnie i pwenie posłużą mi przez kolejne 2 lata
a stół i krzesła, które zamówiłam miesiąc temu przez 5 lat.
Podałabym namiary ale nie moża jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać podam w inny sposób np. e-mail. Pozdrawia
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Skocz do: