Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Gdzie spędzić Sylwestra?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malq

PostWysłany: Nie 14-10-2018, 16:57    Temat postu: Gdzie spędzić Sylwestra? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czas mija nieubłaganie i właśnie dotarło do mnie, że czas się zastanowić gdzie spędzę Sylwestra. Może macie swe ulubione miejsca, w których Sylwester jest niepowtarzalny, a dobra zabawa i powitanie Nowego Roku w fantastycznym miejscu dobrze wróży na Nowy Rok?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Olcia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 21-10-2018, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pomału zaczynamy rozglądać się za ciekawymi ofertami wyjazdu.W zeszłym roku ze znajomymi obiecaliśmy sobie,że w tym roku zaszalejemy i wyjedziemy w jakieś fajne miejsce.Na razie zbieramy propozycje i oferty ,a potem wspólnie zastanowimy się co wybrać.Mi osobiście bardzo spodobała się oferta wyjazdu do Lwowa.Mam nadzieję,że mój pomysł spodoba się reszcie towarzystwa.
Powrót do góry

JoasiaCZ

PostWysłany: Nie 28-10-2018, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już mam zarezerwowany cały tydzień w Janowie Podlaskim Uśmiechnięta mam tam swoje ukochane miejsce - Zamek Biskupi i nie myślałam nawet, żeby szukać czegoś innego. W Nowy Rok zamierzam leżeć plackiem w jaccuzzi Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

cropka

PostWysłany: Pon 29-10-2018, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Olcia napisała:
Pomału zaczynamy rozglądać się za ciekawymi ofertami wyjazdu.W zeszłym roku ze znajomymi obiecaliśmy sobie,że w tym roku zaszalejemy i wyjedziemy w jakieś fajne miejsce.Na razie zbieramy propozycje i oferty ,a potem wspólnie zastanowimy się co wybrać.Mi osobiście bardzo spodobała się oferta wyjazdu do Lwowa.Mam nadzieję,że mój pomysł spodoba się reszcie towarzystwa.

Lwów jest bardzo fajny i do zwiedzania i do zabawy Uśmiechnięta Na pewno pomysł wart rozważenia. Sama byłam tam z Wytwórnią Wypraw i było bardzo fajnie. Jest co zobaczyć i co pozwiedzać. Nawet kilka dni
Powrót do góry

Malq

PostWysłany: Wto 30-10-2018, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z mężem zazwyczaj bawimy się na prywatkach lecz w tym roku chciałam coś zmienić stąd moje pytanie gdzie spędzić sylwester. W Lwowie nigdy nie byłam, a sama propozycja Wytwórni, która organizuje zabawę w browarze lwowskim bardzo spodobała się memu mężowi już rezerwujemy miejsca Uśmiechnięta
Powrót do góry

matyldka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 22-11-2018, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My postanowiliśmy wybrać się do sali w której wyprawilismy nasze wesele (Biały Fortepian w Kole, woj. Wielkopolskie). Mają piękną elegancką salę, przepyszne jedzenie i przemiłą obsługę. To nasz pierwszy sylwester po ślubie i chcemy zaczac go tam gdzie zaczelismy wspolna przyszlosc formalnie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kurioza

PostWysłany: Pią 23-11-2018, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czas faktycznie szybko upływa, dlatego trzeba się spieszyć z rezerwacją stolików. W warszawskiej Restauracji Akademia może ich wkrótce zabraknąć Uśmiechnięta Na samą myśl robię się głodna wrażeń, jakie spotkają nas w szampańską noc w tym lokalu. Obsługa z pewnością sprawi nam ogromną przyjemność wytworną kuchnią, muzyką oraz wystrojem wnętrz. To niepowtarzalne miejsce, do którego uwielbiam zaglądać nie tylko z tak hucznych okazji.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: