Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gdzie na łikend?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jump

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 10-07-2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam Szczawnicę, bardzo lubię to miejsce. Można połazić trochę po górach, pójść wzdłuż Dunajca na Słowację do Czerwonego Klasztoru, potem np można spłynąć z flisakami ze Sromowców. Do tego jest tam fajna restauracja "koci zamek", wyglada jak zamek i w środku jest pięknie, bardzo klimatyczne miejsce. Ceny bardzo przystępne są i jedzenie mają pyszne. Byłam tam właśnie na jesień, wzięłam tam Mojego na rocznicę na weekend. Miło wspominamy wyjazd, więc polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 12-08-2009, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podpowiecie jakies ciekawe miejsce na wyjazd na 3 dni i cenowo przyzwoicie ??Puszcza oko Hmmm?

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

beapie

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 13-08-2009, 5:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My byliśmy w ten weekend w świetnym ośrodku w lubuskim, zapłaciliśmy tylko 100 zł. za 3 osoby, 2 noclegi, mieliśmy do dyspozycji basen dla dzieci, plac zabaw, boisko do siatkówki, kąpielisko i 2 stawy hodowlane, grill, pełne wyposażenie w kuchni, w pobliżu 2 jeziora. Śliczne widoki i cisza.
Powrót do góry

lo lo

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Toruniu jest przepięknie, bardzo lubię to miasto, a przy okazji otworzyli Etap Hotel blisko starówki i jest bardzo tanie spanko w super warunkach, dzięki czemu jeszcze przyjemniejszy może być wyjazd Uśmiechnięta
Powrót do góry

pstryk

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo tanie, to znaczy w jakich granicach?
Powrót do góry

NIKITA

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

beapie napisała:
My byliśmy w ten weekend w świetnym ośrodku w lubuskim, zapłaciliśmy tylko 100 zł. za 3 osoby, 2 noclegi, mieliśmy do dyspozycji basen dla dzieci, plac zabaw, boisko do siatkówki, kąpielisko i 2 stawy hodowlane, grill, pełne wyposażenie w kuchni, w pobliżu 2 jeziora. Śliczne widoki i cisza.

Mogłabyś napisać gdzie dokladnie i polecic miejsce?

Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

jeniffer

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 15-08-2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może Solina. Największa bodajże zapora wodna w Polsce. Piękne, zielone okolice (a teraz w sierpniu wygląda szczególnie urokliwie, bo wszystko jest tak soczyście zielone). Jak na jeden dzień, to myślę że fajna alternatywa. Można przepłynąć się statkiem, albo rowerkiem wodnym - czuje się taki dreszczyk emocji wiedząc, że płyniesz, a pod Tobą kilkanaście metrów głębokości Uśmiechnięta . Poza tym jest wydzielone miejsce do kąpania, gdzie dzieciaki z powodzeniem mogą popluskać się w wodzie, skorzystać z różnych atrakcji typu zjeżdżalnie, brodziki. Jedzonko jest również pyszne. Można skosztować za niewielkie pieniądze smażonego pstrąga, sandacza czy inną rybkę. Na deser obowiązkowo gofry z owocami (to chyba kulinarna wizytówka Soliny Puszcza oko nigdzie nie jadłam takich pysznych). No i polecam spacerki, tymi wszystkimi wydzielonymi ścieżkami, gdzie oczywiście panie ze straganów zachęcają nas do kupna różnych pamiątek z Bieszczad.
Powrót do góry

green

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O tak, mój brat własnie wrócił z wakacji nad Soliną - widoki powalające
Powrót do góry

łolcia

PostWysłany: Sro 19-08-2009, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli macie ochotę wybrać się do Torunia i nie płacić majątku za nocleg, to powstał nowy, przyjemny hotelik w okolicach centrum (na ul. Popiełuszki) - Etap Uśmiechnięta Mam w Toruniu kuzynkę, która zna to miasto jak własną kieszen i jak cokolwiek się dzieje, to pierwsza wie, a że ma małe mieszkanko, to polecała mi ten hotel, jakbym ją miała kiedyś odwiedzić.

Podpis "Mężczyźni nie potrafią poznać kobiet, ale wciąż próbują. Kromka chleba i dwa komplementy całkiem wystarczą kobiecie, aby przeżyć dzień." - Marcel Achard
Powrót do góry

beapie

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 25-08-2009, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nikito, przepraszam, że dopiero teraz piszę ale wróciliśmy właśnie z wczasów, napisałam maila z miejscowością i nazwą, nie wiem czy tutaj mogę.
Powrót do góry

katrina

PostWysłany: Wto 25-08-2009, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

polecam- tak samo jak Jump- wekend w górach pienińskich, jest cudnie:_)
Wypoczynek nad zalewem Czorsztyńskim, mozna zwiedzic zamek, statkiem popłynąc po jeziorze....wybrac sie na wyprawe,, na trzy korony", wzdłuz Dunajca...okolice cudne
Powrót do góry

NIKITA

PostWysłany: Sro 26-08-2009, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

beapie napisała:
Nikito, przepraszam, że dopiero teraz piszę ale wróciliśmy właśnie z wczasów, napisałam maila z miejscowością i nazwą, nie wiem czy tutaj mogę.

Napisz do mnie na prive Puszcza oko wiadomosc Puszcza oko) z miejscowoscia i nazwa Puszcza oko

Hmm a jesli chodzi o gory, to ja mieszkam nie daleko gor, takze to u mnie norma jak wychodze na balkon i widze gory Puszcza oko z kazdej strony ;pp troche miejsze niz w Zakopanym ale w koncu nie daleko tam mam Puszcza oko

Powrót do góry

green

PostWysłany: Nie 30-08-2009, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakbym mieszkała w Krakowie, to nie chciałabym wyjeżdżać Puszcza oko wiem, wiem, tak się mówi Puszcza oko
Powrót do góry

angie55

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 05-09-2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:
4 Godz do Czech znad Morza?
Przecież to na drugim końcu Polski Złośliwa.

Czechy – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie zduńskowolskim, w gminie Zduńska Wola.

A moze o to chodzilo Uśmiechnięta
Tylko co tam do zwiedzania ?! hmm...

Podpis Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko ...
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 30-09-2009, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mazury , Mazury , Mazury !!

Zapraszam was Wszystich..Uśmiechnięta Jest tutaj pieknie mamy male morza i gory:) widoki cudne. Godne polecenia miejscowosci goldap..moje miasteczko ciche spokojne ... giżycko , Augustów , Mrągowo , Ryn Uśmiechnięta

W razie pytań i pomocy proszę pisać chętnie pomogę Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: