Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gdzie na łikend?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na weekend fajnie się wybrać pod domek. Lubię jesienią jak już jest po tłumach, woda jeszcze nie tak zimna i jest spokój. I można się wybrać prawię z marszu jak tylko na dwa dni.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 18-06-2012, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jakie miasto mogłybyście polecić na 3-4dni w lato? Chodzi mi nie o takie super turystyczne miasto, ale jakieś miasteczko niedocenione przez turystów. Gdzieś, gdzie można pozwiedzać, posiedzieć w knajpce, gdzie nie ma tłumów ale jest ładnie i przyjemnie. Możecie coś poradzić? Może Sandomierz?

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pon 18-06-2012, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi a jaki region Polski?

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 19-06-2012, 5:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Może Sandomierz?

Sandomierz jest fajny, ale na jeden dzień. Zobaczysz wszystko co warte uwagi i będziesz się nudzić pozostałe trzy dni. A poza tym tam jest dość sporo ludzi przez 'Ojca Mateusza'. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

sisi

Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 19-06-2012, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do regionu to obojętne, aczkolwiek jestem z dolnego śląska, więc bez przesady- czyli nie daleko na wschód i nie na Mazury. A tak to wszystko może być.Puszcza oko To nasze jedyne "wakacje" w tym roku, ze względu na ślub, więc możemy troszkę zaszaleć.Uśmiechnięta
Dziękuję za informację o Sandomierzu, odpada.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Karincia864

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakopane, Władysławowo, Łeba

Podpis Hej, jestem Karina, 21 Uśmiechnięta masz pytanie? ŚMIAŁO!
Powrót do góry

Marlenka_1998

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tatry <3 Najpiękniej tam na świecie

Podpis Cześć ^^ Bardzo szczęśliwa jestem Marlena, mieszkam w Łodzi, 18 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry

dudzia44

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 09-04-2017, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W zwykły weekend fajnie wybrać się pod namiot jak będzie cieplej a na tegoroczny weekend majowy postanowiłam sobie zaszaleć. Koleżanka znalazła na /reklama/ super ofertę do Rzymu na 4 dni i będziemy lecieć i zwiedzać Uśmiechnięta mam nadzieję, że pogoda nam dopisze
Powrót do góry

misiax

PostWysłany: Wto 25-04-2017, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kazimierz Dolny jest przepiękny, idealny na spacer z aparatem. Zdecydowanie polecam Uśmiechnięta
Powrót do góry

Alicja1990

PostWysłany: Sro 26-04-2017, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jadę do Łodzi ale na zakupy do galerii Ptak Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Nie 30-04-2017, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kazimierz Dolny nam sie bardzo marzy a przynajmniej mi, ale że mamy kawałek do niego, to raczej na dłużej niż weekend.

My za to na weekend to często do Szklarskiej poręby jeździmy
Powrót do góry

misiax

PostWysłany: Wto 09-05-2017, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym się na weekend wybrała na jakieś bezludzie. Najlepiej do jakiegoś górskiego domku, gdzie można wypocząć od wszystkiego i się wyciszyć.
Powrót do góry

Maggie

PostWysłany: Sro 31-05-2017, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też najchętniej wybrałabym się gdzieś na odludzie, na jakąś odległą wieś Bardzo szczęśliwa Najchętniej to w Bieszczady albo w okolice Tatr Uśmiechnięta
Powrót do góry

lena1100

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 19-06-2017, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My wybieramy się na weekend do Giżycka, już za 2 tygodnie. W czwartek wieczorem wyjeżdzamy i wracamy w niedzielę wieczorem. Ja tam bardzo lubię mazury, a w Giżycku zawsze jak byłam był spokój i nie dużo ludzi. Mam nadzieję, że i tym razem też tak będzie. I nawet udało nam się fajny nocleg złapać dosłownie kilka dni temu
noclegowo.pl/gizycko/24694-pokoje-na-slowianskiej/
Aż się pochwalę Bardzo szczęśliwa Ogólnie jest masa tych serwisów, a jak sie dzwoni to dochodzi do tego, że wszystkie pokoje zajęte. Ten akurat mi znajoma poleciła.

I już nie mogę się doczekać weekendu, bo na mazurach nie byłam już chyba z dwa lata. Ostatnio to tylko góry Puszcza oko
Powrót do góry

Maggie

PostWysłany: Pon 17-07-2017, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nad morze Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: